1. IUI únor 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19886
2.5.11 09:25

Ahoj holky, takže folík 18mm, ovitrelle doma a ve středu 10:30 inseminace číslo 2 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
2.5.11 09:26

Akorát koukám, že folík zas na levé straně. Neměly by se ty vaječníky střídat??? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7157
2.5.11 09:27

Veve, to je jedno, na které straně ho máš, hlavní je, že máš krásný folikulík a přece průchozí to máš, takže neboj, určitě to vyjde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7157
2.5.11 09:27

měla jsi stimulaci nebo jsi byla bez?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
2.5.11 09:40
kelynka píše:
měla jsi stimulaci nebo jsi byla bez?

Bez stimulace,ale že jsou průchozí to nevím, na žádném vyšetření nebo té laparce jsem nebyla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
2.5.11 11:04
veve.m píše:
Ahoj holky, takže folík 18mm, ovitrelle doma a ve středu 10:30 inseminace číslo 2 :mrgreen:

supééééééééér - mega gratulace :palec: tak teď už to vyjít musí!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
2.5.11 11:05
veve.m píše:
Akorát koukám, že folík zas na levé straně. Neměly by se ty vaječníky střídat??? :nevim:

měly a nemusí :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12421
2.5.11 19:11

Veve gratuluji supééér já byla taky ve středu, tak snad nám ta středa přinese štěstí :mrgreen: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
2.5.11 19:29
pajuch píše:
Veve gratuluji supééér já byla taky ve středu, tak snad nám ta středa přinese štěstí :mrgreen: :palec:

Budeme doufat :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
2.5.11 19:31

Holky tak jsem si ďobla injekci juchůůůůůůůůůů. Vůbec to nebolelo, akorát jsem měla tep asi 160 a deset minut jsem držela injekci nad břichem, než jsem se rozhoupala… Teď tam mám modřinu od toho, jak jsem žmoulala tu kožní řasu :mrgreen: :lol: :lol: Ale jsem na sebe hrdá, že jsem to dokázala, já totiž ještě nedávno nemohla vidět injekci, natož abych si ji sama píchla, ale jak je vidět, když chce člověk mimčo, tak dookáže cokoliv :palec: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35029
2.5.11 19:40

veve .. no vidííííš … šikulka :palec: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
3.5.11 07:33

ženy, já mám doma pregnyl, ale bez injekce, jen ty dve ampulky na smíchání, jakou injekci si mám koupit? se v tom nevyznám, vždycky mi to píchala sestra a ted už mi ho pro jistotu dali dom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
3.5.11 07:35
maacek píše: ženy, já mám doma pregnyl, ale bez injekce, jen ty dve ampulky na smíchání, jakou injekci si mám koupit? se v tom nevyznám, vždycky mi to píchala sestra a ted už mi ho pro jistotu dali dom.

Já měla u Menopuru na smíchání takovou velkou tlustou a pak na injekci krátkou tenkou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
3.5.11 07:50

no já právě nemám žádnou :nevim:
takže max, že bych to exla jak panáka :mrgreen: ale obávám se, že to by se minulo účinkem :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
3.5.11 07:50
simsulka píše:
maacek píše: ženy, já mám doma pregnyl, ale bez injekce, jen ty dve ampulky na smíchání, jakou injekci si mám koupit? se v tom nevyznám, vždycky mi to píchala sestra a ted už mi ho pro jistotu dali dom.
Já měla u Menopuru na smíchání takovou velkou tlustou a pak na injekci krátkou tenkou

simsulko a zítra jdeš na to? :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová