1. IUI únor 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7157
14.4.11 18:54

ahoj Veve, určitě to vyjde :palec: . Já se taky hodně pozoruji, to asi dělá každá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35029
14.4.11 21:44

veve .. no uvidíš .. držím všechny palečky, takže musí :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12421
14.4.11 21:45

Veve moc držím palečky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
14.4.11 22:21

Děkuji :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
15.4.11 06:33
veve.m píše:
Ahojík, tak to máme za sebou. Podbřiše mě trošinečku tlačí ale ne nějak znatelně. Možná je to i tím přehnaným pozorováním :think: Noo uvidíme za 14 dní :lol:

Jeeee, držím palce, určitě to tentokrát klapne :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
15.4.11 06:42

Prosím holky jen info. Kolik platíte za IUI? Vím, že to je všude různé asi jako ty injekce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12421
15.4.11 07:03

Simsulko jak píšeš je to různé já jsem například platila snad nejvíc parkovný :mrgreen: ale vážně jsem po jedné IUI a platila jsem 52,– za dvě balení utroše a dvakrát po 30,– za clostík a metformin a platíš regulační poplatky 30,–, za pregnyl jsem neplatila vůbec nic a abych pravdu řekla tak musím zaťukat že to tak zatím je protože když jsem se někde dočetla že třeba za pregnyl platili 5-6 stovek a za katetr k IUI 1000-1500 tak jsem zatím ráda a spokojená tam kam chodím a že mám VZP, na to že mi nikdy nic nenabídla :lol:

simsulka píše:
Prosím holky jen info. Kolik platíte za IUI? Vím, že to je všude různé asi jako ty injekce
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
15.4.11 09:33
pajuch píše:
Simsulko jak píšeš je to různé já jsem například platila snad nejvíc parkovný :mrgreen: ale vážně jsem po jedné IUI a platila jsem 52,– za dvě balení utroše a dvakrát po 30,– za clostík a metformin a platíš regulační poplatky 30,–, za pregnyl jsem neplatila vůbec nic a abych pravdu řekla tak musím zaťukat že to tak zatím je protože když jsem se někde dočetla že třeba za pregnyl platili 5-6 stovek a za katetr k IUI 1000-1500 tak jsem zatím ráda a spokojená tam kam chodím a že mám VZP, na to že mi nikdy nic nenabídla :lol:
simsulka píše:
Prosím holky jen info. Kolik platíte za IUI? Vím, že to je všude různé asi jako ty injekce

Jj za Utrouš, Clostík a Metformin jsem platila takové ceny jako ty, ale Menopur už mě vyšel na 1300 Kč a byla jsem po něm přestimulovaná, takže na nic :roll: Spíš mi šlo o to, jeslti se platí i za samotný zákrok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
15.4.11 09:48

Ahoj, držím palečky ať vám to vyjde tak jako nám :dance:
věřte ženy a buďte pozitivní!!!! jde to, tak proč by to nemělo klapnout i vám :-)

jinak já za IUI platila 530,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
15.4.11 10:18

veve.m
Veru, ty vlastně chodíš do Sanusu, platila jsi něco za IUI?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
15.4.11 10:32

Ahoj, já za zákrok neplatila nic, platí se jen ten katétr 500,– a regulační poplatek 30,– minule za UTZ 30,– a za ovitrelle 30,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6142
15.4.11 10:34
veve.m píše:
Ahoj, já za zákrok neplatila nic, platí se jen ten katétr 500,– a regulační poplatek 30,– minule za UTZ 30,– a za ovitrelle 30,–

Děkuji moc. A jak se cítíš? Tyjo závidím ti to. A co přítel, zvládl to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
15.4.11 11:19
simsulka píše:
veve.m píše:
Ahoj, já za zákrok neplatila nic, platí se jen ten katétr 500,– a regulační poplatek 30,– minule za UTZ 30,– a za ovitrelle 30,–
Děkuji moc. A jak se cítíš? Tyjo závidím ti to. A co přítel, zvládl to?

Cítím se normálně, malinko cítím podbřišek. Manža to zvládl, ale dalo to zabrat. Šel tam sám, a pak mi za 20 min přišla sms nejde mi to pojd sem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No tak jsem tam zase šla zvonit, protože mě řekli ať počkám venku, takže jsem byla rudá až na prdelce :oops: no a tak jsem za ním hupsla a normálně jsme to tam tento (doufám, že se t smělo,ale nikdo nás na nic neupozornil) a před koncem jsme to chytli do kelímku. Jako fakt zážitek 8-o :lol: Sex v kutlochu… ale manžovi se to pak líbilo, kyž tam nebyl sám… A jak to zvládli ti vaši chlapi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19886
15.4.11 11:20

On mi říkal, že h rušilo rádio, jak si povídaly ty laborantky a taky tam furt někdo lítal po chodbě a třískal dveřma…no ale nakonec jsme to zvládli :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12247
15.4.11 11:28

ten můj tam šel sám a byl venku za 7 minut :-D
jsem se mu šklebila, že to je nějak podezřelý :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová