Kočárek ABC Design Viper

547
15.8.10 10:32

ABC Design Viper

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem ? moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s ABC Design Viper 3S?

Přidejte zkušenost s ABC Design Viper 3S
Napsat příspěvek

Reakce:

4823
16.8.10 09:03

Hmmm, koukam, ze tento kocarek nepatri mezi nejbeznejsi. My jsme ho po dlouhem vybirani koupili a doufam, ze jsme neprebrali :nevim:
Zatim zkusenosti rict nemuze, protoze testovat budem az v zari :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
16.8.10 09:27

papírově vypadá moc dobře.. otočný sedák., polohování normální, ne houpačka, nafukovací celkem slušně velká kola.. adaptéry na bezpečné autosedačky,
ABC des. jsou němci, je to dobrá značka,.. za slušnou cenu. řekla bych že papírově je jediná jeho nevýhoda velká hmotnost. je to fakt tíha..něco mezi 17 a 19kg.. což už je opravdu hodně..

(jinak soudit nemohu, znám ho jen z babystaru, kde jsem ho obdivovala už na jaře, když vyšel jako novinka..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
16.8.10 09:37

Je fakt, ze jsme kocarek nevazili :lol: Ale neprijde mi az tak tezky. Samotnou konstrukci jsem v pohode unesla i jako tehotna :-D Jine to jiste bude s miminkem a nakupem atd… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia444
23.8.10 19:26

Taky jsem o něm uvažovala, jen mi kromě hmotnosti vadila nízko posazená korba. Přítel byl však absolutně nadšený z odpružení:))

• Nahlásit
  • Citovat
2508
23.8.10 19:33

Kamaradka ho ma a musim rict ze za ty penize je to super kocarek. Hezky se ovlada, ma spoustu vychytavek. Hrozne se mi libi hluboka korbicka. Kosik je velkej praktickej. Fakt ta vaha, ale musim rict, ze jak je dobre ovladatelny, tak se to skoro ztrati, zalezi co snim chces delat :)
Ale fakt me za ty penize hrozne prekvapil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
17.9.10 09:23

Mame za sebou par vyjezdu s timhle kocarkem a zatim teda :palec: Dokonce zvladl i docela drsnejsi lesni teren pri odlovu jedne kesky v ramci geocachingu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
29.9.10 13:04

Jak to tak vidím tak asi tento kočárek nepatří k těm oblíbeným :roll: Mi se teda moc líbí a uvažovala jsem o něm…hmmm, tak teda nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
29.9.10 13:26

Rekla bych spis, ze celkove neni ABC design moc znamy a hlavne je malo k videni na zivo.
Ja si kocarek vyhledla na netu a byl to skoro nadlidsky vykon najit prodejnu, kde ho meli.
Opravdu jsem byla chvilema zoufala.. Prestoze fura prodejen ma na webu tento kocarek v nabidce, tak v prodejne ho k videni nemaji.
Ale nakonec se zadarilo a v Praze na CM jsme mohli porovnat Cobru a Viper a byl nas :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia444
29.9.10 13:29

Kocarek je mozno videt i na prodejne Bejbycentrum v Ceskych Budejovicich.

• Nahlásit
  • Citovat
4823
29.9.10 13:35

CB pro nas jsou uz opravdu doooost z ruky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
29.9.10 13:36

U nás k vidění je, ale asi o ně maminky nemají zájem. Mi se ABC celkově líbí a když jsem u nás objevila trojkolku a ještě s nafukovacími koly, byla jsem nadšená. Ale prý ho celkme dost reklamují, tak nevím…zase to může být kus od kusu a taky člověk od člověka. No nevím teda… :think:
Dusicko a ty jsi spokojená???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
29.9.10 14:00

My drandime zatim necely mesic, ale spokojenost velka!! Manza je taky spokojeny a to je co rict. Hlavne se porad divi, jak zvlada ty tereny, co kolikrat projizdime :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
29.9.10 15:05

Škoda, že tady není víc názorů…ale ten tvůj mě potěšil :palec: Měla jsi nějaké příslušenství k tomuto kočárku? U nás nenabízejí žádné, tak třeba jakou máš k němu tašku…originál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
29.9.10 19:17

Vio, jedine, co k nemu bylo, je nanoznik.
Jinak jsme vse dokupovali - sitku proti hmyzu, plastenku i tasku. Tasku mam teda original, je fakt prostorna. Jen na rukojeti kocarku blbe drzi. Bud ji musis dat az na ten molitan na rukojeti, nebo nechat sjet az dolu a tam zas manzleovi vadila pri chuzi. Ja jsem teda jeste s taskou nejela, tak nemuzu posoudit.
Psala jsi, ze tento kocarek ma dost reklamaci - ceho se tykaji, vis taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama