Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dívala jsem se znovu na ten čaj a kojení. Na krabičce teda psané o tom není nic ale na netu jsem našla mimo jené i to že podporuje tvorbu mateřského mléka. Myslím že nevadí jaký je to dodavatel, složení by mělo být stejné ne?
![]()
@sylviasek Mě říkali že se má ms dostavit po 4 týdnech od zákroku tak uvidíme. Snad nebudu krvácet v kuse.
Na kontrolu jdu až 10 což je ještě za dlouho…
@lmohy píše:
@sylviasek Mě říkali že se má ms dostavit po 4 týdnech od zákroku tak uvidíme. Snad nebudu krvácet v kuse.Na kontrolu jdu až 10 což je ještě za dlouho…
no mě neřekli, kdy dorazí.. pokud po čtyřech týdnech a pokud, tak už bych se jí do úterý měla dočkat
protože v úterý to budou 4 týdny..:-( jinak jsem četla, že to je 4-6 týdnů, ale někomu po revizi dorazila i za 3 měsíce ![]()
@sylviasek Asi to bude individuální, každopádně pak dej vědět ![]()
@lmohy píše:
@sylviasek Asi to bude individuální, každopádně pak dej vědět
to víš že dám
bohužel jsem nikdy netrpěla pms příznaky, takže budu čekat a čekat a čekat… ale trochu jí pomáhám červeným vínkem a horkou koupelí
snad to zabere ![]()
@sylviasek Vínko pomáhá to je fakt a když k tomu dáváš tu koupel tak to by bylo aby nedošla
.
@lmohy píše:
@sylviasek Vínko pomáhá to je fakt a když k tomu dáváš tu koupel tak to by bylo aby nedošla.
no doufám, že dorazí co nejdřív ![]()
@lmohy já ho piju, mám s ním dobré zkušennosti. Kupuju si ten porcovaný a docela mi chutná. Ten velký sáček vyluhuju v 0,5l vařící vody. Myslím, že je to tak i návodu.
Až ti ale nastartuje cyklus, tak s epije jen do ovulace.
Já teda nekrvácím, jen minimálně špiním, asi mě zas poctivě vybrali ![]()
@BealyAM moc tě vítám, jen škoda, že v takovém tématu.
Holky, dočtu pak rostou nám zuby
@Kleofasek Snad mě taky poctivě vybrali
. Dneska jsem si poprvé uvařila ten čaj a taky mě chutná. Bylinky mi nikdy nevadili
.
Přeji ať zoubky brzo poleví…
Holky, napíšu vám historku, co mi teď psala kamarádka, je to tady zdr. sestřička v nemocncici. Tak její kámoška byla minulý týden na revizi. Udělali jí výškrab a dneska šla na kontrolu po 10 dnech. Měla tam miminko v 6+2tt aj se srdíčkem
takže měla vlastně dvojčata. To jedno zamlklo a to duhé prstě přehlédli
Jako to druhé mělo neuvěřitelné štěstí. Jen nevím jak to bude se sliznicí, když jí jí kus vzali
No toto je už vrchol. Právě zjišťuju, jestli to udělali tady v nemocnici nebo v Uh. Hradišti.
@lmohy píše:
@sylviasek Vínko pomáhá to je fakt a když k tomu dáváš tu koupel tak to by bylo aby nedošla.
mě koupel ještě nedoporučoval kvůli velkému krvácení. Ale stejně ze mě neukáplo ani Ň ![]()
Jinak malá uspaná, dali sme nurofen.
@Kleofasek píše:
Holky, napíšu vám historku, co mi teď psala kamarádka, je to tady zdr. sestřička v nemocncici. Tak její kámoška byla minulý týden na revizi. Udělali jí výškrab a dneska šla na kontrolu po 10 dnech. Měla tam miminko v 6+2tt aj se srdíčkemtakže měla vlastně dvojčata. To jedno zamlklo a to duhé prstě přehlédli
Jako to druhé mělo neuvěřitelné štěstí. Jen nevím jak to bude se sliznicí, když jí jí kus vzali
No toto je už vrchol. Právě zjišťuju, jestli to udělali tady v nemocnici nebo v Uh. Hradišti.
To jako fakt? To jsi mě uplně dostala! To snad není ani možné ne? Jak toto mohl někdo přehlídnout? ![]()
@Kleofasek u nás jsou zuby denni problém uz jich máme sedm. Jdu si dočíst diskuzi ![]()
Ahoj holky
Neodmlčela jsem se, jen jsem měla náročný 3 dny s mojí holčičkou
asi zoubky…ale už je zase zlatá..a taky pořád někde lítáme po dětských koutkách
chci aby byla co nejvíc mezi dětmi a hrála si.
@lmohy píše:
To jako fakt? To jsi mě uplně dostala! To snad není ani možné ne? Jak toto mohl někdo přehlídnout?
Tohle teda nechápu
To je strašný!!! Jak se tohle může stát ![]()