Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lmohy píše:
@sylviasek Kdepak tě máme? Jakpak se daří tobě?
ahoj, jsem tady, ale mám nějakou depku a tak Vás jen dočítám.. ![]()
@sylviasek To je mi líto, ale neboj zase bude dobře chce to jen čas. ![]()
@lmohy píše:
@Kleofasek Tobě navlékly i kalhotky? Mě tam dali jen vložku a toď vše.
@sylviasek neměj depku
Já vím, teďka ještě ten věčný déšť a hrozba záplav, to na náladě nepřidá ![]()
U nás už taky prší. Včera bylo takové horko, 24°C a teď škaredě.
Ale aspoň sem se od porodu poprvé pořádně vyspala ![]()
Spala sem 10 hodin
Sice sem se musela 2× vzbudit na krmení, ale i tak super
Navařené mám ze včera, takže už jen odpoledne ožehlit a šmitec ![]()
@Kleofasek ahoj na revizi jsem byla 22,5 takže taky tak
Snad nám to brzo uteče a budeme se moct radovat s dvou čárek na těhu testu a dobře prosperujícím těhotenství a pak se hezky začlenit i do diskuzí těhulek. Těším s euž na to a snad to rychle uteče.
@Kleofasek me tam taky vrazily jen 2 vlozky. Jinak nic.
. Hlavne kdyz jsem se ptala, jak jsem se ocitla v posteli, tak prej jsem si prelezla. Ale vubec to nevim.
strasny stavy nic si nepamatovat.
.
@prdelka184 že bych si ty kalhotky navlékla sama ![]()
S tím přelézáním jsem to už slyšela v CARu, když jsem se těch štíhlých, mladých sestřiček ptala, jak mě dostali ve spánku z jedné postele na druhou ![]()
A neboj 3 měsíce jsou nic, to uteče fakt rychlo ![]()
tělo se potřebuje dát dokupy.
@Kleofasek ty jo vidis, mozna sis kalhotky nasadila sama. Ty jo, abych tam jeste treba nahodou netancila lambadu na stole.
. Stydim se, co jsem tam vyvadela a nevim o tom.
. A hlavne kdyz jsem slysela jak se snazili bavit s pani predemnou po zakroku, tak se mnou to musela bejt uzasna sranda. Pocitam, ze jsem jim ani za mak nerozumnela a nechtela vyhovet. ![]()
@prdelka184 já si jednou pamatuju na klinice, jak jsem jim po narkoze vykládala něco o tom, že jim za tou budovou rostou hřiby
že jako kdybch byla jima, tak si je dávno posbírám ![]()
Pak jsem vytvrdla a jak jsem se vzbudila, tak jsem si na to vzpomněla a strašně jsem se styděla
A sestřička si neodpustila vtípek, že teď už su fit a možu si ty hřiby jít teda posbírat ![]()
Tak to bylo jednou. Jo a ještě jednou jsem vykládala něco o hospodě
ale to už nevím co
Všechno to bylo po těch lehkých narkózách v CAR ![]()
@Kleofasek jee, to je dobry.
. Tak jeste ze mi nevypraveli co jsem tam rikala ja.
. Snad nic.
.
@Kleofasek píše:
@kk94 ahoj, tak jak to vypadá? Už je to za tebou?
já myslím, že už to snad za sebou má a teď už jen dospává narkozu ![]()
Já taky nevím @prdelka184 co jsem říkala a taky jsem o tom slyšela že to tak bývá. Ale bylo mi hloupé se ptát. Snad nic neslušneho měla jsem dost šikovného doktora:-D