Co je toto konkrétně za hmyz?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
585
3.1.20 19:15

Lépe to nejde, pak je to rozmazané a už vůbec není nic vidět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
585
3.1.20 19:26

@Hrozina nebude to z kytek žádné tam nemám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
371
3.1.20 19:38

Rojící se mravenci? Já včera u nás také jednoho zaplácla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1086
3.1.20 19:42
@Framik píše:
@Hrozina nebude to z kytek žádné tam nemám

To nemusí být v té konkrétní místnosti. Nám lítají i do patra, když se objeví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
585
3.1.20 19:44

@pipa.k mravenci? V lednu? Jsem v 8 patře
@Hrozina já doma kytky nemám pouze rymovnik 3 roky starý. A na něm ani v okolí nic není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
371
3.1.20 19:59

U nás mravenci ještě nespí 🙁 Ale pokud jste je tam dosud neměli, tak to budou spíš ty smutnice. Já je mám občas i v práci v kanceláři, kde kytky vůbec nejsou, jen je tam celkově vlhko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
585
3.1.20 20:07

@pipa.k no vlhko může být dost se mi tam při vaření rosi okna. A teď se peklo cukroví a denně vařila dlouho. A je to těch cca 2 tydny to by odpovídalo. A jak se toho tedy zbavit ať se mi to nemnozi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1086
3.1.20 20:10

Já na ně kupuju takové žluté proužky, které dám do květináče a any se tam nalepí. Můžeš je strčit i k tomu rýmovníku. Během pár dnů je klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
371
3.1.20 20:13

Zkus Google, ale co si pamatuji, kladou vajíčka do hlíny, tam se líhnou larvy, co ožírají kořínky. Pomáhá nechat substrát vyschnout, na mušky instalovat žluté lepové desky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.20 09:18

Já mám tohoto plnou kuchyn (strop a okna) a už sem z toho zoufalá, podle kámoše jsou to jepice ale nevím kde se tam najednou vzaly :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19800
10.8.20 20:19
@MonisAngel píše:
Já mám tohoto plnou kuchyn (strop a okna) a už sem z toho zoufalá, podle kámoše jsou to jepice ale nevím kde se tam najednou vzaly :/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Jepice

Odněkud z vody se vzaly. Asi máte blízko vodu a nalítaly oknem. Jepice se vyvíjejí ve vodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.21 17:10

Tohle máme také.. Jepice a už nám to začíná otravovat.. Dostaveli jsme před rokem barák a než jsme se sem nastěhovali, tak to bylo všude.. Teď to máme jen na chodbě a nevíme jak se toho zbavit.. Dvakrát, třikrát týdně je vysavame, ale je to otravné. Nemáte nějaké rady, jak se jich zbavit? Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
9374
17.9.21 17:30
@Anonymní píše:
Tohle máme také.. Jepice a už nám to začíná otravovat.. Dostaveli jsme před rokem barák a než jsme se sem nastěhovali, tak to bylo všude.. Teď to máme jen na chodbě a nevíme jak se toho zbavit.. Dvakrát, třikrát týdně je vysavame, ale je to otravné. Nemáte nějaké rady, jak se jich zbavit? Děkuji

Nezkoušeli jste vystříkat Biolitem nebo koupit nějaký odpuzovač komárů do zásuvky? Jinak nevím, síťku na okna i dveře? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19800
17.9.21 17:55
@Anonymní píše:
Tohle máme také.. Jepice a už nám to začíná otravovat.. Dostaveli jsme před rokem barák a než jsme se sem nastěhovali, tak to bylo všude.. Teď to máme jen na chodbě a nevíme jak se toho zbavit.. Dvakrát, třikrát týdně je vysavame, ale je to otravné. Nemáte nějaké rady, jak se jich zbavit? Děkuji

Sítě proti hmyzu do oken.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.21 22:13

@eumedon sítě máme.. Tyhle potvory máme na chodbě u vchodových dveří 😏. Jinak nikde nejsou..

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová