Adopce - žádost, příprava, čekání 2015 - 2018

Napsat příspěvek
Velikost písma:
631
12.5.17 16:51

Tady asi nikdo není? pozvánka taky nikde, škoda :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 22:36

@verca37 ahoj moc lidí rady nechodí, odkud jste?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.5.17 09:43

To je škoda, já jsem od Zlína, co ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 20:01

@cirdice ja jsem z Opavy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
24.5.17 20:12

@verca37 Dobrý den, pozvánku jsme už posílala…dnes a psalo mi to, že už to nejde, protože jste už pozvaná…a a opravdu jste mezi asi 6 lidmi, kteří zatím pozvánku nepřijali.

@cirdice Pozvala jsme Vás dnes:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
24.5.17 20:17

Dnes jsem napravila resty, pokud Vám pozvánka nedorazila, piště, prosím mně.

Omlouvám se za čekání…adopce se zadařila a tak jsem v krásném kole:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
5.6.17 11:09

Ahoj, mohu taky dostat pozvánku? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
534
12.6.17 22:15

Ahoj, mohu také dostat pozvánku do skupiny? Ráda bych získala víc info o osvojení a procesu příprav. Děkuju. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.17 13:06

Ahoj holky je u vás něco nového od května? My čekáme na telefon z kraje :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
110
17.7.17 17:38

Končíme předadopční přípravu, můžu taky dostat pozvánku? díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.17 18:22

Prosím též o pozvánku… Chtěli by jsme s manželem adoptovat a potřebovala bych pár rad :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
534
24.7.17 19:38

Pozvánka mi stále nedorazila. :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6770
28.7.17 13:48

@teraprcek Pozvánka poslána @babsinka02 VVás už mám mezi členy… @jana234 pozvánka poslána

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1303
31.8.17 11:05

Ahoj holly.muzu se pridat? chystame se s manzelem na urad podat zadost a reknu vam ze me desi cely. proces toho kolotoce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
113
8.10.17 21:02

Ahoj, mohla bych také poprosit o pozvánku? Zítra se chystáme s manželem poprvé na úřad, takže se také připojíme do toho nekonečného kolotoče, který za pár let doufám skončí štěstím v našem náručí.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová