Poradna duly
Jana Čurdová
Romin, tak to je v poho, tak to nehledej… mám to až na těch 30(32) stejný, takže snad v poho…
díky…
Já tam mám tohle:
DBS 24, DBC 26, DBT 30 a CE 20. V kutzu nám totiž říkali, že je to důležité hlavně u meším rodiček (což jsem já se svými 160cm), někdy prý se musí hned na císaře, ale doktorka řekla, že rozměry jsou v pořádku a fakt mě tím kovovým ZUZKO, měřili ![]()
ROMIN, já mám sametové oranžové vel. 62 a sametové žluté 56. Osobně myslím, že i když budeme rodit v létě, navečer, třeba když pojedeš na procházku, tak může být klidně chladno a zrčitě se budou hodit. Miminka jsou více choulostivá.
Jinak já mám průkazku s modrým obalem, kterou sponzoruje Calibrum, jsou to ty nové a skoro nic se do nich nezaznamenává.
No vida, tak já mám první dvě hodnoty menší! Tak na to se schválně zeptám.
Díky ROMIN, hned jsem si to vytiskla a ať mi to teda doktorka vysvětlí.
Taky díky, to jsou užitečné rady. Alespoň se člověk dozví zase něco nového. A píšou tam, že se většinou měří až ve 3 trimestru, tak to mám ještě fůru času ![]()
Tak to jsem zvědavá, jak měření dopadne u mě, protože měřím jen 151 cm a ještě jsem po operaci kyčle…
Ahoj holky, zdravím všechny všechny!!
Mě tedy zatím nidko pánev neměřil, ten můj doktor toho taky moc nenapovídá. Kdybych si tady nebo v „Co čekat, když čekáte“
ledacos nepřečetla, tak bych neměla vůbec žádný přehled.
Uvítala bych, kdyby doktoři byli sdílnější a milejší, někdy mám pocit, že toho mýho doktora jen zdržuju otázkama, je to u něj jak na běžícím páse. Líbil by se mi osobnější přístup, aby na mě měl dost času a plně se mi věnoval. Když jsou ke mě odměřený, moc jim obvykle nedůvěřuju. Mám to v sobě už nějak zakódovaný.
Ahoj holky,
tak jsem se konecne proklikala az sem. Nejak nam blbne internet. ![]()
Co se tyce rozmeru panve, me je doktorka merila hned na zacatku, ale nic mi nezapsala, protoze jak mimi roste tak se panev rozvolnuje a muze se to menit a dulezite jsou az pred porodem. To nebude muj pripad, ma panev je dost velka i bez tehotestvi. ![]()
Holky mate krasna briska ![]()
Uz se budu muset taky vyfotit!
Kim at vam to vsechno zitra vyjde, tak jak si prejes ![]()
Zdravím, holky, musela jsem nakouknout a něco si přečíst, ať nemám přes víkend absťák…
Gratuluji k dobrým výsledkům a chválím bříška, moc vám to sluší.
Já už dneska jenom lítám. Šaty se mi nelíbí i v zabraných vypadám jako koule. ![]()
Vůbec nejsou vypasované ![]()
Jinak fotky tady dám, ale budeme mít asi jen tak „nějaké“, když bude pršet, nemáme se kde fotit, počítali jsme jen s venkem..
Co se týče pohybů, ty dosud necítím, nebo je v tom stresu nevnímám…
Jen takové píchání, je bolestivé, tak nevím, jestli to už může být první náznak…?
Mirko, máme to v Ludgeřovicích, v kostele sv. Mikuláše ve 14:00 hodin.
Bože už ať je příští víkend ![]()
Doma mám bordel jak v tanku a to tady máme strávit svatební noc
![]()
Díky moc za vaši podporu ![]()
Ahojky, jsem tady nova…muzete mi nekdo poradit, jak si mam nastavit taky kalendar?? Dekuji
Ahojky Summer, vítej mezi námi ![]()
V prvé řadě si musíš mětřík vytvořit na nějakých stránkách, nejsznámější je
www.lilypie.com a www.tickerfactory.com.
Potom ten odkaz, co ti ty stránky vyhodí vložíš do podpisu a zaškrtneš vždy přidat podpis. Kdyby něco, tak se klidně ptej.