Čekáme na //

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2242
19.10.16 14:15

@berda21 No tak to se taky podívám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6211
19.10.16 14:19

@Aluš78 tak to jsem zvedava co vidis…ja vidim jen odraz svetla…predtim jsem videla postavu…ted jsou jako zakalene…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.16 14:39

prosím radu:)

Ahojky..chci se jen zeptat, nebo možná ujistit, nebo jen názor, který by povzbudil:D
:zed: :zed: :roll:
Jsem 8DPO, sexík proběhl dá se říct,,včas''…no včera i dnes mám děsný průjem, ale bez teploty, ani žaludek mě nebolí nic, jen ten průjem..taky mám citvilé bradavky už od ovulace a bolí mě záda, nejvíc v kříži…dělala jsem dnes ráno testík, i když vím, že je ještě brzy a nečekaně vyšel negativní…BT je zatím stále zvýšenáá..

Jen se chci zeptat, jestli jste některá něco podobného měly, jestli si mám dělat vůbec nějaké naděje(být ráda za to, že mi tak je, nebo být naštvaná, že na mě něco leze a miminko to není:/)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
19.10.16 14:46

@Klarush brali mi krev na cystu uz pred 2-3 mesicema. Nebyla to cysta a ani ted ro pry neni :nevim: musela by byt naplnena nejakou tekutinou a to to cosi neni. :zed: v utery budu moudrejsi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2242
19.10.16 14:56

@berda21 Tak ja se v nich vidim…ale mam je takové blýskavé

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
151
19.10.16 15:00

Holky to jsou zajímavé teorie :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2242
19.10.16 15:06
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6211
19.10.16 15:54

@Verunka040193 Kazda jsme jina…kazda to pocitujem jinak…rada bych ti napsala " Ano jsi tehotna" ale to poznas opravdu az podle MS- hlavne uz tak brzo netestuj…je lepsi cekat na 12 DPO. Drzim vse co mam at to jsou // ;)

Jestli jsi hodne netrpeliva…tak curni na ovu test…ten ukazuje tehotensvi driv.

@Aluš78 A to opravdu pozorujes, ze se lesknou vic? To je zajimave…Ja to z oci nevyctu…ale maji se vic lesknout. ;) Tak tfuj tfuj at se mrska min.na 9 mesicu nekam zatoula ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4218
19.10.16 16:17

@berda21 To je strašná blbost :D záleží totiž na světle a tom, co nás za sebou, já za sebou mela dveře a v jednom oku, tom co bylo víc k těm dveřím, jsem se neviděla a v druhem jo. Ale je pěkne, co všechno se siri:)) a nevim si prestavit, ze ty se nevidis, to musíš byt nějak divne nasvetlena-jiny uhel svetla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4218
19.10.16 16:20

@Bonnnie_Em Uvidis v úterý, ted je zbytecne se stresovat a tipovat závěry… Já teda úplně nestudovala oplodnění a putování vajíčka, ale vim, ze vajíčko uhnizfene jinde než v děloze je rizikové a musí se odstranit. Pokud bys to mela ve vejcovodech tak bych tipovala, ze je to MT ale pokud na vaječníku, tak fakt netusim. Ale jak rikam-zas tak moc to nezeru, v jinych skupinkách jsou větší odbornice:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4218
19.10.16 16:23

@Verunka040193 Podle me nemá průjem nic společného s těhotenstvím. Ty bradavky a bolest zad urcite jo, záleží kdy cekas MS. Hodně štěstí:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6211
19.10.16 16:25
@Klarush píše:
@berda21 To je strašná blbost :D záleží totiž na světle a tom, co nás za sebou, já za sebou mela dveře a v jednom oku, tom co bylo víc k těm dveřím, jsem se neviděla a v druhem jo. Ale je pěkne, co všechno se siri:)) a nevim si prestavit, ze ty se nevidis, to musíš byt nějak divne nasvetlena-jiny uhel svetla.

Blbost pro zasmani :lol:

Příspěvek upraven 19.10.16 v 16:38

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4218
19.10.16 16:37

@berda21 Jo :D ale mi prave najizdi MS, takže já to mám jasný i bez panenek :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6211
19.10.16 16:48

Ja jsem to radeji upravila, aby se nekdo neurazil…smala jsem se jen nad vlastni blbosti.

Treba jeste nedorazi? Jestli ano, tak hodne stesti v dalsim kole! Me ma prijit v pondeli…a doufam ze nedorazi… mame pohnojino, tak jsem zvedava jestli to pomuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2209
19.10.16 16:52

Ahoj holky, může se přidat?:-) jsem 8 DPO a to čekání mě fakt ubíjí:-) a vy vypadáte tak krásně optimisticky:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová