Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Holy asi řeknete, že jsem prdlá, ale my už objednali cestovní postýlku…S postýlkou jsem maximálně spokojená, je tam polohovatelný dno, hračky, moskytiéra, stříška, přebalvací pult, kapsička na plínky a ubrousky, dokonce je boží, že z toho jde udělat kolíbka. Je super, že to je takové 3 v 1, protože máme malý byt a je tam přebalovací pultík a kolébka s postýlkou v jednom Je do 14 kg dítěte. Přikládám foto. Cena byla i s dopravou 1899,– tak se můžete třeba inspirovat mají různé barvy
Já vím, že ještě ani nejsem těhu, ale je to zvláštní, mě to strašně pomáhá na nervy a mám z toho dobrou náladu a zaháním tím deprese. Prostě my víme, že mimi bude, jen nevíme kdy a ta postýlka zas tolik místa nezabere. Když je složená, je to poměrně malý balíček
Doufám, že mě neodepíšete a nebudete posílat do Bohnic
![]()
podle obrázku to vypadá moc pěkně a prakticky, ale tedy spíš opravdu jako cestovní nouzovka než na denní používání .. ale fakt pěkné ![]()
tak co? už někdo testil? nějaká nová těhu?
jinak postýlka je bezva, ale fakt jako cestovní, na denní spaní to moc nebude ![]()
Já jsem začala špinit, a teď večer už je to spíš slabá ms, takže zas prd…
kelynka píše:
ahoj Veve, není to moc brzy na menzes?
Před dvěma měsíci jsem to měla taky tak. A zahnízďování to nebude, teď rán už je to docela silné
ach jo
veve to mě mrzí, ale hlavu vzhůru, třeba to příště vyjde ![]()
Příspěvek upraven 25.04.11 v 10:11
veve.m píše:kelynka píše:Před dvěma měsíci jsem to měla taky tak. A zahnízďování to nebude, teď rán už je to docela silné
ahoj Veve, není to moc brzy na menzes?ach jo
Ahojda holky ![]()
Veve to mě mrzí
ale hlavu vzhůru, musíme to všechny zvládnout ![]()
Veve to je mi líto
moc jssem ti fandila, ale tak pujdeme do dalsiho kola, vsak ono se to proste musí povést.
pajuch píše:
Holky tak středa druhá IUI
Parádička držím palečky