Reklama

Vyhlazení jizev po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 08:37
Vyhlazení jizev po akné

Máte s tím některá zkušenosti? Napadlo mě, že bych si koupila nějaký krém. Používala jsem BiOil a nic moc, možná pomhl fakt na hodně nevýrazný místa, ale zbytek ne…

Reklama

Reakce:

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 19.08.18 09:07

Na jizvy po akné vám nic nepomůže, pouze laser.Bud frakční CO2 a nebo erbiový. Podívejte se na netu do fotogalerie estetické péče nějakých klinik. Maji tam vyfocených hodně pacientů,jak vypadali před a po zákroku laserem.
Já to viděla na jedné moji kamarádce,šla na laser měla plet samý kráter po akné a ted ji má nádhernou.

chs.jasmin
Kelišová 7422 příspěvků 19.08.18 09:15

@Mawajka00

Ahoj,

tak to tedy nečtu ráda - to o Bi-oil :lol: S velkou slávou jsem si ho koupila, jak ho všichni chválí. Já ho tedy mám primárně na jizvy po laparoskopii, ale mám jednu jizvu i na obličeji a pravidelně se patlám a marně vyhlížím kýžené výsledky :lol:

Jinak pokud to jsou hluboké jizvy tak asi opravdu jedině ten laser :think:

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 12:13

@kotýsek no já jsem se praveze dívala na jedno video na yt, kde holka říkala, že ji kožní předepsala krém na jizvy po akné, ale na záda teda a pomojlo ji to…

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 19.08.18 14:03

Tak to zjistite, jak se krém jmenoval. ;) Záda, nebo obličej, to by mělo fungovat na to i to. Ale moc tomu nevěřím…jelikož toho mám oblítaného s dvacetiletým synem plno i kliniky estetické péče i slavný Bi-oil jsme zkoušeli před dvouma rokama a všichni se shodují, že pomůže jefině laser. Možná nějaké malé výsledky byli po Duac gelu.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 15:26

@kotýsek ona ta holka i říkala, že když to používala nba záda a měla nějaký triko, tak ji ta mast rozezrala barvu z toho trička

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >