3.den po KETU bolest v podbrisku

46
5.10.20 12:57

3.den po KETU bolest v podbrisku

Ahoj holky :mavam: Dnes jsem 3.den po KET…mam za sebou jeden nepovedeny ET a IUI..Snazim se byt v pohode a nejak na to nemyslet, ale asi to kazda znate.. :roll: Ale dnes od rana me poboliva v podbrisku tak polehavam..Chci se tedy zeptat..Jak jste to mely Vy? Mely jste nejaky priznaky, nebo jste vedely ze to vyslo? Dostat to mam cca za 10dni..to cekaji je hrozny :zed: Nechci si nic vsugerovavat..ale jen vedet jestli je to treba dobre znameni nebo jestli je to normalni po tom transferu..po ET me tedy taky pobolivalo v podbrisku ale spis jen ted druhy den… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2168
5.10.20 13:31

@Katrin9 mě začalo bolet v podbřišku jako při MS asi 5. den po ET. Tak jsem si říkala, že je to v pytli :(. A nebylo :D, za 3 týdny mám termín porodu :dance:.
Přeji, ať to máš také tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.10.20 13:51

@jary1 a muzu se zeptat jak stare embryjko si mela? :* Ja mam 5ti denni blastocystu tak bych snad mohla testovat i driv :roll: jinak Ti preju at vsechno dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
5.10.20 14:09

@Katrin9 Děkuji. Měla jsem také 5denní blastocystu a testovala jsem 8. den po ET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.10.20 14:15

@jary1 tak to musim aspon 5 dni jeste vydrzet :lol: a sly videt carky uz hezky? Vysel ti hned prvni pokus? Je fajn cist, ze to nekomu vyslo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
5.10.20 15:39

@Katrin9 vyšlo až druhé IVF.
1. IVF: ET- biochemické těhotenství, KET- nic. 2.IVF: ET- úspěšné :D
8.den jsem testovala odpoledne, takže spíše duch, ale 9.den už byla pěkně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
5.10.20 17:42

Taky jsem měla 5ti denní :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.10.20 17:52

@Gemulka hezky to mas poznamenany :D takze jestli to chapu dobre tak po 6ti dnech si mela pozitivni TT? Jinak moc gratuluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
5.10.20 18:07

Ano 🙂 5.den už jsem měla negativní po ovitrellu a 6. den už tam zase byl dušík 🙂 jinak tohle těhotenství mi v 9.tt zamlklo a musela jsem na revizi. Tak jsem znovu podstoupila IVF a teď už jsem v 35.tt 😊 ale měla jsem to úplně stejně.. a hlavně..po každém ETu nebo KETu jsem tak nějak tušila, zda se zadařilo nebo ne..tak přeju hodně štěstí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.10.20 18:12

@Gemulka tak to moc gratuluju :srdce: hlavne at vsechno dobre dopadne..ja jsem take po jednom nepodarenem ETu..dostala jsem to hned za tyden po tranferu..ted jsem byla tedy na 1.KETU..nechci se nejak pozorovat, jen dnes me ten podbrisek opravdu poboliva od rana..ale taky to muze byt z tech hormonu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
5.10.20 18:55

Tak uvidíš :wink: hlavně být v pohodě a pozitivní myšlenky, když by se náhodou nezadařilo a cítila bys, že nejsi psychicky ok, je lepší si dát třebas měsíc dva pauzu od dalšího transferu..hodit se do pohody. Mě to pomohlo hned 2× :wink: tak tfuj tfuj 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama