Co když bude moc vysoká po otci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.03.18 18:02
Co když bude moc vysoká po otci?

Docela mě trápí jedna myšlenka, co když dcera bude vysoká po svém otci, partner má skoro dva metry, já mám 174 cm, což je ideál, ale když je holka moc vysoká třeba nad těch 180,tak si myslím, že jí to pak může trápit, protože někteří kluci jsou fakt prcci. Máte třeba některá vysokého muže a samy jste vysoké a vaše dcera neměří dva metry? Nemůžu se nějak té myšlenky zbavit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 08.03.18 18:04

No a co s tím naděláš? naprogramovat geny stejně nemůžeš…zbytečně se zatěžuješ..

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 08.03.18 18:06

Mám takové známé, otec skoro 195cm, matka malinko menší, obě holky čáry…Všichni hráli volejbal, což je plusový bod s výškou, a partnery si budou muset taky hledat větší..

blumen
Hvězda diskuse 42113 příspěvků 08.03.18 18:06

Tak se s nim rozejdi :nevim: resis kraviny. A ano, zrejme bude vysoka.

pikola
Neúnavná pisatelka 18513 příspěvků 08.03.18 18:07

Má dcera má předpoklady, že bude vysoká, už teď je vyšší než děti v jejím věku. A co, nohy jí neuříznu :nevim: Dělat s tím nebudu nic, menšího manžela si kvůli tomu hledat taky nebudu

Afrikana
Kecalka 432 příspěvků 08.03.18 18:07

Kamaradka ma 183 cm, volejbal ani basketbal nehraje, ani modelka neni a s vyskou je spokojena.

luca241
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 08.03.18 18:07

My máme s mužem stejně míry jak vy dva, dcera má 5,je vysoká, ale teď se teda trochu zasekla v růstu. uz to není tak markantní, jak třeba ve 3 letech, kdy vypadala výškou na 5.ale upřímně je mi fuk, jak bude vysoká v dospělosti. hlavne, ať je zdravá. a 180cm mi nepřijde ještě nějaký úplně extrém.

TamaraAlmara  08.03.18 18:07

Tatu nepreroste a to ze bude mit 183 treba neni zadna traga. Bud bude modelka nebo volejbalistka a nebo obycejna zenska co si vezme klidne 170 cm chlapa. Dnes se to uz tolik neresi. Jsou stastna manzelstvi i ve vyskovem nepomeru. Spis ji neuc byt chudinkou pokud to nastane. Nelitovat, videt v tom prednost.

Aspera
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 18:07

Tak bude velká. S tím nic nenaděláš. Jen bych si dala bacha, aby to neodnesla zádama, případně začít včas cvičit. Chlap má taky skoro 2 metry, děti jsou vysoké po něm a jestli vyrostou moc, tak budou velcí. Pak je na nich, jestli si najdou podobně velkého partnera a nebo prcka jako mě manžel. Mám kolem sebe velké ženské a jsou v pohodě.

aiwwa
Extra třída :D 14057 příspěvků 08.03.18 18:08

Navrhuji babybox. :lol: chtěla bych mít takové starosti. :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 08.03.18 18:08

Manžel má skoro dva metry, já 172…Máme syna a dceru, bude jim rok a ani na vteřinu mě nenapadlo přemýšlet nad takovým hadrem. Co když bude vysoká? Tak bude a co jako? Znám spoustu vysokých žen, kterým to sluší.

pikola
Neúnavná pisatelka 18513 příspěvků 08.03.18 18:10

Jinak já mám 180, muž dva metry. Co mě víc děsí je, jak bude mít velký nohy :mrgreen: Já mám 42 a muž 47 :zed:

Aspera
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 18:10

@luca241 problém nastává, když je dítě v něčem opožděné. Syn má problém s řečí, takže vypadá už rok na školáka a mluví jak 4 leté dítě. Už jsem kolikrát upozorňovala, že je mu teprve 5, teď teda 6.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 08.03.18 18:11

Naše dvouletá má 90 cm a každý říká, že je velká. Ale ona se narodila 54centimetrová :D

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 08.03.18 18:12

Pro mě naprosto nepodstatné. Já jsem prcek a muž je vyšší a na nic to vliv nemá. Životní štěstí určitě nezávisí na výšce člověka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama