Brýle na splátky

Anonymní
12.1.21 12:24

Brýle na splátky

Ahoj holky, chci se zeptat, zda nevíte, kde jsou brýle na splátky a jestli vůbec to jde. Potřebovala bych to rozdělit na 2-3 splátky.. včera se mi rozbily brýle, nevidím víc jak na metr, dále to mám úplně rozmazané. A s malým dítětem to nejde být skoro slepá. Momentálně velkou částku na brýle nedám dohromady. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7279
12.1.21 12:29

A nepůjčí Ti někdo z rodiny? Když mi do zprávy napíšeš číslo účtu, pošlu Ti pětikilo, jo? Vím že to nic moc není ale aspoň něco…sama mám 4 dioptrie na dálku tak vím, co je to za peklo bez brejlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15085
12.1.21 12:30

Nikdy jsem o této možnosti neslyšela :nevim: :nevim:

tk něco prodej :nevim:

obroučky jdou koupit i levně, potřebuješ drahý skla? a některé optiky mívají akci 1+1 na skla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12960
12.1.21 12:30

Muzes si vzit pujcku. Pochybuji, ze by nejaka optika pristoupila na splatky :nevim:

Ty nemas nahradni bryle? :nevim:

Příspěvek upraven 12.01.21 v 12:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15085
12.1.21 12:31
@cecetka píše:
Muzes si vzit pujcku. Pochybuji, ze by nejaka optika pristoupila na splatky :nevim:

a i kdyby jo, tk brýle dají až po splacení, to si holka moc nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
12.1.21 12:31

Nevím, ale jestli máš celá/nepoškozená skla, můžeš to zkusit u optika, jestli by do něčeho nešla. Rámečky seženeš už za pár set. Nebo pak na předpis, pokud už máš nárok (1 za 2 roky, myslím?) od posledních, sice nic moc vzhled, ale aspoň uvidíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74346
12.1.21 12:36
@cecetka píše:
Muzes si vzit pujcku. Pochybuji, ze by nejaka optika pristoupila na splatky :nevim:

Já taky nemám náhradní brýle… nikdy jsem nepochopila proč bych měla platit několik tisíc za něco, co vlastně nepoužiju. :think: Ale zas kdybych si rozbila brýle, tak jsem schopna si z fleku zaplatit nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 12:37

Z rodiny bohužel nikdo nemůže, Vánoce a korona dohromady, plus jsme měli pohřeb v pátek. Sešlo se to špatně. Náhradní bohužel nemám, tyto mám už 10let. Optika tu bohužel nemám, přestěhovala jsem se. Takže žádanou teď neseženu a než bych si někoho našla nebo než by měli místo… Prasklý mi v půli, takže asi upravit nepůjdou. Hlavně se do města ani sama netroufnou jít s miminkem.

• Citovat
  • Nahlásit
74346
12.1.21 12:39

No, zadala jsem to do googlu a vyjeli mi asi 3 firmy, co to poskytují, ale je to klasicky přes spotřebák typu essox, cofidis, tak je otázka, zda splníš podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
12.1.21 12:40
@Anonymní píše:
Z rodiny bohužel nikdo nemůže, Vánoce a korona dohromady, plus jsme měli pohřeb v pátek. Sešlo se to špatně. Náhradní bohužel nemám, tyto mám už 10let. Optika tu bohužel nemám, přestěhovala jsem se. Takže žádanou teď neseženu a než bych si někoho našla nebo než by měli místo… Prasklý mi v půli, takže asi upravit nepůjdou. Hlavně se do města ani sama netroufnou jít s miminkem.

Partner nebo kamaradka nepohlidaj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
12.1.21 12:42
@listento píše:
Nevím, ale jestli máš celá/nepoškozená skla, můžeš to zkusit u optika, jestli by do něčeho nešla. Rámečky seženeš už za pár set. Nebo pak na předpis, pokud už máš nárok (1 za 2 roky, myslím?) od posledních, sice nic moc vzhled, ale aspoň uvidíš…

Myslím si, že tento příspěvek už zrušili nebo chtějí zrušit. Před nějakou dobou jsem to zaslechla v televizi. Jinak ten příspěvek byl úplný výsměch, mně to dělalo nějaké dvě stovky.
Sama mám 4 dioptrie, takže vím, jaké to je bez brýlí. Co to, zakladatelko, vyřešit na přechodnou dobu čočkami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
12.1.21 12:43
@listento píše:

Myslím si, že tento příspěvek už zrušili nebo chtějí zrušit. Před nějakou dobou jsem to zaslechla v televizi. Jinak ten příspěvek byl úplný výsměch, mně to dělalo nějaké dvě stovky.
Sama mám 4 dioptrie, takže vím, jaké to je bez brýlí. Co to, zakladatelko, vyřešit na přechodnou dobu čočkami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
12.1.21 12:43
@j.a.n.i1 píše:
Já taky nemám náhradní brýle… nikdy jsem nepochopila proč bych měla platit několik tisíc za něco, co vlastně nepoužiju. :think: Ale zas kdybych si rozbila brýle, tak jsem schopna si z fleku zaplatit nové.

no ale oni ti je z fleku neudělají, pár dní to trvá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
12.1.21 12:45
@cecetka píše:

Příspěvek upraven 12.01.21 v 12:31

Přiznám se, že také náhradní brýle nevlastním. Co 3 roky mám o čtvrt dioptrie více, takže bych pokaždé vyhodila X tisíc za brýle, které by mi ležely v šuplíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74346
12.1.21 12:45
@stinga píše:
no ale oni ti je z fleku neudělají, pár dní to trvá

Ale udělají, když si vezmeš úplný základ a jdeš někam, kde je ještě optik a ne jen prodavač (nic proti prodavačům :-)) )
Plus tedy kdyby na to přišlo, tak bych doma našla nějaké staré vyřazené, sice dioptriemi úplně neodpovídající, ale na těch pár dnů, kdybych chtěla rovnou svoje vychytané, by se s tím taky přežít dalo.

Příspěvek upraven 12.01.21 v 12:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat