A čím dráždíš na eMiminu Ty?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9867
3.8.09 01:38
Judycum píše:
https://www.emimino.cz/modules.php?…Já jsem zvědavá, co si o tom všem myslíš…nakouslo se tu potom pár zajímavých témat, jako pravidla na emiminu, taky role anonymů a tak…

Jdu si nalít panáka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1264
3.8.09 01:44

Jee v tuhle dobu uz tu byvam jen ja a dnes tolik zen on-line 8) tak kde mate Pudlu a jak to pokracuje 8O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
3.8.09 01:45

Mikulenko , čekáme , s čím (nebo kým?) vyleze z vany…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
3.8.09 01:47

Manžel za dvě hodiny vstává do práce, až mě tu najde a já mu řeknu, že rodí Pudla a Kostěj je na cestě, asi mě rovnou naloží a nabere směr první ústav pro duševně ne zcela kompetentní… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14015
3.8.09 01:48

Právě. Čekáme, až porodí i placentu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14597
3.8.09 01:51

Pudlo a pak pozdravuj v Podolí. Sakra, chytá mě fakt nostalgie a mrzí mě, že už to nikdá nezažiju… :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14597
3.8.09 01:53

Mikulenko , ty jsi vlastně v Kanadě, tak ty jsi tu jediná ‚časově normální‘ :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1264
3.8.09 01:55

No prave, bezne tu byvam uz jen ja a maximalne Len-til-kah 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
3.8.09 01:57

Tak Pudla už je ve vaně 30 minut… 8O

Lentilko , už dávno se tě chci zeptat, kdy vlastně spíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14597
3.8.09 01:59

Pudla už možná bude na cestě :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14015
3.8.09 01:59

Judycum - často chodím s klukama, vytuhnu jako první, a vzbudím se v 10-12 :roll: . Jednu dobu jsem teda fakt chodila až o půl čtvrté a vstávala v sedm, ale to mě jaksyk pustilo.

Prd ve vaně, frnkla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
3.8.09 01:59

No tak teda nevim, nejdriv byly dve po 8mi a mezi nima takove dve mikrokontrakce, pak dve poradne po sesti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14597
3.8.09 02:01
Pudloslava píše:
No tak teda nevim, nejdriv byly dve po 8mi a mezi nima takove dve mikrokontrakce, pak dve poradne po sesti.

Tak jsem to právě měla já, tak to se ti asi narodí Jasmína 8O :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1264
3.8.09 02:01

A co je ted?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
3.8.09 02:02

Pudlo , já bych jela…ale já nerodila, co holky na to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová