3 měsíce pauza, pak jdem na to!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7967
30.5.13 16:57
@Kleofasek píše:
Jinak jsem si všimla, že holky se odmlečely.
Napadlo mě, jestli jim nevadí, že píšeme o dětech.holky @sylviasek @Chaarlynecka jak se máte?

docela to jde.. já jsme dneska pekla rohlíky, ale protože prší, tak se toho moc dělat nedá… a to jsem chtěla dneska umýt okna :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 16:59
@Kleofasek píše:
@Chaarlynecka má holčičku, tak jí snad ne. Spíš @sylviasek
Já to na jednu stranu chápu, musí to bolet ještě víc.
Ale jako fakt nevím, třeba nemají holky jen čas.
Tak to tady budem odpočítávat spolu my dvě :mrgreen:

holky, v pohodě.. mám kolem sebe spoustu miminek, takže to musím dávat, tak se kvůli mě nemusíte omezovat a klidně piště o svých holčičkách :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.5.13 17:00

@sylviasek Pekla rohlíky? To jsi dobrá :potlesk:
Okna počkají, měla by jsi odpočívat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:00
@lmohy píše:
Chtěla bych být o nějaký měsíc starší už. Ale léto uteče jako voda…
Dneska jsem si koupila ten kontryhelový čaj. Jak ho holky pijete? Normálně každý den jeden šálek? Ještě jsem ho nikdy neměla a co jsem četla na netu tak jsem z toho jelen…

jojo, jeden šálek denně a buď do půllitrovýho hrnka nebo do čtvrtlitrovýho :-) ale pozor, kontryhel někomu prodlužuje cyklus :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.5.13 17:02

@sylviasek Děkuji. Zkusím a uvidím co to udělá. Já po te revizi pořád krvácím tak tajně doufám že mi ten čaj pomůže a trochu to poleví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10129
30.5.13 17:04
@Kleofasek píše:
Ahoj holky, chce se někdo přidat na pokec s čekáním na snažení?
Jsem čerstvě po revizi a začnem pracovat na miminku tak za 3 měsíce.
Je tady taky někdo, kdo čeká na srpen nebo začátek září, říjen??? :)

rada se přidám. Ja rodila loni v srpnu akutním císařem a tak musím rok s otěhotněním počkat, ale v srpnu bychom se chtěli začít snažit o druhé. Jdu dočíst diskuzi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10129
30.5.13 17:05
@lmohy píše:
Chtěla bych být o nějaký měsíc starší už. Ale léto uteče jako voda…
Dneska jsem si koupila ten kontryhelový čaj. Jak ho holky pijete? Normálně každý den jeden šálek? Ještě jsem ho nikdy neměla a co jsem četla na netu tak jsem z toho jelen…

muže se ten čaj při kojení? Jeste kojim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:05
@lmohy píše:
@sylviasek Pekla rohlíky? To jsi dobrá :potlesk:
Okna počkají, měla by jsi odpočívat…

jojo a povedly se.. už nejsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no to asi ano, ale když při tom nic nedělání je to všechno takový horší :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:09
@BealyAM píše:
muže se ten čaj při kojení? Jeste kojim.

tak to nevím :-/ zkusím pohledat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:12
@lmohy píše:
@sylviasek Děkuji. Zkusím a uvidím co to udělá. Já po te revizi pořád krvácím tak tajně doufám že mi ten čaj pomůže a trochu to poleví.

fakt? já krvácela jen chvilku (revizi jsem měla v 6 večer a za pár hodin jsem měla po krvácení) a teď čekám, až mi dorazí MS..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:14
@BealyAM píše:
muže se ten čaj při kojení? Jeste kojim.

@BealyAM
Kontraindikace
V těhotenství a při kojení je nutná konzultace s lékařem.

tak se raději poraď :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.5.13 17:16
@sylviasek píše:
fakt? já krvácela jen chvilku (revizi jsem měla v 6 večer a za pár hodin jsem měla po krvácení) a teď čekám, až mi dorazí MS..

Já už jsem na nervy. Sice mi říkali že se může ještě trochu krvácet ale že to bude pokračovat jsem nečekala… :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.5.13 17:18

@BealyAM Já taky kojím a co jsem si o tom přečetla tak to nevadí. Tak doufám že jsem četla dobře! :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:20
@lmohy píše:
Já už jsem na nervy. Sice mi říkali že se může ještě trochu krvácet ale že to bude pokračovat jsem nečekala… :zed:

no mě to říkali taky, ale nic se nedělo… v pondělí jsem byla na kontrole u gynekologa a prý se mi chystá MS, tak jsem zvědavá, kdy dorazí..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7967
30.5.13 17:20
@lmohy píše:
@BealyAM Já taky kojím a co jsem si o tom přečetla tak to nevadí. Tak doufám že jsem četla dobře! :lol:

no ono každej dodavatel bude psát podle mě něco jinýho :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová