Cena vlaku Rakousko - Česko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:36
cena - vlak- rakousko - česko

Dobrý den,

omlouvám se, za hloupý dotaz, ale už léta jezdím jen autem a vůbec se neorientuji, žiji v rakousku a navštívil mě otec, ale nekoupil si zpáteční a jel sem z Prahy přes české dráhy za 498,– a počítal, že za stejnou cenu pojede i zpět a kpupí si to na nádraží (nevzal si víc penez, nechápu, ale to není směr dikuze) no a já mu ted hledám na zítra spoj do Prahy a nemůžu nic najít, když zadám přes idos, najde mi to vlak za těch 498,– v 11:50 z Lince, ten samý čas mi to nachází na goeuro.com spoj ale přes dráhy QBB ale za 50E - což je tedy za dost více, jiný spoj ne, když by kupoval lístek u kasy, koupí ten na české dráhy za 498,– placeno v E? asi ne, že?

Já bych mu ho koupila přes net, ale žijeme na vesnici a není ho tu kde vytisknout a on nemá android, aby ho měl v mobilu a ani nemůžu nikam zajet - mám nohu v sádře :zed:

fakt se z něho zblázním :zed:, takto cestovat, takže mu budu asi muset dát na cestu těch 50e, že? nebo to na tom nádraží koupí - ten za těch 498,– ale zaplatí v eurech, nebo prostě cesta z AT je holt dražší a že to nemá koupené přes ČD bude ho to stát více?

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 28.08.18 13:41

Já když jedu do čech z DE tak si taky kupuju přes české dráhy přes internet, ten německý je o dost dražší.

markytanka2
Stálice 56 příspěvků 28.08.18 13:46

Zkus se podivat na str. Ceskych drah. Taky to tak delam Nemecky a Rakousky drahy jsou o dost drazsi.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32565 příspěvků 28.08.18 13:48
@markytanka2 píše:
Zkus se podivat na str. Ceskych drah. Taky to tak delam Nemecky a Rakousky drahy jsou o dost drazsi.

z Českých drah ale musí mít vtištěnou jízdenku nebo ji musí mít v mobilu.

Zakladatelko a někoho, kdo by mu u vás na vesnici jízdenku vytiskl nemáte? Někdo ze sousedů, přátel, knihovna, obecní úřad,…?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:57

@lucenka moc známých tu ještě nemám, nejsem tu dlouho a na úřadě a na poště mi řekli, že to nedělají, ale zkusim jednoho známého ještě, já jsme si nebyla jistá, zda to u té přepážky půjde či ne, ach jo, stařík :lol:

markytanka2
Stálice 56 příspěvků 28.08.18 14:13

Pokud by mel tvuj tata lepsi mobil tak to lze mit jen v telefonu a nemusi se to tisknout.

Kelsey
Hvězda diskuse 44785 příspěvků 28.08.18 14:17

Kdyz si stahne aplikaci Ceskych drah do mobilu, tak je moznost platit i online.
Mrkni i na Student agency vlaky. Taky uz jezdi do Rakouska.

zoidberg
Extra třída :D 11903 příspěvků 28.08.18 14:28

Ať to koupí přes net, nemusí to tisknout, mělo by mu stačit jen číslo transakce. A přijde mu sms s oznámením a tím číslem, to by mělo stačit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >