Zebřičkový deníček - Maru - 162.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Nejdřív jsem nevěděla o čem mám vlastně tenhle deníček psát. Ale protože jsem o víkendu zažila jedno velikánské emiminovské překvapení a v minulém deníčku někdo vzpomínal jak dlouho tady vlastně bojujeme napadla mě si to všechno připomenout. 

Emiminovské překvapení mi přichystali rodiče emimina, protože mě, i když nepřihlášenou zařadili do soutěže „Čekání na čápa" a k mému velikému překvapení mi jako výhru posílají knížku. No řeknu Vám,že jsem tu tupě zírala do monitoru a říkala jsem si „za co?" vždy´t já je teď všechny hrozně zanedbávám...­.............­... Ale potěšilo mě to u srdíčka moc moc moc a děkuju za milé překvapení. A pak mě začalo napadat, že nebýt toho skvělého nápadu založit tyhle stránky tak by jsme se nikdy nepoznali a nezaložili zebří stádečko. Takže i za to patří rodičům emimina - VELIKÝ DÍK.

A tak jsem si pro Vás připravila malou rekapitulaci - náš deníček vznikl na sklonku roku 2002. A já byla zrovna ve fázi totální zmatenosti a už jsem věděla,že naše cesta za miminkem bude dlouhá a trnitá. Baštila jsem clomhexal, měla jsem plánované tulení a postupně mi z toho všeho šla hlava kolem. A tak jsem brouzdala po netu a našla emimino a snažilkovský deníček. Chvíli jsem jen četla, ale netrvalo dlouho a začala jsem i přispívat, no a hned bylo lépe na dušičce. Tenkrát se mi zdálo nepředstavitelné,že bych měla podstoupit IVF, laparoskopii, hysteroskopii­.............­.......... bylo to pro mě noční můra. A náš deníček plynul, přicházely další a další snažilky, některé se jako mávnutím kouzelného proutky měnily na těhulky a za krátkou dobu na maminky. Tehdy byl náš deníček jen pro snažilky a těhulky si zakládaly deníček vlastní a snažilkovský deníček převzala některé z aktivních snažílek. Takhle nějak jsem se k psaní dostala i já :-) Ale protože se všechno mění a vyvíjí postupně jsem zjistili, že i když některé snažilky otěhotní, chtějí zůstat mezi námi a tak se ze snažilkovského deníčku postupně stal deníček zebřičkový a je tu mezi námi vítán každý. To už jsem i já měla za sebou zkušenost s IVF a zjistila jsem,ž e to není až taková hrůza jak se mi zprvu zdálo a že se to dá v pohodě přežít :-O Já jsem se toho ze začátku fakt strašně bála :-O

A jak deníček plynul a postupně jsem se poznávaly lépe, věděly jsme o sobě leckterou intimnost napadlo nás,ž e by bylo fajn poznat se osobně. A tak vznikly naše srazíky -a ť už pražský nebo moravský nebo ten poslední celorepublikový, prostě jsem si k sobě díky internetu našly cestičku a začaly vznikat hezká přátelství, která trvají už pár let. Dosud vzpomínám jak se v našem deníčku náhodně potkaly holčiny, které se několik let neviděly. A nebo jak se potkala Karla s Kati a zjistily,že jsou ze stejného města a seznámily se díky deníčku :-) Připadá mi to báječný......­.............

A víte co mě ještě potěší, když se mezi nás vrátí některá z maminek v době když se začne snažit o další miminko a nebo se mezi nás vrátí někdo jen tak že, je mu mezi námi hezky .

Připadá mi prostě super, že se tu umíme podržet „nad vodou", pohladit po dušičce ..... za sebe můžu říct, že i když tu straším :-D už hodně dlouho dobu a zatím se na mě to miminkovské štěstíčko neusmálo, tak mi to ani tak dlouhá doba nepřipadá. Je mi tu s vámi moc fajn a díky deníčku se mi podařilo dojít až sem ke 4.IVFku a nejsem ještě v blázinci :-D

Chtěla bych Vám toho napsat ještě o moc víc, ale asi se začínám opakovat a tak na závěr chci moc moc poděkovat zakladatelům emimina a všem snažilkám - zebřičkám, které prošli našim deníčkem.

DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY DÍKY

Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 17.06.07 20:08

První? Že by pro štěstí? ;-)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 17.06.07 20:14

Maru, ze všeho nejdřív ti gratuluju k ocenění. Kdo jiný by měl dostat cenu za vytrvalost? :-) Jsi úžasná, obdivuju tvoji sílu bojovat tak neuvěřitelně dlouhou dobu. Věř, že je to hodně tvoje zásluha, že je nás tu tolik a i přes výpadky v přispívání se sem za tebou, šéfová, vracíme :-) A že občas máš sama málo času na deníček ti rády promineme, máš tolik aktivit, že s údivem žasnu, jak to dokážeš zvládnout :-)

A jak to vypadá u mně? Středa se blíží, i když mi to utíká, neodolala jsem a testla včera i dnes. Nebudu vás napínat, negativní :-( No uvidíme jak to bude ve středu.

Krásný večer.

Adka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.06.07 02:11

MARU krasny dennicek!  

ADKA dufam ze test len provokuje!  

Som v praci tak sa nebudem dlhsie zabavat…ale Sisa ma kiahne!Huraaaa konecne nejaka choroba :-))  

KOTATKO nase unavene vitam ta spät doma!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 18.06.07 08:00

Ahoj holky,
jdeme vás pozdravit. Za chvíli jdeme do školičky tak pak snad napíšu víc. Jinak pořád špiním někdy míň někdy víc tak uvidíme. U zubaře jsme to zvládli. Dr. Adámka do ničeho nenutila. Pusinku neotevřel tak řekla, že zkusíme zase za půl roku. Hezky si s ním povídala a dala mu malinkou hračku:-)
Adámkova nová postel je postavená a už druhou noc na ní spí. Tu první noc jsem skoro nespala a byla z toho pěkně nervózní. Pořád jsem ho kontrolovala. No prostě jako bychom měli novorozence:-))) přece jen spal pořád mezi námi takže je to pořádný nezvyk:-) ale ráno už chce jít ke mě tak si ho beru:-)  

MARU: moc krásný deníček a moc ti přeju aby tvoje 4. IVF bylo stejně úspěšné jako to od Kati:-) a opravdu je mi tady s vámi dobře:-)  

ADKA: pořád na tebe myslím. Snad ještě bylo brzy a ty // se tam ukážou. Moc bych ti to přála.  

MONI: já si sama prstýnek nedělám to musí někdo jiný si myslím, ale komu jsem to dělala tak to vždycky vyšlo teda zatím:-)  

Adámek úřaduje u videa tak jdu. Chce si pustit teletabís a nedaří se mu to:-)))  

Jsem moc ráda, že máme náš zebřičkový deníček a mimochodem já sem chodím asi tak od února 2004 to už je taky slušná doba:-) teda tehdy pod jinou přezdívkou, ale to se určitě taky počítá:-)  

Andrea a Adámek

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 18.06.07 08:02

jéé málem bych zapomněla  

MARU: blahopřeju k výhře. Určitě si ji zasloužíš.  

KOTĚ: taky tě vítám doma. Jak proběhlo vítání? no že se ptám co:-)))  

A+A

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.06.07 09:04

Přeposílám vzkaz od Pandy:
děkuji za držení kopýtek, už se to trošku zlepšilo, tak uvidíme,
jak se to bude vyvíjet dál..Chci to pak řešit stížností na obvoďáka, sestra moc nechce,
ale po tom, co řekli kámošovi policajtovi na té záchrance ve Zlíně, zřejmě to nebyl jeho
případ. On špatně určil diagnozu a tak ani nechtěli poslat sanitku, ségra jen řekla, že
to vydrží, ona už je holt taková, kdyby na tom trvala, tak by ji dostala…A co vím, říkalo se mu doktor úplatek, a ségra nebyla jeho první případ, má 80 roků, tak nevím,
co tam ještě hledá, když tu zodpovědnost nezvládá, prý to drží pro vnuka…, až dostuduje…Snad
ségru přesvědčím, většina jejích známých je při mě, nechci si vzít na svědomí, že třeba
příště to někdo nepřežije…Ona dcera toho dr.dělá u Jany v práci, ale v tomle případě
by měly jít všechny ohledy stranou…
V práci se mi to dost nahromadilo, tak něco dělám doma, tak ani nestíhám na net…
Moc mě ten srazík mrzí, a s tou zálohou jsem počítala, já jen, aby Twiggy neměla z toho problém…
Už se těším na Vaše zážitky a fotky
 Panda

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.06.07 10:29

Ahoj holky,
tak jsem měli náročný víkend :o))) představte si, že mám nový auto!!! Forda Focuse, no už jsme museli vyměnit našeho milého Escortíka, přece jenom chlapec poněkud reznul, teď ho dá kamarád do pořádku a půjde do světa! No byl s náma i Dáda, tak byl hrozně nadšenej a taky hrozně hodnej! Jsem se divila, že nám ho bejvalka půjčila, no však večer při návratu to taky nebylo nic moc (vezl ho jenom Dan já jela naším starým domů) když viděla, že auto opravdu máme, tak začala ječet, že jsme přijeli pozdě (Dan jí předtím asi dvakrát volal a to proběhlo naprosto v pohodě) a že se snaží dodržovat nějaký režim, no zajímalo by mě jaký, když je kluk u nás úplně vyřízenej a spí po obědě i čtyři hodiny! No asi nezkousla to auto. Dáda se taky prý celou dobu ujišťoval, že pro něj přijdu v pátek do školky a přijedu autem :o)) Jo a co mě ještě šokovalo, tak Dáda povídal (s jeho typickým: „teto musím ti něco říct“), že ta jeho starší sestra (bude jí v září osm) chtěla skočit z okna! Prý buď chtěl skočit nebo utýct k nám, že už toho má doma dost! No já byla úplně v šoku a vlastně se s tím nemůžu vyrovnat ještě teď, protože on povídal, že teda to udělá s ní! No tak jsem povídala, že ať radši utečou k nám, že to bude lepší! No jestli tohle fakt začnou dělat, tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne a co s tím můžu udělat já! Protože ta holka je dost na dně a ta kráva jí nepustí s náma k babičce, i když to není její babička, tak jí má ráda a chová se tak k ní! Včera jí posílala nějaký tričko a jahody a jediná bejvalky reakce prý byla (před Dádou) proč jí to posílá, že ona nic nechce a že to stejně vyhodí (no pro ni to nebylo ale pro Dádu a Péťu!) no jsem zvědavá, jak tohle dopadne!

Andrejko - tak to díky své kamarádce určitě víš, jaký mám před prázdninama pocity co? No fakt se šíleně těším, stejně jako ti studenti! Včera se mě někdo ptal, co pak dělám s tou fůrou času, tak jsem říkala, že mi to vždycky hrozně uteče a je hlavně pohoda, když člověk nemusí vůbec nic!

Amálko - hlavně, že jste už zdraví!!!!

Kati - tak jak to tak čtu tak je to u nás úplně stejný (s učitelema a prázdninama), však jo ať si jdou učit, když závidí prázdniny :o))))

Kotě - to je dobře, že už jsi doma :o))) ve svém pelíšku :o))))

Maru - moc gratuluju k ceně :o))) jo a ani jsem se nezeptala já hlava děravá, s placením to bylo v pohodě?

Adko - určitě :o)))) třeba je to s testíkem ještě brzy, počkej do středy!!!!! Držím kopýtka!!!!

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 18.06.07 10:57

ahoj holky,
hlásí se jedna hoooodně zatoulaná zebra. Mám teď chvilku času, páč jsem nemocná a tak manža jel místo mě s Tomáškem plavat. Je to super, páč mám chvilku pro sebe, na Vás a taky na byt. Jsem hodně nachlazená páč jsem minulý týden dvakrát řádně zmokla. Ale i tak mi připadá, že jsem v poslední době nemocná nějak často, to jsem nikdy nebývala. Asi budu muset nějak posílit organismus.
Jinak co u nás nového? Tomášek začíná chodit. Kolem nábytku šmejdí o 106. Naštěstí se už naučil padat, takže už nepadá přímo na hlavu. No ale sem tam ještě tu bouli máme. Jinak je Tomša zlatíčko, má pořád dobrou náladu, no i když vzteknout se už taky pořádně umí. Teď si našel zálibu v chrčení, stále na nás chrčí:-DDD Je to hrozné, páč ho s toho musí bolet v krku. Já to zkusila a musím se přiznat, že mě z toho pěkně rozbolela hlava:-D Doufám, že ho to brzo přejde, páč to nejsou žádné líbivé zvuky. Pomaličku se chystáme na jeho první narozeniny. Uděláme pořádnou oslavu s velkým dortem, no už se těším, jak do něho zaboří ruce:-DD  

Maru - moc ti gratuluju k výhře, je to moc pěkné, že na tebe mysleli.  

Ajjo - jéjé ty jsi zase těhulka. Moc ti to přeju a gratuluju. Taky doufám, že bude brzo moravský srazík. Pozdravuj Adámka.  

Twiggy - já bych měla o ty děti hrozný strach, doufám, že nic hrozného se nestane. Ach jo. Proč si někdo neváží, že může mít děti, že? Jinak gratuluju k novému autí.  

No a nic jiného si napamatuju.  

Tak zase někdy ahojky  Karla a Tomášek (brzo jednoroční)  

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.06.07 11:54

Karlo - tak se brzy uzdrav! Koukám, že vám Tomša dělá jenom samou radost :o))) to je dobře! No a k bejvalce tam už fakt nemám slov, je to čím dál tím horší!!!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 18.06.07 12:24

TWIGGI: to je síla s těma dětma chtělo by to zjistit co se s tím dá dělat a co na to přítel? Vždyť ho to musí šíleně vytáčet a určitě má o syna strach. Nebudete to nějak řešit? Té holčičky je mi ještě víc líto. Malý má aspoň vás a u vás se mu dostane lásky, které doma asi ne. Blahipřej k autu. Focus je mé vysněné auto. Jezdila jsem s ním v práci a moc mi to s ním šlo:-) teda je to podle mě jediné auto, které umím řídit:-)  

KARLA: moc tě zdravím a přeju brzské uzdravení. Moc se na vás těším:-)  

PANDA: osmdesátiletý doktor jo? to snad není možné dávno tam nemá co dělat vždyť se jedná o lidské životy. Rozumím ti asi bych to tak taky nenechala.  

Ve školičce bylo fajn. Adi si vyhrál. Zpátky po cestě domů si dokola „zpíval“ prší prší a završili jsme to řádnou scénou u nás v domě na shodech. Když my se vracíme domů tak to ví vždycky celý barák:-( dneska to bylo protože jsem nesla tašku s nákupem a Adámka už bych neunesla (a ani teď nesmím) a on se prostě chtěl nést. No do 4. patra bez výtahu je to docela fuška. Teď už spí. Tak snad mu to chvíli vydrží:-)  

Jdu dělat polívku.  

Zatím papa  

A+A

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 18.06.07 12:40

Ahojyk zebřičky:-)  

tak konečně jsem se propracovala k emimču:-D Mám to nějaké nabité - fakt na té mateřské nemám vůbec čas:-D  

Maru - hezký deníček ostatně jako vždy:O) teda opravdu už tady válčíme tak dlouho? á ani nevím přesně, ale byl to deníček Montičky a měl jsem za sebou IVF- takže asi o něco míň než ty viď:-O) V každém případě si to  napsala hezky sama moc dobře vím, že když jsem byla na dně tak to vykecání tady mi moc pomohlo. Znáte moje intomnosti a mnohdy víte víc než moje rodina:-O) A když jsem Vás ( některé ) viděla po tolika letech tak jste mi přišly jako staré známé:-D  

twiggi - teda holka  začni s bejvalkou něco dělat nebo ty děti opravdu úplně psychicky zničí a co pak- těžko se to vrací nazpátek. Ať to Dan na ní zkusí nějakou fintou jako, že Dádu budete mít vy a nebudete od ní chtít alimenty - takže na tom vlastně bejvalka vydělá a bude mít o starost míň - nebo tak nějak??? Vždyť je Dáda takovej šikulka  

kotě - vítej doma a ať se brzo srovnáš s naším časem a zas ebudeš fit - a nepřežeň to tuleníčko s Jiříkem:-DDDDDD  

Karlo - to jsou hezké zprávy -no jo první krůčky jejda to bylo pádů a boulí - no pak to teda nebude o nic lepší -Baruška má kolena děs běs:-D Ale je spokojená a to je hlavní viď. Tak se brzo uzdrav a řeknu ti, že co mám Barunku tak jsem taky skoro stále nemocná, ale asi to je tím, že i když ty naše prďolky marodí tak my se snima stále muckáme a cuckáme:-DDDDD  

Adko - teda testovat  jo - to j emoc brzo - vždyť sama víš - nech to až na stanovenej termín a uvidíš- neboj to bude úplně naopak než minulej KET :-DDDDDDD  

Maky - děkuji za fotečky- jsou opravdu moc povedený a ty naše dětičky jsou tam nejhezčí :-D  

No a už nevím co psát. Snad jen u nás od rána prší,ale teď vylejzá sluníčko tak snad bude teploučko. Jo a máme v plánu jít konečně s Baruškou na focení do ateliéru - tak nám držte pěstičky ať není zase nějaké odřeninka a podobně:-DDDD  

Monika a vytuhlá Baruška

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 18.06.07 12:44

Ajja - jejda tak scény v baráku děláme taky - většinou teda, ženechce jít domů:-O) Jinak Baruška šlape do 2 patra už bez řečí - normálka ji nechám a jdu jako nahoru a vyčkávám, ale většinou si to rozmyslí a jde za mnou - pak chválím a chválím:-D A ty se opatruj:-O)  

Panda- no teda určitě to nenechej jen tak, protože by to ten senilní doktor mohl udělat někomu jinému - jestli můžu poradit - tak stížnost na lékařskou komoru a pak podat trestní oznámení na státní zastupitelství - myslím,že by se to mělo řešit a sestra si prošla peklem tak proč nechtít nějaké třeba finanční odškodnění - třeba na pěknou a relaxační dovolenou:O) Snad to dopadne dobře a sestra bude bez problémů a zdravá -moc držím pěstičky  

Noa teď už to je snad všechno  

MaB

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 18.06.07 17:12

Ahoj Zebrušky!
Hlásí se jedna zatoulaná zebra.Sice vás poctivě čtu, ale nemám sílu přispívat. U mě není absolutně nic nového a vypadá to, že asi budu napořád jen zebra s jedním pruhem. :-(( Švagrová čeká páté dítě, takže ani neuvažuju, že já bych byla těhotná. Ona to zvládne za celou rodinu.
V práci mi konečně skončila zkušební doba. Jsem moc ráda, hodně jsem se bála, že si mě tam nenechají. Vypadalo to, že pro mě není práce, za to teď občas nevím, co dřív. I doma mám toho hodně. Urodilo se strašně moc třešní, tak je vypeckovávám s dělám marmeládu. Je to dost únavná dřina, ale za to, až se zima zeptá…
Přeju moc hezký den.
Rafuska

PS: Na Rodinu jsem vložila fotku s krátkými vlasy.

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 18.06.07 17:47

Ahojky zebřičky.
Konečně jsem zas našla čas a sílu zasednout a psát.    

Maru nad deníčkem jsem také zavzpomínala na náš příchod k zebřičkám a neobešlo se to bez mokrých očí. Já do deníčku přišla teprve nedávno - v říjnu loňského roku. ( nějak rychle to utíká ). V té době jsem byla po neúspěšné IUI a u Alexe zjistili špatný spermiogram. Bylo mi hrozně jak dál a cítila jsem jak ztrácím sílu. Zebřičky nám moc pomohli a bez skvělého stádečka si to vše nedokážu představit. Moc mi pomohlo, že tu o všem můžu mluvit otevřeně a že tu ostatní ví co cítím, podrží a poradí. Dokonce i Alex se díky deníčku naučil mluvit o věcech které dřív řešil sám v hlavě. Maru držím moc palečků aby se tvé snažení chýlilo ke zdárnému konci.    

Twiggi jak už psaly holky zkuste tu situaci začít nějak řešit. Nikdy nevíš co ty děti napadne a aby malej nechtěl utíkat k vám a něco se nestalo. Ať tvůj přítel dojde na sociálku a oni to začnou prověřovat. Pokud padnete na dobrou sociální pracovnici a půjdete za tím tak máte šanci na úspěch. Jak píšeš tak je bývalka dost zanedbává a určitě to vidíte nejen vy, ale i ve školce a tam půjdou pro posudky také. Byla by to dost těžká cesta, ale určitě by stálo za to zkusit to. Vždyť malej by byl určitě rád kdyby byl s vámi.    

U nás se stále něco děje. Hlavně pátek byl nabytý. Jeli jsme do Prahy na poslední studiový UTZ. Když pominu jaký bylo vedro a že jsme tam čekali o víc něž hodinu déle než jsme byli objednaný tak vše dopadlo skvěle. Malej krásně roste a už má 6 cm. Doktor dělal UTZ přes břicho a když přišel Alex blíž tak zrovna začal pohybovat ručičkou jako když mu mává. Dokonce nám to doktor přiblížil abychom viděli jak hýbe prstíčkama. Bylo to úžasný. Samozřejmě máme pěknou fotku kterou se pokusím nascenovat a dát jí na rodinku. Pak jsme rychle pospíchali domů protože Magda měla akademii a účastnila se volby miss. Na přípravu dle mého názoru dost kašlala tak jsem na to byla zvědavá. Celé vystoupení bylo skvělé. Když začalo představování missek tak k tomu pustili hudbu jaká je při miss ČR. Měla jsem co dělat abych nezačala brečet. Bylo neuvěřitelný tam mojí malou holčičku vidět jako slečnu s chůzí modelky s pěkným přirozeným úsměvem který rozdávala nejen porotě, ale i divákům. Při vyhlášení hodnotili několik kategorií a Magda vyhrála miss prima nálada. Byla jsem na ní moc pyšná. Dokonce i pan učitel po vyhlášení za mnou přišel a říkal jak je rád, že do toho šla a nebála se i když byla ze všech soutěžících nejmladší. Samozřejmě dostala šerpu i korunku a spousty dárků od sponzorů.    

Zítra jedem do Děčína na UTZ tentokrát na měření kostiček a pak do poradny tak doufám, že vše bude v pořádku. Koukám, že jsem se zas rozepsala.
Mějte se všechny pěkně a přežijte ty změny počasí.    

Lenka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 18.06.07 18:25

Samozřejmě mi to nedalo a dala jsem na rodinku pár fotek z akademie. To víte ta hrdá matka se ve mně nezapře :-D .    

Pěkný večer všem.
Lenka

 
jandulina
Závislačka 3650 příspěvků 18.06.07 21:56

Ahoj, chodíš ještě na chat? dlouho jsme se tam nepotkaly, tak někdy jukni. Jsem moc ráda, že Vám to vyšlo a že se Ti daří:-) A co autíčko, složí taky dobře? MAgdičce gratuluju k úspěchu, ale nevím kde najít ty fotky :-( Měj se a zkus někdy večer chat, třeba se potkáme. Ahoj Jandulina    j.hunkar@tiscali.cz

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 18.06.07 23:17

tak jsem dopracovala a koukám, že se tu nic neděje?? jak je to možné??? No holky Vám není do řeči či co:-O)))  

Počasí je myslím super takové ochlazeníčko je super a dělané jen pro mě - nemusím ty hnusné vedra  

No a Maru pochlub se co si ušila??? nemáš chuť vymyslet něco pro mě na tu bráchovo svatbu????  

Leňulko -to ti věřím, že ti muselo být dobře od srdíčka vidět Magdu na pódiu a být za takovou hvězdu:-O)))  

No a holky jdu spinkat z těch číslíček mámvykoukané oči a už s emi dost zavírají a zítra jedu s Barunkou a kámoškou na výlet do Prahy - hornbach a ikea - no jak jinak :-DDDDDD  

Tak dobrou noc a sladké sny    Monika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.06.07 00:15

Ahojyk zebrunky, manža mi na celý večer ob:,–(il počítač tak jsdem se za vámi dostala až teď a to už nestihnu reagovat protože se mi klíží očička. Ale čas jsem aktivně využilaa a šiju sišatičky, zítra je dodělám tak pak pošlu fotečku. Dobou noc Maru

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 19.06.07 08:55

Nástěnka 1.část ****
Zebřičky dočasně jednočárkové:

 

Adka007..- KET 6.6., 20.6. testování 
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka; 12.6. šeptaná o dvou //
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF červen 2007, od 29.5. zahájena stimulace (dlouhý protokol)
Jiitulle…
Kaitlin…- únor 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka), 21.6. návštěva sociální pracovnice
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci
Konopka 
Leninka1…5.6. RHC Mojžíšová, laparoskopie - 2.7. nástup do nemocnice, podzim 2007 IUI
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- 4.IVF - snad červenec/srpen 2007
Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, 7.5.2007 - IUI
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- červen 2007 změna CAR (přechod z Podolí do Iscare)
Twiggi.....
Zdenca…- 
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červenec 2007 - IVF

  Zebřičky dvoučárkové:

 

Danulenka - 33tt
JJ.........- 19.6. 27+6tt
LuciaM…- 20.6. 24+2 tt (Nezbedníček Kopkáčik :-))) Janka alebo Radko :-)
Lesina…- 20.6. 36tt
MichaelaVE…- 20.6. 21+2 tt (Brouček); TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 18.6. 13tt  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 19.06.07 08:56

Nástěnka 2. část ****
Zebřičky se zebřičátky:

 

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 19.06.07 09:04

Ahojte holčinky,  

tak po mém návratu jsem se s časovým posunem celkem srovnala, až na to, že se budím v pět ráno :-(( Ale to může být klidně i tím horkem :-(((( Přivítání od Jiřulky bylo super, čekal mě na letišti s kytičkou a doma bylo uklizeno, nakoupeno, prostě poklad. Tuleníčko taky bylo :-))))))) Řeknu vám, jsem fakt ráda, že jsem doma. Služebka byla fajn změna, ale stýskalo se mi. Příští týden mám jet na další služebku, tentokrát do Záhřebu, ale naštěstí jen na dva dny, takže to bude v pohodě.  

TWIGGI, holky psaly, abys zašla na sociálku… já taky myslím, že byste mohli mít šanci… když chtějí děti utíkat z domů, to už není žádná legrace :-((((  

AĎKO, určitě bylo brzy. Vydrž do středy!! Myslím na Tebe.  

MARU, Tvůj deníček je moc hezký. Je to opravdu v našem případě boj a ty jsi veliká bojovnice… a nakonec svůj boj  vyhraješ, uvidíš!!!!  

MONI, tak focení jo? To jste byly někde v ateliéru? Nebo venku?  

RAFUŠKO, je fajn, že jsi zase přišla mezi nás. Dlouho ses neozvala. Ani nepíšeš, jestli nějak pokročila adopce, pořád čekáte na první přípravu?  

Tak já mizím, musím pracovat :-(( Přeju vám všem krásný letní den  

Kotě

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.06.07 09:40

Ahoj holky,

Ajjo - já právě nevím, co se s tím dá dělat :o((( přítel je z toho špatný, chtěl ji vzít s sebou aspoň k babičce, ale ona řekla rezolutně ne! Snažila jsem se vysvětlit malýmu, že kdy bude mít Péťa takovýhle řeči ať teda aspoň uteče k nám i když to není řešení, protože stejně bude muset domů, ale zatím těžko můžu někam jít s tím, že mi tohle povídal pětiletý kluk, to mě všude vyhodí :o((( Jo autíčko, taky jsem si ho dlouho přála, však jsem ho včera celý odpoledne okukovala v garáži :o))) už se těším až se s ním zase svezu, protože jsem s ním už jela a jezdí se s ním výborně :o))))

Moniko - to už jsme zkoušeli ani nevíš jakou udělala scénu! Zkoušeli jsme taky střídavou péči, ale na všechno začala akorát ječet, že Dan nemá na Dádu žádný právo, protože ho neporodil, no já šla radši pryč, protože bych se neudržela a asi jí namlátila, no a samozřejmě ječela před Dádou, takže ten byl úplně v šoku, chudák! Mně stačí když začne vykládat, že by byl u nás a mámě jenom mával, tohle mi říct vlastní dítě tak to fakt nerozchodím!

Rafuško - tak to je moc dobře, že ti vyšla ta práce! A neboj se, taky budeš proužkovaná zebra :o)))

Leňule - on je totiž problém, že Dan má strach, že mu potom nebude dávat Dádu vůbec, však víme co některý matky dokážou, a bude to ještě horší! Ach jo! Blahopřeju Magdě :o)))

Kotě - no já vím, je to dost složitý, bohužel!

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 19.06.07 12:42

Twiggi chápu, že to je moc těžké tohle řešit, ale pokud by mu přestala malého dávat tak se může domoci soudní cestou určení návštěv a pokud by mu v tom bránila tak je to myslím trestný - nedávno takový případ někde řešili. Zkuste se zastavit na sociálce a o všem si tam s nimi promluvit. Většinou tam bývají rozumné a řeknou vám jaké máte možnosti.
 Lenka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 19.06.07 12:57

Ahojte Zebřičky,
Tak se po několika dnech zase dostávám k vám. Jája se snaží usnout, tak využívám chvilky a pak asi na chvilku přilehnu za ním.  

Maru - moc hezký deníček, až jsem měla slzičku v oku. Je pravda, že kdoví, jestli bych se s Karličkou vůbec někdy seznámila, nebýt  deníčku. Přitom bydlíme 10 minut od sebe a máme toho hodně společného. Nikoho jsem tu neměla, protože nepocházím za Vsetína a teď tu mám Karličku :-) a Jája má kamaráda. Myslím, že i díky Karličce a Tomáškovi se nám podařilo mít Jáju, nebyli jsme na to sami.  

Adka - to testování bylo ještě brzy!!! Určitě se ve středu // ukážou!  

Ajjaa - snad tě to špinění brzy opustí, abys byla víc v klidu. Miminko je určitě v pořádku, je to jistě jen od toho jak roste :-)  

Twiggi - teda to je děs, jak ty děti uvažují. Místo aby si ve svém věku užívali hezkého života doma s rodinou, tak chtějí utéct nebo…ani to nemůžu napsat, jak je to hrozné. Nedivím se ti, že ti to nejde z hlavy. Dáda aspoň může být u vás, ale chudák ta jeho sestra. Myslím, že jak budou moct, tak odejdou z domu, ale než na to budou mít věk, si chudáčci ještě užijí! To teda mají základ do života!  

Rafuška - no ahoj!!! Gratuluju k práci, je fajn, že si tě tak nechali :-). Jsem zvědavá na tvůj nový sestřih, hned tam mrknu!  

Panda - to je dobře, že je tvé sestře lépe! Hlavně, aby se z toho dostala!  

Leňule - gratuluji Magdě k umístění, musela jsi být pyšná matka, co? Já bych ty slzy neudržela :-). Tak jak dopadlo měření mimíska?  

Kotě - vítám tě doma, i když ty jsi byla s náma doma pořád :-). To tulení ti docela závidím :-), příští týden budu po šestinedělí, zajdu ke GynDr. ten vymete pavučiny a pak můžeme s manžou vyzkoušet, zda nám to ještě půjde :-O  

U nás nic nového. Jája je šikula, už nás sleduje a směje se. Dopoledne bývá čilí, tak si s ním můžu hrát a je to moc bezva. V noci krásně spinká, tak se i já docela vyspím.
Představte si, že se už vejdu do svého oblečení!!! Já měla takovou radost, když jsem to zjistila! Ještě to sice není ono, všechno dopnu, ale špek se vyvalí vrchem :-O, ale i tak mám  obrovskou radost a připadám si strašně štíhlá :-DDD  

Jsem strašně ráda, že deníček není jen snažilkovský, protože bych vás nerada opustila. Nikdy jsem vás nezradila a do žádného jiného deníčku jsem se nepřidala, tak nás tu necháte ještě dlouho, že?  

Pa Kati a Jája (5 týdnů a 2 dny)

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.06.07 13:56

Ajjaa - tak teda potichúčky gratulujem!!! a dávaj si na seba pozor  

tehulinky - ako prežívate horúčavy? čítam, že Lenka si pozor teda nedáva a si dostane na zadok :-) Leni šetri sa! povinne!!!!!!!! pozerala som fotky a tá tvoja Magda je fakt kočka, a veľmi sa na teba podobá  

MichaelaV - tak ako?  

Rafuška - krátke vlasy si veľmi pristanú, a závidím trpezlivosť pri robení marmelády - ja pri tom nedokážem stáť… navyše ani nemám rada lekváre a marmošky, tak potom by som to len rozdala… u nás sa to papá raz-dvakrát do roka na palacinky  

Twigi - aj sa mi to strašne ťažko číta, chudáčik maličký čo všetko prežíva (a sestra takisto), musí sa dať čosi urobiť! veď otec je otec a matka mu nemôže úplne zakázať styk s dieťaťom, keď sa stará, platí a tak… je to len zastrašovanie a nesmiete sa dať
a prázdniny učiteľom teda určite doprajem, počas roka je to strašný nápor na psychiku, zaslúžite si oddych  

Maru - ja si pamätám keď ešte Ed písala svoj snažilkovský a hneď aj tehulkovský denníček, je to už história ale občas si to vyhľadám a chodím sa tam inšpirovať :-) je písaný úžasne optimisticky a s nadšením - no rovnako ako ten náš! len aby to tu nezaniklo keď budeš za chvíľku čakať tie dvojčatká… musíš si urýchlene nájsť náhradu  

Panda - panebože to je strašné s tvojou sestrou, museli nad ňou stáť všetci anjeli strážni
držím palce nech sa uzdraví bez následkov a doktora určite treba zažalovať! nech si ponesie zodpovednosť  

Adka - maličká je nádherná, ako to zvládate? Eliška žiarli veľmi alebo sa to dá? už ste si na seba trošku zvykli?  

Kotě - vitaj doma, však chystáš denníček o Hong Kongu? teším sa!!!  

Kati - ty si teda akčná, a že oprášiť pavučiny chichi, to môžem zodpovedne prehlásiť aj o sebe - do 18tt mi bolo príšerne zle a nejaké hrátky som nemala ani pomyslenie a teraz má zase muž nejaký blok, bojí sa, aby malému neublížil, tak neviem čo vymyslím…  

u nás zatiaľ všetko OK, stále mi puchne jedna noha, minulý týždeň mi tvrdlo bruško ale Magne B6 a poctivé ležkanie zabralo - dnes na kontrole nás dr. pochválil a na šitie to vraj stále nie je, som ostro sledovaná tak snáď
akurát musím ísť na glukózový test už sa teším :-( fuj  

majte sa krásne, odpočívajte, dovolenkujte a hlavne píšte! nech mám čo čítať  

Lucia a Nezbedníček 24tt čo sa nechce ukázať či je chlapček alebo dievčatko

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 19.06.07 14:22

Ahojky Zebřičky!  

Maru krásný vzpomínací deníček. Stellince je dneska půl roku, kdyby mi tenkrát někdo řekl, že budu mít dvě zdravé holčičky myslela bych si, že je blázen! Věřím, že už se ti poštěstí taky!  

Twiggy - to je hrůza! S tím musíte něco udělat! Chudáci děti! Vždyť  taťka má na Dádu právo, když máma nefunguje. Kdoví co se stane. Teda je mi z toho nanic.  

Lucia - hlavně, že magnezium zabralo. Šetři se! Tak třeba bude mimísek překvápko až do porodu. Ty chceš spíš klučíka viď?  

Holky já letím, ještě sem juknu večer. Jdu udělat řízky na večeři a hurá do parku! Jo a dneska máme s taťkou hlídání, přijde ségra, tak půjdem na večerní procházku po městě a na drink jako za mlada!  

Pa Martina a holky 

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 19.06.07 15:43

Ahojky zebřičky.
Dnes jsme byli na UTZ - měření kostiček. Vše proběhlo v pořádku a malý má vše co má mít - obě nožičky, ručičky, srdíčko, žaludek i močový měchýř. Pak jsem byla na kontrole u své doktorky a tam je také vše v pořádku. Za tři týdny jdu na odběry AFP. Doufám, že dopadnou dobře. Kamarádce co je o měsíc víc těhotná dopadly testy špatně a byla teď na odběrech plodové vody. To čekání na výsledky musí být síla. Snad nás tahle zkušenost mine. Jak jsem si nechávala dělat testy na toxoplasmosu tak se zjistilo, že už jsem jí prodělala a tím že se nevrací jsem si oddychla.  

Lucko odpočívat se snažím, ale né vždy se to daří. Je pro mě velkou výhodou, že co se týče domova tak se o vše stará Alex. Já se vracím docela vyšťavená i přez dost omezený pracovní program. Dnes mám trochu fofr a dvě prohlídky ještě kolem 19 hodiny, ale zítra asi budu odpočívat doma. Je výhoda, že né vždy musím být v kanceláři.  

Mějte se všechny pěkně.
Lenka

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.06.07 16:37

Ahoj Zebrušky!
Tak jsem to počítala a mám 45 skleniček marmelády a ještě asi 20 dnes bude. Už mě to nebaví, ale zase nejsem takový tvrďák, abych to nechala shnít. U nás se jí marmeláda opravdu hodně. Týdně až 2 skleničky.
S adopcí jsme malinko pokročili. Už jsme byli i na psychotestech a někdy v červenci půjdeme k psycholožce. Mažel se strašně nas… A po pěti minutách chtěl z testů odejít. Naštěstí to vydržel, i tak jsme za těch skoro 5 hodin, byli vyš'tavení až až.
Přeju hezký den všem.
Rafuska

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 19.06.07 22:44

ahojky zebřičky:-)  

tak snad mi konečně půjde net a odeslat příspěvky -nějak mi to blbne. Tak Vám musím popsat dnešní cestu doPrahy na Černý most - jela jsem s kámoškou, protože měla v hornbachu objednanou a zamluvenou dřevěnou soupravu zahradního posezeníčka. No vyjely jsme my 3 baby a Baruška začla před Prahou zvracet -no v pohodě zastavily jsme na pumpě a tu hrůzu uklidily - přepraly tričkoa sukýnku a daly na přední palubku jako, že to jistě uschne -no neuschlo nebojte se - takže našë návštěva v hornbachu byla ta, že Barča tamlítala jen v botech a plence - no socani hadr -kámoška dostala 20% slevu tak nevím jestli pohled na Barunku zabral:-DDDDD No pak jsme tak byly ještě v KFC a pak jsme takprošly pár obchůdků - copak za to můžu, že CaA bylo až na onci??? tam jsme koupila Barunce tričko, které má zatím jako šatičky a příští rok teda z toho bude to triko -holt praktická žena:-O)  No jo, ale co Barča triko jsem vyzkoušela a nechala rovnou na ní -no neutekla mi v tom z krámu??? a nepípalo to tam jako kráv....... No docela jsem se bavila když ji tam ochranka - dohromady ty 2 pánové měli tak 150let:-DDDDD honila, ale všichni - no nejvíc Barunka - to brali vesele:-DDD Holt vesničani musely přijet do města to tam pobavit:-D  No a pak jsme to vzaly do Ikei a tam koupily Barušce postýlku -no tam jsem trošku hodně vypěnila já, protože ta samá paní co mi před 14 dny říkalazavolejte za 3-4 neděle to dorazí - tak mi s úsměvem odpověděla, že už jako dorazily a ať sebou hejbnu, protože jsou zase skoro pryč -no zabít:-O)))))) V každém případě je doma postavená a Barunka v ní chrupká -no holk ybude to boj, protože dnesak v ní sice ležela,ale jak zjistlila, že jdu pryč tak ihned za mnou a usla mi v klíně u televize..... fakt tentokrát neuhnu…už z principu…takövej­ch peněz to stálo a mělo by se na to prášit??? ne ne ne však ona poleví princeznička moje -maminka je tvrďák:-DDDDDDDDD  

No a to je všechno no vlastně není pak jsme odpoledne jeli se Zdendou fotit Barunku do ateliéru - Kotě - fotka narozeninová, aby měla Barča jednou prima vzpomínky:-O)
Načinčala jsem jí a co nemyslíte -no nerozbila si kolena??? a neodřela zase špičky u bot??? jak to ostatní dělají, že mají princezničky???? fakt nechápu, ale slibuji, že fotečky naskenuju a dám do galerky,protože jsem přeci taky ta hrdá matka ne:-O)  

Maru - už se těším jaká si šikulka -to já nic na bráchovo svatbu nepořídila, asi na slony nešijou:-DDDDD  

Rafusko - teda to nejhorší v adopci snad máte za s sebou - vydržte, protože pak Vás s miminkem čekají jen a jen samé krásné chvilky -porozně čti a hodně se těš:-DDDDDDD  

Leňulko - to je hezký, že všechno dopadlo dobře - jinak karty mi řekly, že je to holka:-O)  tak jsem teda zvědavá  

Ajja - doufám, že odpočíváš a jseš v pohodě  

Adka - tak zítra se testuje co - 3× tfuj a moc na tebe s Barunkou myslíme a věříme, že tam ty // budou:-D  

twiggi - já vím o bejvalce jsme se tu už bavily, al eneříkej, že na ní nic nenajdete. Jak psaly holky asi bych to taky zkusila nejdřív na sociálce - poradí a pomůžou - víš, že mi karty u tebe to dítě ukázaly:-O)  

No a víc si opět nepamatuju -jo dnesak jsem moc unavená - to mi snad ani neuvěříte - ta mateřská vyčerpává:-O)  

Mějte s ehezky a sladké sny  

MaB

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.06.07 23:02

Ahojky zebrunky, chvátám za vámi jak jinak než v tuhle pozdní hodinu :-O  

Adko držím na zítra kopýtka určitě to vyjde :-)  

Ajjo jsem ráda, že jste to u zubaře zvládli, určitě příště Adámek pusinku otevře.
A postýlku jste taky zvládli v pohodičce, jen se po ránu hezky s Adámkem tulte, toje přece to nejkrásnější. Držím kopýtka špinění určitě znamená zahnízďování :-)  

Twiggi s placením to bylo v pohodě nic navíc nechtěli,jen propadli zaplacené zálohy.
Teda s Dádou a jeho sestřičkou mě to moc mrzí, přikláním se k holčinám, že by to chtělo začít nějakou pořádnou akci se sociálkou aby mohl být Dáda jen u Vás, je to šikulka, jen nevím co se setřičkou :-( je m z toho smutno  

Karličko brzo se uzdrav a pozdravuj Tomáška otloukána :-D však on se brzo naučí běhat pořádně . Jsemr áad, že se na nás občas přijdeš mrknout.  

Moničko je to přesně jak píšeš, víte tady o mě víc než moje mamka :-O ale je to tím,ž e mě pochopíte nejlépe a mamča by se zbytečně stresovala.
Tak jak dopadlo focení Barunky, koukej tu fotečku vložit do galerky ať barunku taky jednou vidíme bez modřinek a ne jako na srazíku .-DDDDD
Taky jsem přemýšlela co ti poradit na tu svatbu. Ta černá sukně co jsem plánovali neprošla??? Já šiju letní šatičky až je dodělám vložím fotku ať se pochlubím .-D
Tak sjem dopsala příspěvek a koukám,ž e už je tu do tebe nový, nojo jsem noční sovy .-D Pobavila jsem se při vyprávění vašeho dne, no natočit tak určitě vyhrajete hlavní cenu .-D Přeju aťs e Barunce v postýlce líbí a těším se na ty fotky.  

Maky taky moc děkuju za fotečky.  

Rafusko to jsem ráda, že jsi mezi nás zase našla cestičku. Moc ti to na fotce sluší, jsi kočka, já set aky včera necahla ostříhat a z dlouhých vlasů jsou rázem vlasy ani ne na ramena :-O  Jsem ráda, že se ti v práci líbí a už to máš jisté a s tím zavařováním to tolik nepřeháněj  ať se nám neupracuješ, i když marmeládičky ňam ńam taky je miluju.  

Leňule to jsem ráda, že Vám deníček pomohl, u nás to bylo podobné, když jsem byla na dně vypsala jsem se do deníčku a manža si to všechno přečetl a pochopil.....­........
Magdě to moc sluší a gratuluju k úspěchu- A ty se koukej opatrovat a odpočívat jinak dostaneš na zadek, posílám pohlazen pro bříško a prosím zvloni tempo jo?  

Kotě teda ty máš doma vzorňáka :-D moc hezky tě přivítal. Vyřiď v práci ať tě chvíoi na žádné služebky neposílají, přece se musíš taky věnovat pořádnému tuleníčku .-D  

Kati neboj nikdo z deníčku maminky vyhánět nebude, přece mezi nás patříte i se svými zebřičátky. Kdo by nám pak vyprávěl tu spoustu zážitků a od koho by jsme jako těhulky a pak maminky čerpali rady . Jen hezky pište pište a nikam nám neutíkejte :-)  

LucioM jsem ráda,ž e se vše zlepšilo a jste s mimíčkem v pořádku, ale nezapomeň odpočívat i dál jo?  

Amálko jsem ráda,ž e už jsou holčičky zdravé a těším se na vyprávění jak jste si užili romantický večer ve dvou .-D
Tak a já taky utíkám spát, tea ještě oentluju šatičky a bude hotovo :-O mějte se moc hezky a opatrujte se pa Maru  

PS. Kotě Kati prosím prosím počítáte s napsáním deníčku??? Já už tuhle neděli brzo ráno odlétám. Děkuju moc moc moc  

 
Janka11
Stálice 66 příspěvků 20.06.07 09:00

Ahoj zebrulky,
mám teraz dosť frmol v práci, tak len tak narýchlo správy o mne. MS došla, síce na poslednú chvíľu, ale ešte v termíne. Takže od soboty si už pichám Menopur. Dnes som bola na UTZ a krvi, na oboch vaječníkoch je min. po 7 folikulikov. Všetky sú rovnako veľké, tak by aj mali narovnako dorásť, aspoň Dr. to vidí sľubne. Potešil ma, že teraz už musím od nich odísť tehotná, tak dúfam…:-))
Pozdravujem vás moc a moc a myslím na vás.

 

janka

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.06.07 09:03

Ahoj holky prouhatky,  

Maru, s deníčkem počítám, Jen pořád nevím, jak se to technicky dělá, kam se to má uložit… poradíš mi? :-))) Jo, a na té dovolené si to pořádně, ale opravdu pořádně užijte. Vůbec žádné konflikty, hádky, stresy, jenom pohodička… budete mít čas jen sami na sebe… to bude prima!  

Moni, tak Tvůj příspěvek mě fakt rozesmál. Barunka je prostě jako já zamlada. Já měla taky pořád rozbitá kolena a lokty, maminka mi na ně stříkala takový ten oranžový sajrajt jako dezinfekci a foukala, aby to tak nebolelo. A hrála jsem si s autama a kamarády jsem měla vždy víc mezi klukama :-) Ale postupem času se ze mě stala normální ženská :-) - taky se ráda hezky obleču a nechám se obletovat :-) A na fotku z aťasu se těším, jsem zvědavá :-)  

Luci, Tvoje komentáře jsou vždy tak plné lásky. Musíš být úžasně hodný a milý člověk :-) A navíc ve slovenštině to tak krásně zní!  

Aďko, držím všechno, co mám, aby to vyšlo.  

Kati, vypadá to, že Jája je moc hodné miminko. Vždyť si takové taky zasloužíš, za to čekání :-)  

Janka, tak co MS? Už dorazila? Už stimuluješ?  

No a co u nás nového? Příští týden mám dostat MS, takže se pustíme zase do dalších pokusů IUI. Na IVF se zatím necítím, takže jsme se s manžou dohodli, že ještě nějaký čas IUI dáme. Také by nám měl přijít konečně papír z kraje, že jsme zařazeni mezi čekatele na dítě. Poslední příprava byla už před 2 měsíci, čekám, že to přijde každým dnem.  

Pa pa pa, potící se Kotě :-)) (máme v kanceláři sice větrák, ale i přesto je tu veliké horko!)  

Jo, a na služebku do Chorvatska nemusím :-))))) Hurá!!!!!!!!

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 20.06.07 10:43

Holky, díky, ale negativní :-(

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 20.06.07 10:43

Ahoj holky,
tak to vypadá, že na žádnou dovolenou nikam nepojedeme :o((( sice jsme měli jet jenom na Moravu. ale bohužel Dan nemá nikoho kdo by ho na autě vystřídal, takže smůla, ti dva co jezdí na druhém autě se zrovna v tu dobu střídají, protože jedou taky na dovolenou a jedno auto prostě nemůže týden stát! Takže budu sedět celý prázdniny doma :o((( no horší je, že jsme to slíbili Dádovi, tak budeme muset něco vymyslet, asi když bude nejhůř, tak budeme jezdit každý den někam na výlet a taky jsme mu slíbili výlet do Prahy a mašinkou, tak snad bude spokojený!

Leňule - ona má soudně přikázaný návštěvy, sice se takhle domluvili, ale soud to potvrdil a když naposledy byli na zvýšení výživného, tak Dan chtěl návštěvy častější a to mu hned zamítli, že se dělají jednou za 14 dní!  Zatím je u nás i častěji tak to asi nechce lámat přes koleno. Na tu sociálku asi zajdu zeptat se co a jak a uvidím, jen co skončí škola tak bude víc času!

Kati - je mi jich fakt líto, myslím si že hlavně Péťa na tom bude dost špatně a bude utíkat z domu, stejně když si vezmu, že někdo takový může mít dětí kolik chce a my se tady trápíme, tak je to fakt nespravedlnost! Já si hlavně myslím, že ona si všímá těch dvojčat, dneska jsem potkala kamarádku a ta mi právě říkala, že si už všimla, že dvojčata má nastrojený, ale Dáda s Péťou, škoda mluvit! No jsou to holt jeho děti a tak se stará hlavně o ně!
A blahopřeju k zhubnutí :o)))) však on se i ten špek brzy stratí jak budeš běhat kolem Jáji :o))))

Lucio - ono se to kidně dá, mám příklad ze své vlastní rodiny, moje ségra se s tátou od rozvodu viděla asi třikrát! A to když se naši rozvedli jí bylo 10 let! A přesto jí máma přesvědčila, aby k tátovi nejezdila a neuděláš s tím naprosto nic! Takže já mám z toho dost strach!

Amálie - no snad to dobře dopadne! Nejdřív potřebuju vyřešit ten svůj domeček, díky našim soudům mi rozdělení majetku trvá 3 roky a to nebylo nařízený ještě ani jedno stání!!! Potom se můžu pustit do řešení dalších věcí a taky se na to pak zeptám právníka co s tím můžeme udělat!
Doufám, že jsi si užila procházku a drink :o))))

Rafuško - to je fajn, že se ta adopce trochu pohnula! A jsi teda dobrá takhle zavařovat!

Moniko - Baruška je teda dobrý dílo :o)))) fakt jsem se nasmála :o)))) Však já těm tvým kartám věřím fakt!!!! A je pravda, že je mi jedno, jestli bude malej bydlet u nás a nebo budu mít svoje vlastní!

Maru - to je dobře, že po vás nic víc nechtěli, to že propadne ta záloha, tak s tím jsem počítala, jen jsem se bála, že po vás budou chtít zaplatit ty pokoje, co jsme neob:,–(ili, ale je dobře, že to takhle dopadlo!

Kotě - těším se na tvůj cestovní deníček!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 20.06.07 10:44

Adko - to je mi líto :o((((

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.06.07 11:23

ADKA tiez mi to je luto…ale ver ze este je dost dni na skusanie stastia.A bude ako nebolo :-)  

TWIGY neviem ci je to dobry napad ale co takto zobrat maleho k nejakej tete psychologicke nech sa s nim pobavi,pohra a nieco vyskuma…mozno dokaze podat podla vysetrenia nejaky blizsi pohlad co ten maly vobec ku svojej mame citi…mozno by sa dalo potom lepsie „operovat“ z takym papierom aj pred sudom pripadne.Samo ze malemu by ste asi museli povedat ze idete k nejakej tete sa pohrat aby na to byvalka neprisla a nerobila sceny. Ale mozno to je uz riadne stresteny napad,ale ma to napadlo.....a mozno aj taka „spoved“ sestry by nebola na zahodenie…ale asi uz som to prekombinovala… :-)  

RAFUSKA no vitaj a som rada ze zijes :-))vidim ze nezahalas… u nas sa dzemy kupuju v obchode :-)) asi taka som ja kucharka…a teraz sa idem hanbit do kuta :-)  

Inak nic nove nemame…kiahne premahame kupelom 3× denne v sode bikarbone…dnes ju musim ale odviest ku svagrovej…idem k zubarovi…a oni uz kiahne vsetci mali… tak bude mat vylet.A potom frcim do nocnej 12-stky :-( a tak dokola
zdravim cele zebrie stado!  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.06.07 12:54

Adko - je mi to líto - posíláme s Baurnkou sladkou pusinku a pofoukáníčko na dušičku. Neboj určitě se jednou zadaří - opusinkuj Vikinku - to je to největší sluníčko:-O)  

Monika

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.06.07 16:40

Ahoj Aďko,  

je mi to líto. Moc ráda bych Tě povzbudila, sama dobře vím, jak je v takových chvílích těžké najít zase optimismus a vykročit dál. Život je prostě takový, někomu přeje štěstí víc a někomu méně, ale když to nevyšlo teď, vyjde to příště. Berto tak, jak to je a raduj se z toho, co máš. A že toho není málo :-))  

Kotě

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 20.06.07 21:34

Ahoj Zebřulky, 

teda tady je nějak mrtvo! Asi jste všechny naložený v nějaký ochlazující vaně. Já ty vedra fakt nemusím, jsme celé dny doma, protože Eliška měla začátkem týdne úpal (nebo úžeh?), zvracela a měla horečku, takže vůbec nesmí na sluníčko. A s Kačenkou v těch vedrech taky radši moc nevycházím. No Eliška se už hrozně nudí, takže jediná naše záchrana je dětská vanička napuštěná vodou na terase, kde se vyřádí, zaplaťpánbůh za to.
Jinak jsme byly s Kačkou včera v poradně a krásně přibrala, váží už 3,9 kg. Jsem moc ráda, že nám kojení tentokrát (ťuk, ťuk, ťuk) jde hezky, s Eliškou to byly na začátku strašný nervy, protože nechtěla vůbec sát. 

ADKO, ach jo, je mi to moc líto… 

MONIČKO, teda fakt jsem se pobavila, Barunka je teda číslo:-))). 

AMÁLKO, teda to je svátek, takhle si vyrazit jen ve dvou, co?Doufám, že jste si to hezky užili. To je jediná věc, co mi na mateřský chybí, chtěla bych víc času pro nás dva s Honzou. Ale to bych chtěla asi moc, co:-)))). 

RAFUŠKO, to je dobře, že se vám daří dobře. A ozvi se častěji:-). 

LUCKO, jsem ráda, že jste s Nezbedníčkem v pořádku. 

KATI, já se ještě neosmělila si zkusit obléct staré oblečení. Zatím to vidím docela skepticky:-))))). 

TWIGGY, teda nevím co k tomu říct, ale je mi těch dětí strašně moc líto:-(((((. 

MARU, už se těším na fotku tvých nových šatů. A tak mě taky napadlo, nechcete (teda kdo fotil) vložit taky nějaký fotky ze srazíku? 

Tak a už si nic nepamatuju. Všechny zdravím. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka 

PS. Pomoc! Kačenka dneska celý den spí až doteď, tak máme zaděláno na „pěknou" noc.

 
 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 20.06.07 21:46

Ahojky Zebřičky!  

teda to je dusno. Stella teprve usnula, chudák úplně spařená!  

Adko - je mi moc líto, že to nevyšlo, hlavu vzhůru a pusinku Vikince!  

Zdenco - tak kiahne jsou neštovice viď? Dneska jsem se ptala kamarádky Slovenky. Ta koupel v sodě je super my jsme to řešily stejně a krásně jsme to přečkaly. Jen doktorka pořád ty zastaralé metody jako týden vůbec nemýt a natírat pudrem, v těchhle vedrech by se to dítě chudák asi udrbalo. Jo a nevíš jak to je s neštovicema u miminek? Stella měla asi jen 10 pupínků, nejspíš díky protilátkám z kojení. Myslíš, že je chytí znova? Jako jestli si vůbec udělala dostatek protilátek?  

Kotě -  teda ty jsi cestovatelka! Kde to prosím tě pracuješ, že takhle jezdíš po světě? Já vím, ono to zní pěkně, ale občas je to spíš pěkná otrava viď? Taky jsem takhle cestovala, ale ne tak daleko spíš jen po Evropě. Těžko se k tomu budu po mateřské vracet, s dětma už to nepůjde. Tak snad IUI zabere!  

Maru - teda ty jsi šikulka! Já jsem hodně na sebe šila na střední, to ještě v obchodech moc nic nebylo. Teď mám pocit, že se občas dají koupit věci levněji než když je ušiješ, ale ta radost z vlastního výrobku je velká viď?  

Monička - kdybys viděla Amálčiny kolena! Jeden strup! Fakt z ní šílím! Barunka bude taky pěkné kvítko viď?  

No a od nás. Stella má už 2 zoubky! Papáme mrkvičku a když dojí řve jak tur, je to žrout za což jsem moc ráda. Moc se těšíme na prázdniny zase budem cestovat, tak jsem zvědavá jak to se dvěma půjde.  

Jdu ještě něco uklohnit na zítra a do pelechu jsem úplně zdecimovaná dneska jsme byli u kamarádky za Prahou a vzali jsme sebou ještě Amálčina kamaráda Adámka, tak mi dali všichni 3 zabrat.  

Dobrou Martina a holčičky    

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 20.06.07 21:51

Jo Zebřičky a ještě dodatek z našeho romantického večera nic nebylo. Ondřej měl s prací nějaký sportovní den a někdo ho tam prosím při zkoušení suma narazil do žeber tak, že se nemůže ani hnout. Takže nic… No šla jsem místo toho k ségře radit s výběrem svatebního dortu, měli tam různé vzorky, jeden lepší než druhý! Tak jsem si aspoň vylepšila  náladu mlsáním.  

Pa pa Martina

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.06.07 08:24

Ahoj holky,

jak tak koukám, tak jste se včera radši šly koupat co :o))), no já chodila za sekačkou :o(((( no nic moc, ale hlásí dneska bouřky, tak jsem si říkala, že využiju včerejšího dne a udělám to! O víkendu jedeme k babičce, tak neudělám nic! Doma máme trochu boj co se Šuhajem, Danovi se nelíbí, že by měl jet v novým autě a já ho v žádným případě nenechám doma! To tam radši zůstanu s ním! On Dan trochu nechápe, že mi moji pejsánci nahrazují dětičky co nemám, tak mám prostě tendenci tahat je všude s sebou i když je to někdy trochu problém! A to bude s tou dovolenou, vymyšlený to bylo pěkně, pronajatá chalupa s oplocenou zahradou na Moravě, ale bohužel z toho sešlo a tak musíme vymyslet něco jinýho! Jenže není hlídání na psy tak je to problém! No asi fakt budeme doma a možná jenom někam vyrazíme!
Tak kde jste kdo? Já tu jsem dneska až do čtyř :o(((((

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.06.07 08:48

Cauec holky,  

no fakt je tu nejak mrtvo.  

Amalko, ja zas tak moc necestuju, teda ted se to nejak seslo, ale jinak jezdim jenom po Cechach, do zahranici jsem se dosud moc casto nepodivala. A uz asi ani nepodivam, protoze koncem cervna dam vypoved. Pracuju v CzechInvestu a zmeny, ktere nam pripravil ministr Riman a nas novy generalni reditel se mi vubec nelibi, takze odchazim.  

Twiggi, na Morave je krasne, ja z Moravy pochazim a nedam na ni dopustit. Je skoda, ze vam ta dovca nevyjde, ale treba najdete neco vhodneho pobliz Kostelce. Kdybys chtela, mam tip na peknou chatu v Orlickych horach, jezdi tam hodne lidi s detmi, je tam bazenek, detske hriste, minigolf a krasna priroda - lesy plne boruvek, malin, hub… je to ve Sneznem v O.H. a myslim, ze i ceny jsou celkem priznive. Jmenuje se to chata Horalka.  

Andrejko, verim, ze holky musi byt z toho horka uplne hotove, navic kdyz jsou doma… ale dneska ma prset a o vikendu se ma ochladit, takze budete moci vyrazit ven! Konecne :-))  

Holky, normalne ja mam doma asi vymeneneho manzela! Vcera mi pripravil veceri (namazal rohliky, ozdobil je zeleninou, nachystal vinko) rano neprotestoval kdyz jsem mu zkritizovala, ze kalhoty a kosile, ktere si navliknul se k sobe vubec nehodi… normalne bez reci se prevliknul do trika, ktere jsem mu vybrala… jsem z toho cela paf. Tri tydny jsem nebyla doma a takova prijemna zmena! Je to proste moje zlato!!! Nekdy je fajn, kdyz clovek na chvili vypadne ze zabehnuteho stereotypu. Jirik se tri tydny staral sam o sebe, musel si nakupovat, prat a uklizet… cinnosti, ktere normalne vetsinou obstaravam ja. A mozna mu doslo, ze to pradlo se z kose samo nevypere a nevyzehli a ze lednicka taky nema samodoplnovaci schopnosti!  

Prijemny den vam preje Koťátko

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.06.07 09:09

Kotě - já vím, kde to je, ale jak jsem psala, je tu poněkud problém s mými chlupatými miláčky! Ale já to nějak vyřeším, stejně jsem teď četla, že červenec na nějaký koupání být nemá, spíš jenom na nějaký výlety, tak uvidíme!
Jo ono je dobrý občas někam vypadnout, aby si naši miláčkové uvědomili co v nás mají :o)))) byla jsem takhle s tátou asi dvakrát v Chorvatsku a doma jsem se potom měla :o))) no ale s bejvalým, když jsem se takhle jednou vrátila, tak bylo po všech kytkách a byla jsem ráda, že to pejsánci přežili bez úhony!!!!

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 21.06.07 10:35

Ahojte Zebřulky,  Jáju mám na jedné ruce a druhou vám píšu :-). Byl sice v postýlce, ale samotnému je mu tam smutno, tak na mě vždy zavolá, za chvilku ho tam zkusím dát znovu.  

Lucia - v 1.trimestru jsem krvácela, takže tulení nebylo, pak manža moc nechtěl, takže se frekvence snížila a měsíc před porodem jsem se už otevírala, tak jsme neriskovali předčasný porod. Musím říct, že už se těším,jen jsem zvědavá jaké to bude :-O
Já na glukózový test nebyla, naštěstí, prý je to síla!  

Leňule - to víš, že testy budou O.K., ani nemysli na to, že by měli dopadnout špatně!  

Rafuška - ten sestřih ti sekne!  

Monicka - ještě , že vás tu s Barunkou máme, kdo by nás zásoboval takovýma historkami :-D. Opravdu jsem se pobavila, hlavně jak utekla v tom tričku :-)))    

Maru - pokud si to dobře pamatuju, tak já mám deníček příští neděli, to je tuším 1.7., že? Už mám deníček téměř nachystaný!  

Janka - to jsou skvělé zprávy! To víš, že tentokrát to vyjde!!!  

Kotě - Jája je docela hodné miminko. Samozřejmě si i zapláče, ale asi jako každé mimi. Sice to vypadá jako by se vztekal, ale pláče, když ho bolí bříško, tak to musíme oba vydržet. Je fajn, že když se ještě na IVF necítíš, tak zkoušíš IUI, aspoň se něco děje a ty máš naději. Budeme zase držet kopýtka i s Jájou!  

Adka - to mě mrzí! A je to jisté? Třeba přece.....  

Twiggi - je to strašné, přece nemůže preferovat jen některé děti, vždyť jsou všechny její!!! Nedokážu si představit, že bych se o své děti starala rozdílně. Ale asi nemá smysl to pořád řešit dokola, ona si ty děti nezasloužila a zase se potvrzuje to, že je to na světě nespravedlivé!  

Andrea - my jdeme do poradny až příští týden, je to kontrola na konci šestinedělí. Jáju jsem vážila doma, tak má asi něco kolem 4,5 kila, tak uvidíme, jestli nám to Dr. potvrdí! Já s Jájou ven chodím, protože mi venku hezky spí, doma dopoledne tomu moc nedá.  

Twiggi - tak  ať ti to dnes rychle utíká, ale už jen týden!!!  

Kotě - asi budeš muset jezdit pryč častěji :-), pak tě bude nosit i na rukách!  

Pa Kati a probouzející se Jája ( 5 týdnů a 4 dny)  

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 21.06.07 10:47

Ahojte Zebricky :o)
Som v praci kvoli nejakym papierom, a tak som sem na chvilu nakukla,uz ani neviem poriadne pisat.o(
Maru : krasny dennicek,aj som si zaspominala…je fakt uzasne,ze si takto mozeme pomahat,kolkokrat ste ma drzali nad vodou!!!! Len vdaka vam som vela veci zvladla,sice cez slzy,ale zvladla…
Ako sa mava Lostris? Uz som o nej dlho nic necitala…
Aj my sme premyslali nad druhym dietatkom,ale … Neviem si predstavit znova tie iste procedury…skla­mania…strach,na­dej…ALE…Velmi dlho som chcela opisat nasu cestu za miminkom…odradzalo ma len to,ze som neskor sama nerada citala pribehy so stastnym koncom len preto,ze som si vravela,preco my nie…a vsetci naokolo ano…skor ma to ubijalo,ako posuvalo dopredu…ale zebricky vydrzte!!!!! Ste skvele a mate uzasnu „mamu“ Maru!!!! Stale na vas myslim,aj ked tomu neverite:o) Velmi mi chybate…
Majte sa krasne a vela stastnych koncov !!
Ivana    

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.06.07 11:50

Kati - já to taky nechápu! No ještě musím přežít dnešek, to mám až do čtyř a potom to už bude dobrý!!!! Těším se až nebudu nikam muset!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.06.07 12:43

Holky, tady je teda pořádná bouřka a já mám obě svoje zlatíčka venku!!!!! Ten déšť je v pohodě, mají se kam schovat (i když Šuhaj je klidně venku, tomu tak moc nevadí), ale ta bouřka nic moc! Twiggi se strašně bojí a je vždycky zalezlá pod postelí, tak snad to nějak zvládne!!!! A já jdu domů až před čtvrtou!!!!

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 21.06.07 12:59

IVANKA tak kto sa nam tu ukazal?!Som rada ze ta vidim…ako sa ma mala???No LOSTRIOS tu teda riadne dlho nebola…snad zije a nezavesila snazilkovanie na kliniec…Napis castejsie ako dychate!  

KATI sisa tiez spavala len vonku…aj ked spala hlbokym spankom akonahle sme prekrocili prah panelaku bola vyspana :-( v treskucej zime sme si to krasne s nou uzili :-)) na studeny odchov cela rodina…a zaujemcov o kocikovanie tym padom ubudlo :-))  

TWIGY u nas svieti slnko…posli psov sem…sisa sa im potesi :-))  

Kto sa to pytal kiahne su nestovice…ano…a kupel v sode zabera super…je teda ohadzana riadne ale neskrabe sa…neviem ci som ju presvedcila,ale skor myslim ze to vysusovanie kupelom potom az tak nesvrbi.Dnes to zatial zvladam aj po nocnej aj ked som nespala…ale teraz jak mam klud to na mna polezie :-)) 
Krasny dnik prajem!

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.06.07 13:14

ahojky zebřulky.-)  

tak u nás byla buřina celé dopoledne,ale teď je zase dusno:-(  Se strašně těším na to ochlazení a jedeme na chatu tak  to bude taky príma:o)  

Kati- to jsem ráda, že moje příhody s Barunkou se líbí a ještě k tomu tričku dodám, že jsem pak vyšokovala paní pokladní když jsem Barunku po:,–(ila na pult, abych jako zaplatila a ona na mě jako co chci a proč tam dávám to dítě:-O)  No já na ní, že má kód a čip to dítě na sobě tak zase až půjde ven nepípá:-DDDD Jo a nedávno jsem byla v dětském obchodě, protože sháním pro Barunku legínky a já vybírám a Barunka sebrala nějakou kabelku plnou hraček pro mimina a šla  - krám pípal jako divej a Bára šla ani jí nevadila, že máma je v tom obchodě a stydí se:-O)))))  Myslíš, že z ní roste nějaká kleptomanka??? :-DDDDD  

Amálko - zdravíme další bolavá a odřená kolena - docela si mě tím potěšila - vím trochu sobecné - ale fakt jsem se děsila, že jen moje holčička je horší než někteří kluci :-DDDD No a teď se ochladí tak určitě budete moci ven - Bára  zase v těch vedrech měla průjem :-( Bude dobře  

twiggi - neboj twiggi se schová u šuhaje a bude dobře - naši psi taky vyvádějí - normálka na silvestra dávám eprášek na uklidnění, protože jinak by snad měli infarkt:-O)  No a prázdniny určitě nějak vymyslíš, ale myslím, že nápad jet třeba každej den někam na výlet  newzní špatně a ještě k tomu mašinou - to bude Dáda spokojenej. Něco podobného teď chystáme Barušce pojedeme do vedlejšího města vlakem do zooparku:o)  

Ajja- tak jak je?? co špinění přestalo???  

Adko - zlatíčko přijď se vykecat a nesmutnï- no a co byt jak to všechno vypadá???  

Anavi -máš p ravdu Lostris se pěkně dlouho něozvala a asi nikdo neví jestli byla na IVF nebo jak se vlastně má  

otě - teda výpověď a máš už něco nového??? no asi tě docela chápu - mě stačí co teď v ymejšlej u nás ve zdravotnictví - teď nás mají v plánu slučovat a dělat akciovku - takže některé oddělení se uzavřou, protože budou v jiné nemocnici:-(  No a nás techniky nikdo nechce - já mám na starosti bezpečnost a hygienu práce, a to jsou prej lidi zbyteční - mi vysvětlil pan ředitel - takže si užívám mateřskou:-O))))) No máš pravdu však ty si tak ybudeš tu mateřskou brzo užívat :-D  

Tak holky zatím se mějte jo a já si jdu odpooledne vyzvednout opravené dvd - jsem zvědavá jak dlouho bude oddolávat Barunčiným ručičkám - ha ještě, že bude v záruce:-DDDDDDD  

Monika    

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »