Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Judycum píše:
https://www.emimino.cz/modules.php?…Já jsem zvědavá, co si o tom všem myslíš…nakouslo se tu potom pár zajímavých témat, jako pravidla na emiminu, taky role anonymů a tak…
Jdu si nalít panáka…
Jee v tuhle dobu uz tu byvam jen ja a dnes tolik zen on-line
tak kde mate Pudlu a jak to pokracuje ![]()
Manžel za dvě hodiny vstává do práce, až mě tu najde a já mu řeknu, že rodí Pudla a Kostěj je na cestě, asi mě rovnou naloží a nabere směr první ústav pro duševně ne zcela kompetentní… ![]()
Pudlo a pak pozdravuj v Podolí. Sakra, chytá mě fakt nostalgie a mrzí mě, že už to nikdá nezažiju… ![]()
Mikulenko , ty jsi vlastně v Kanadě, tak ty jsi tu jediná ‚časově normální‘ ![]()
Tak Pudla už je ve vaně 30 minut… ![]()
Lentilko , už dávno se tě chci zeptat, kdy vlastně spíš?
Judycum - často chodím s klukama, vytuhnu jako první, a vzbudím se v 10-12
. Jednu dobu jsem teda fakt chodila až o půl čtvrté a vstávala v sedm, ale to mě jaksyk pustilo.
Prd ve vaně, frnkla.
No tak teda nevim, nejdriv byly dve po 8mi a mezi nima takove dve mikrokontrakce, pak dve poradne po sesti.
Pudloslava píše:
No tak teda nevim, nejdriv byly dve po 8mi a mezi nima takove dve mikrokontrakce, pak dve poradne po sesti.
Tak jsem to právě měla já, tak to se ti asi narodí Jasmína
![]()