1. IUI únor 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19886
21.4.11 12:08

Holy asi řeknete, že jsem prdlá, ale my už objednali cestovní postýlku…S pos­týlkou jsem maximálně spokojená, je tam polohovatelný dno, hračky, moskytiéra, stříška, přebalvací pult, kapsička na plínky a ubrousky, dokonce je boží, že z toho jde udělat kolíbka. Je super, že to je takové 3 v 1, protože máme malý byt a je tam přebalovací pultík a kolébka s postýlkou v jednom Je do 14 kg dítěte. Přikládám foto. Cena byla i s dopravou 1899,– tak se můžete třeba inspirovat mají různé barvy :palec: Já vím, že ještě ani nejsem těhu, ale je to zvláštní, mě to strašně pomáhá na nervy a mám z toho dobrou náladu a zaháním tím deprese. Prostě my víme, že mimi bude, jen nevíme kdy a ta postýlka zas tolik místa nezabere. Když je složená, je to poměrně malý balíček :palec: Doufám, že mě neodepíšete a nebudete posílat do Bohnic :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
21.4.11 12:09

Tady je foto

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35029
21.4.11 12:39

podle obrázku to vypadá moc pěkně a prakticky, ale tedy spíš opravdu jako cestovní nouzovka než na denní používání .. ale fakt pěkné :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
21.4.11 12:45
veve.m píše:
Tady je foto

Krása

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
22.4.11 14:32

tak co? už někdo testil? nějaká nová těhu?

jinak postýlka je bezva, ale fakt jako cestovní, na denní spaní to moc nebude :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
22.4.11 21:17

Já jsem začala špinit, a teď večer už je to spíš slabá ms, takže zas prd…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7157
22.4.11 22:26

ahoj Veve, není to moc brzy na menzes? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
23.4.11 09:06
kelynka píše:
ahoj Veve, není to moc brzy na menzes? :nevim:

Před dvěma měsíci jsem to měla taky tak. A zahnízďování to nebude, teď rán už je to docela silné :cry: ach jo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7157
23.4.11 09:40

Veve, to je mi moc líto :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35029
23.4.11 10:48

veve to mě mrzí, ale hlavu vzhůru, třeba to příště vyjde :palec:

Příspěvek upraven 25.04.11 v 10:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
23.4.11 16:01
veve.m píše:
kelynka píše:
ahoj Veve, není to moc brzy na menzes? :nevim:
Před dvěma měsíci jsem to měla taky tak. A zahnízďování to nebude, teď rán už je to docela silné :cry: ach jo
:-(
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12421
23.4.11 16:44

Ahojda holky :-)
Veve to mě mrzí :-( ale hlavu vzhůru, musíme to všechny zvládnout :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
25.4.11 09:22

Veve to je mi líto :-( moc jssem ti fandila, ale tak pujdeme do dalsiho kola, vsak ono se to proste musí povést.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12421
25.4.11 16:39

Holky tak středa druhá IUI :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
25.4.11 18:38
pajuch píše:
Holky tak středa druhá IUI :dance:

Parádička držím palečky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová