Co to je spřízněná duše??

Anonymní
4.1.20 15:43

Co to je spriznena duse??

Co to je spriznena duse?? Co kdyz jsem o ni prisla… mela jsem partnera 5 let a rozesli jsme se kvuli hadkach a negativite ve vztahu a ja se furt citim strasne prazdna a nemuzu na neho prestat myslet on uz ma jinou ale vim ze me furt me rad ale nechce se vratit.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

159
4.1.20 15:56

Spřízněná duše znamená, že naše podvědomí moc dobře ví, že jsme si byli blízcí v některém z minulých životů a máme spolu něco nedořešeného. Následně se znovu nutně musíme setkat. Ovšem to, že jste měli vztah a rozešli se nemusí vůbec znamenat, že jste spřízněni byli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6547
4.1.20 16:08

Spřízněná duše pro mě je člověk, ze kterého mám neustále pocit, jako že se známe strašně dlouho, že můžu cokoliv říct a cítím se vedle něj neustále dobře, i když třeba jen mlčíme a máme na hodně věcí úplně stejný názor. Myslím si, že v celém životě mám takhle hluboký vztah jen s mužem a jednou velmi blízkou kamarádkou. Aspoň z mého pohledu, pokud mezi vámi byly hádky a negativita na denním pořádku, tak nebyl spřízněná duše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 16:17
@Lalelale píše:
Spřízněná duše pro mě je člověk, ze kterého mám neustále pocit, jako že se známe strašně dlouho, že můžu cokoliv říct a cítím se vedle něj neustále dobře, i když třeba jen mlčíme a máme na hodně věcí úplně stejný názor. Myslím si, že v celém životě mám takhle hluboký vztah jen s mužem a jednou velmi blízkou kamarádkou. Aspoň z mého pohledu, pokud mezi vámi byly hádky a negativita na denním pořádku, tak nebyl spřízněná duše.

Kazdy den ne ale bylo to casto a nedalo se to vydrzet… ale kdyz jsme si povidali tak jsme si rozumeli meli jsme stejne nazory na veci.. hodne jsme toho meli spolecnyho..

• Nahlásit
  • Citovat
17805
4.1.20 16:25
@Anonymní píše:
Co to je spriznena duse?? Co kdyz jsem o ni prisla… mela jsem partnera 5 let a rozesli jsme se kvuli hadkach a negativite ve vztahu a ja se furt citim strasne prazdna a nemuzu na neho prestat myslet on uz ma jinou ale vim ze me furt me rad ale nechce se vratit.

se spřízněnou duší se nehádáš, spřízněná duše dopředu ví co chceš říct, naprosto najednou si napíšete stejnou sms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
4.1.20 16:28

Tvuj popis nevypada na spriznenou dusi. Spis ses jeste nevzpamatovala z rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 17:21
@ka2ka píše:
se spřízněnou duší se nehádáš, spřízněná duše dopředu ví co chceš říct, naprosto najednou si napíšete stejnou sms

Souhlas…všem přeji nepotkat svou spřízněnou duši moc brzy…protože pak už bude každý vztah jen pouhým obrysem toho, co mohlo být :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 17:26

Já si troufám říct, že můj manžel je má spřízněná duše. Jsme spolu 5 let a ještě jsme se nikdy nepohádali. Sestěhovali jsme se po půl roce chození, strašně jsme spolu chtěli bydlet. Nikdo na světě mě nezná tolik jako on. Až jemu jsem se poprvé otevřela. Nemáme téměř žádné přátele, takže trávíme veškerý volný čas spolu. Když mám v práci pauzu, vždycky ji spolu protelefonujeme, když má on zrovna volno a je doma a zase naopak. Máme dvě malé děti, takže jsme unavený, ve stresu, ale mám pocit, že ho miluju pořád víc a víc. Když mě nečekaně přijde navštívit v práci, jsem šťastná jak blecha :lol: Ostatní nás mají za siamská dvojčata, protože jsme pořád spolu. Ale já se ho pořád nemůžu nabažit a nechce se mi chodit někam bez něj. Často si napíšeme v jeden okamžik nebo třeba přemýšlím, že mu napíšu a v tu chvilku volá. Snad nám to takové vydrží napořád :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 19:22
@Anonymní píše:
Kazdy den ne ale bylo to casto a nedalo se to vydrzet… ale kdyz jsme si povidali tak jsme si rozumeli meli jsme stejne nazory na veci.. hodne jsme toho meli spolecnyho..

Tak když jste byli schopni si spolu povídat a rozumět si, tak jak je možné, že jste nebyli schopni své problémy vyřešit a vztah se vám rozpadl?

• Nahlásit
  • Citovat
111
4.1.20 19:52

Můj manžel je moje spřízněná duše. Dost často se nám stává, že jeden na něco myslíme a druhý o tom zrovna začne mluvit. Oba se dokonale známe, víme, jak se ten druhý zachová v různých situacích a tak :-). Nejradši trávím všechen čas s ním. A taky se všechno v našem vztahu vyvíjí naprosto přirozeně-zasnuby, svatba, mimi. Žádný tlaky.
Samozřejmě se hadame, ale já ho miluju čím dál víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5215
4.1.20 22:20
@Anonymní píše:

Až svou spřízněnou duši potkáš, budeš to vědět. A ještě jedna věc - i bez spřízněné duše se dá prožít dlouhý a šťastný život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 22:29

Víš co je spřízněná duše? Že si rozumíte beze slov ( teda já jsem realista a považuji to za nemožné ), ale něco asi takového existuje. Dneska poslouchám písničku a slyším určitě slovo a obrátím se na chlapa ( a nic neřeknu, jen se tvářím divně ) a on mi řekne, že je to tráva :mrgreen: ( já slyšela krava :mrgreen:, ale fakt jsem nevydala ani hlásku :mrgreen: ), tomu říkám souznění a čtení myšlenek :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama