Vyhlazení jizev po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 08:37
Vyhlazení jizev po akné

Máte s tím některá zkušenosti? Napadlo mě, že bych si koupila nějaký krém. Používala jsem BiOil a nic moc, možná pomhl fakt na hodně nevýrazný místa, ale zbytek ne…

Reakce:
kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 19.08.18 09:07

Na jizvy po akné vám nic nepomůže, pouze laser.Bud frakční CO2 a nebo erbiový. Podívejte se na netu do fotogalerie estetické péče nějakých klinik. Maji tam vyfocených hodně pacientů,jak vypadali před a po zákroku laserem.
Já to viděla na jedné moji kamarádce,šla na laser měla plet samý kráter po akné a ted ji má nádhernou.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7918 příspěvků 19.08.18 09:15

@Mawajka00

Ahoj,

tak to tedy nečtu ráda - to o Bi-oil :lol: S velkou slávou jsem si ho koupila, jak ho všichni chválí. Já ho tedy mám primárně na jizvy po laparoskopii, ale mám jednu jizvu i na obličeji a pravidelně se patlám a marně vyhlížím kýžené výsledky :lol:

Jinak pokud to jsou hluboké jizvy tak asi opravdu jedině ten laser :think:

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 12:13

@kotýsek no já jsem se praveze dívala na jedno video na yt, kde holka říkala, že ji kožní předepsala krém na jizvy po akné, ale na záda teda a pomojlo ji to…

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 19.08.18 14:03

Tak to zjistite, jak se krém jmenoval. ;) Záda, nebo obličej, to by mělo fungovat na to i to. Ale moc tomu nevěřím…jelikož toho mám oblítaného s dvacetiletým synem plno i kliniky estetické péče i slavný Bi-oil jsme zkoušeli před dvouma rokama a všichni se shodují, že pomůže jefině laser. Možná nějaké malé výsledky byli po Duac gelu.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.08.18 15:26

@kotýsek ona ta holka i říkala, že když to používala nba záda a měla nějaký triko, tak ji ta mast rozezrala barvu z toho trička

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >