2 minuty a je HOTOVÝ!!!!

Anonymní
3.3.20 03:33

2 minuty a je HOTOVÝ!!!!

Ahoj, je mi 20 let a mému příteli je 35, vždy když si užíváme milování, má to jen krátké trvání, jsme spolu 2 měsíce ( ano, vím že je to krátká doba )
Ale k věci, předehra super, ale když jde na věc, vydrží sotva 2 minuty, vůbec nevím čím to je.. prosím poraďte, jsem zoufalá :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
25
3.3.20 04:39

Asi moc vzrusujes. :D Jeste jestli mate dlouhe predehry. Hold nedelejte predehry nebo spolu spete casteji. :mrgreen:

• Nahlásit
5186
3.3.20 05:31

Buďte ráda za 2 minuty, taky to mohou být 2 sekundy. :pankac:

• Nahlásit
25
3.3.20 05:44
@Doctus píše:
Buďte ráda za 2 minuty, taky to mohou být 2 sekundy. :pankac:

Taky fakt :pankac:

• Nahlásit
58
3.3.20 06:18

Hodne ho vzrusujes. Ja kdybych mel v 35 v posteli dvacitku, tak jsem taky mnohem vic nastartovanej nez s 33. Bud si to za nejaky cas sedne anebo to proste neumi a bude to 2 min porad :)

• Nahlásit
7610
3.3.20 06:31

@Fukitol 35?starej dědek.

• Nahlásit
7610
3.3.20 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 20 let a mému příteli je 35, vždy když si užíváme milování, má to jen krátké trvání, jsme spolu 2 měsíce ( ano, vím že je to krátká doba )
Ale k věci, předehra super, ale když jde na věc, vydrží sotva 2 minuty, vůbec nevím čím to je.. prosím poraďte, jsem zoufalá :nevim:

To má řešit tvůj chlap on má problém.

• Nahlásit
1008
3.3.20 06:37

Trénink, trénink, trénink. Nic víc neporadím. ;)

• Nahlásit
371
3.3.20 08:45

Byla tu diskuze „Přítel má malou výdrž“ nebo tak nějak, zkus si ji pročíst.

• Nahlásit
K K
639
3.3.20 17:16

Ze dvou minut zoufala? Mozna je chyba u nerealistickych ocekavani…

https://cs.wikipedia.org/…3%ADho_styku

• Nahlásit
5954
3.3.20 17:38

Tak oba jste preci na to meli casu stejne, ne? ;)

Ne, vim, ze to je blbej joke a todleto nefunguje. Proste bud ho moc rajcujes anebo mu chybi trenink. S obem se da neco delat. Mrkni do te diskuze, Pritel nema vydrz nebo tak nejak se jmenovala, tam padlo dost rad…

• Nahlásit
227
3.3.20 19:19

Asi jsi kost takze je hotovej hned. Dvacitky jso upreci jen nejlepsi co je. Pokdu spolo spite jednou za tejden tak to je jasne to je strasne malo

• Nahlásit
57442
3.3.20 23:37
@K K píše:
Ze dvou minut zoufala? Mozna je chyba u nerealistickych ocekavani…https://cs.wikipedia.org/…3%ADho_styku

To snad není nereálné

• Nahlásit
3254
3.3.20 23:56

Udělat se po krátké době, při prvním čísle a předehrou, je naprosto normální. Co mě zaráží je ten fakt, že na toto téma je na Emimino dost diskuzí a jak dokážete při sexu a vášni odhadnout takový ten skoro přesný čas, že je do minuty, dvou? Při sexu máte stopky? Dle zdejších diskuzí mě to tak připadá… :roll: Prostě někdo je dřív, někdo dýl. Každý muž to má jinak a v tomto,, časový průměr,, vážně neexistuje…

• Nahlásit
18558
4.3.20 00:04
@Malina7 píše:
Udělat se po krátké době, při prvním čísle a předehrou, je naprosto normální. Co mě zaráží je ten fakt, že na toto téma je na Emimino dost diskuzí a jak dokážete při sexu a vášni odhadnout takový ten skoro přesný čas, že je do minuty, dvou? Při sexu máte stopky? Dle zdejších diskuzí mě to tak připadá… :roll: Prostě někdo je dřív, někdo dýl. Každý muž to má jinak a v tomto,, časový průměr,, vážně neexistuje…

Protože je to takovy fofr, ze nestihne ani předstírat… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama