Cíti ku mne niečo?

2.6.15 15:30

Cíti ku mne niečo?

Ahoj maminky,,, prepačte ak to sem nepatrí,,, ale potrebujem radu. Pár mesiacov sa poznám s jedným mužom. Neviem ale či ku mne niečo cíti,, aj on,,nie som naivná iba si zas nechcem ublížiť. Od kedy sa poznáme nebol by deň kedy by mi nenapisal,,,nezaujmal sa o to ako sa mam,,,naše osobne stretnutia su take sladke,,take pekne spoznavanie sa,,,tak by som to nazvala,,,Problem je len to, že sa vidávame len cez víkend a mne nejak už aj na nom začína záležať aj mi chýba. Myslíte si, že aj on už může niečo cítiť ku mne? Dakujem za Váš názor.

Příspěvek upraven 02.06.15 v 15:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9819
2.6.15 15:39

Kolik je ti let, Moniko, že tento dotaz myslíš vážně? Nebo nemyslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
2.6.15 15:44

Měla jsem kamaráda, rok mi psal denně, jak se mám, neustále se chtěl vidět a někam mě zval, dlouhé emaily, vozil dárky, neustále mě vyhledával. Vídali jsme se minimálně 2× týdně, několikrát týdně volal a dlouho jsme si povídali. Musím říct, že jsem byla opravdu zamilovaná a byla si jistá, že tohle by nedělal, kdyby ke mě něco necítil. A když jsem to tedy po roce už nevydržela a řekla mu, že už to nemůžu vydržet a POHLADILA JSEM MU RUKU, tak ji odtáhl a řekl, že to vydržet budu muset :lol: a byl konec přátelství :lol: Dneska si myslím, že buď chtěl být kamarád (to asi spíš ale ne), nebo si na mě prostě honil ego a dělalo mu dobře to vzájemné cvrlikání a o nic víc mu nešlo :lol:
Takže Moniko - těžko říct :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
2.6.15 15:46
@silvik.sk píše:
Kolik je ti let, Moniko, že tento dotaz myslíš vážně? Nebo nemyslíš?

to je snad jedno, kolik je Monice let… to je věková hranice pro to, do kdy se člověk může cítit nejistě??? :think:

@monika312 spíš jsem nepochopila - chodíte spolu? spíte spolu? proč se vídáte jen o víkendu? to nebydlíte v jednom městě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 15:51

Tak nejak sme si nadstavili že z časovych dovodov sa budeme vidat zatial cez víkend,,, no prave nechodime,,ja to stale nejak tak beriem ako kamaratstvo,,len sa mi to začina menit asi na niečo viac ako kamaratstvo,, Zatial som si to aj vedela zariadit aj tak aby sa s mojou dcerkou nevidali,, mala po odchode jej otca od nas,,strašne lipne na mužoch,,a viem, že by si nanho zvykla,,no to nechcem pokial som si sama neni ista,,,len čo sa nestalo uz sa aj spoznali a jeho reakcia ma velmi milo prekvapila,,ked sa spytal co nanho mala povedala,,a ze je rad,,ze si ho oblubila,,a ano k tomu veku,,je mi 25 ale v tomto jednom citovom bode sa snad citim na 15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
2.6.15 15:52
@monika312 píše:
Tak nejak sme si nadstavili že z časovych dovodov sa budeme vidat zatial cez víkend,,, no prave nechodime,,ja to stale nejak tak beriem ako kamaratstvo,,len sa mi to začina menit asi na niečo viac ako kamaratstvo,, Zatial som si to aj vedela zariadit aj tak aby sa s mojou dcerkou nevidali,, mala po odchode jej otca od nas,,strašne lipne na mužoch,,a viem, že by si nanho zvykla,,no to nechcem pokial som si sama neni ista,,,len čo sa nestalo uz sa aj spoznali a jeho reakcia ma velmi milo prekvapila,,ked sa spytal co nanho mala povedala,,a ze je rad,,ze si ho oblubila,,a ano k tomu veku,,je mi 25 ale v tomto jednom citovom bode sa snad citim na 15.

A bavili jste se o tom, jestli jste kamarádi, nebo jestli se oťukáváte kvůli případnému partnerství? Bývají to rande, tam kde se potkáváte o víkendech? A padla už aspoň pusa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 15:58

Ano padla aj pusa a prave preto som aj napisala ze sa citim ako 15 rocna,,pus bolo asi aj tisic,, milion dotykov,,ruk,,len aj k tym pusam prislo neskor,, mam trosku povit ze mu nejde dostat ma len do postele,,,lebo to by už davno spravil,,,len opis toho stretnutia pre predstavu,, pozrieme film,, v našom pripade dva,,nemozeme sa od seba odtrhnut,,,vie sa so mnou rozpravat,,a to mne dost v predchadzajucom vztahu chybalo,,a tym ma aj dostal do tejto citovej situacie,,a dost sa teda aj bojim,,dalsieho sklamania.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
2.6.15 16:00
@Maria37 píše:
to je snad jedno, kolik je Monice let… to je věková hranice pro to, do kdy se člověk může cítit nejistě??? :think:@monika312 spíš jsem nepochopila - chodíte spolu? spíte spolu? proč se vídáte jen o víkendu? to nebydlíte v jednom městě?

Tobě snad tohle přijde jako dotaz rozumné ženské? To ji máme jako vyvěštit, jestli k ní něco cítí? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
2.6.15 17:33
@monika312 píše:
Ahoj maminky,,, prepačte ak to sem nepatrí,,, ale potrebujem radu. Pár mesiacov sa poznám s jedným mužom. Neviem ale či ku mne niečo cíti,, aj on,,nie som naivná iba si zas nechcem ublížiť. Od kedy sa poznáme nebol by deň kedy by mi nenapisal,,,nezaujmal sa o to ako sa mam,,,naše osobne stretnutia su take sladke,,take pekne spoznavanie sa,,,tak by som to nazvala,,,Problem je len to, že sa vidávame len cez víkend a mne nejak už aj na nom začína záležať aj mi chýba. Myslíte si, že aj on už může niečo cítiť ku mne? Dakujem za Váš názor.Příspěvek upraven 02.06.15 v 15:41

Určitě něco cítí, jinak by Ti přece nepsal den co den, nezajímal se jak se máš ;) Chápu, že se Ti třeba i začíná stýskat když se vídáte jen o víkendu, ale záleží na tom proč jen o víkendu? Třeba má přes týden hodně práce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama