Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To je sranda tady
a dovedete si představit kolik lidí bude mít fakt zabednino a nevyleze ven?
![]()
Tak já si dělám zásoby na 40 dní a ono už to jsou jen tři dny
![]()
@Katka86 TWL…já nevím co se furt řeší..jestli přijde konec tak přijde a nějaký zásoby tomu nezabrání…já jen doufám že to bude teda rychlé a nebudeme trpět!!!
![]()
@kamikaa píše:
@jesenka33 Má být jen tma 3 dny, né konec![]()
3 dny a 3 noci a teď babo raď jak rozeznáme den od noci
![]()
@1simona1 to nerozeznáš právě z toho se lidi maj zbláznit!!!
![]()
@jesenka33 píše:
@1simona1 to nerozeznáš právě z toho se lidi maj zbláznit!!!![]()
Thy kráso, to teda znamená tři dny volna v práci
![]()
@1simona1 jj volno bude ale nezapomen bude neplacené…pak už žádná práce nebude!!!
Je mi jasný proč u nás ve fabrice chtěj zrušit 14tej plat-páč už lidem bude na houno!!!
![]()
@jesenka33 píše:
@1simona1 jj volno bude ale nezapomen bude neplacené…pak už žádná práce nebude!!!![]()
Je mi jasný proč u nás ve fabrice chtěj zrušit 14tej plat-páč už lidem bude na houno!!!
![]()
kašlat na to.. poslední výplatu ještě mít budem a nemusíme platit nájem, vodo-topo, elektrinu… a pak se budem veselit na oném světě a přepokládám v pekle když ten milostiví nás nezebere páč nechodíme do kostela ![]()
@1simona1 Přemejšlím,přišli mi popelnice..jestli je mám zaplatit nebo se na to vybodnout
![]()
Jé tuhle jsem četla dobrej vtip jak Bil Gejc(nevím jak se to píše)umře a jde se kouknout do nebe, tak lítaj andělé, modlí se, jsou tam všude květiny a klidno…Pak se jde kouknout do pekla všude samej sex, alkohol, nahý ženský …Tak říká pánu Bohu že chce do pekla! Přijde tam a šup čert ho šupne do kotle…a Bil říká co to je že viděl jak se tady maj dobře, kde jsou ty ženský, chlast a čert na to :Bile to bylo jen DEMO
![]()
@jesenka33 píše:
@1simona1 Přemejšlím,přišli mi popelnice..jestli je mám zaplatit nebo se na to vybodnout![]()
![]()
Jé tuhle jsem četla dobrej vtip jak Bil Gejc(nevím jak se to píše)umře a jde se kouknout do nebe, tak lítaj andělé, modlí se, jsou tam všude květiny a klidno…Pak se jde kouknout do pekla všude samej sex, alkohol, nahý ženský …Tak říká pánu Bohu že chce do pekla! Přijde tam a šup čert ho šupne do kotle…a Bil říká co to je že viděl jak se tady maj dobře, kde jsou ty ženský, chlast a čert na to :Bile to bylo jen DEMO
![]()
![]()
![]()
@Loki01 píše:nejlepší je ze se autor neorientuje v časových pásmech. kdyz bude v Moskvě 11 tak v ČR určitě nebude 12
presne toto napadlo aj mňa…že o 11 hod. ale akého času ![]()
Pokiaľ viem, tak máme aj dátumovú hranicu a teraz čo? ![]()
@ani3012 píše:
presne toto napadlo aj mňa…že o 11 hod. ale akého času
Pokiaľ viem, tak máme aj dátumovú hranicu a teraz čo?
ten konec příjde postupně.. třeba byl informován o časovém posunu ![]()
@1simona1
.Takže když 3 dny, tak 24. se rozjasní jo? Chápu to dobře??