Co je toto konkrétně za hmyz?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
17.9.21 22:16

@Petule030 síte na oknech máme, je to mnohem lepší, ale teď se stále drží a objevují u vchodových dveří 😏.. Na ty komáry zkusíme, delujeme :wink:. Ale asi se toho jen tak nezbavime, četla jsem, že se rádi drží kde je vlhko a nám se bohužel při velkém dešti drží voda u baráku, či kaluže.. Takže.. No, uvidíme přes zimu, snad bude klid.. Ptz je to fakt hnus, pořád to hlídat, kde jsou a pak najednou přijede návštěva a vy máte tohle 🙈..

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová