Co vám pomohlo k otěhotnění, rady?

Anonymní
17.11.18 11:05

Co vám pomohlo k otehotneni, rady?

Ahoj holky, snažíme se tři měsíce o miminko a zatím nic :(. HA neberu půl roku, ovulaci si nesleduji, nechci se ještě více uzirat, ale asi zacnu. Co jste užívali nebo brali na otěhotnění a opravdu vám to pomohlo? Včera jsem ráno slabě krvacela a pak už jen špinila, docela mě bolel i podbřišek a sem tam mě v pravém nebo levém píchlo, tak snad to bude ovulace :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

684
17.11.18 11:14

Ja jsem brala kyselinu listovou a do par mesicu jsem otehotnela. Hlavne ale jsem na to prestala myslet a bylo to. Psychika dela hodne. ;) :kytka: At se brzy zadari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
17.11.18 11:14

Ahoj, 3 mesice je prd, bud v klidu a uzivej si, ze jste zatim je dva :lol: ja toho zkousela dost a muj pocit je, ze mi pomohl cerstvy vzduch a pohyb na nem :think: otehotnela jsem v unoru, pri celodennim vyleteni v Adrspachu :) drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 11:18

@BaraRed no já právě poslední dva dny mám v hlavě jen DÍTĚ,DÍTĚ A DÍTĚ. Sotva vstanu a už na to myslím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
684
17.11.18 11:24
@Anonymní píše:
@BaraRed no já právě poslední dva dny mám v hlavě jen DÍTĚ,DÍTĚ A DÍTĚ. Sotva vstanu a už na to myslím :,(

Ja jsem na to taky hodne myslela, asi rok a pul jsme se s manzelem nechranili a nikdy nic. Hodne jsem si procitala diskuze tady, premyslela, kde muze byt problem, bavila se o tom s kamaradkami, proste jsem toho mela plnou hlavu. Chtela jsem se objednat na hormonalni profil, ale moje lekarka se odstehovala. Nez jsem se donutila k tomu, abych si nasla nekoho jineho, zjistila jsem, ze jsem tehotna. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
17.11.18 11:27

já brala kyselinu listovou, pila kontryhel. V obou případech to přišlo, když jsem na to přestala myslet a tak nějak se na to vyprdla :) Trvalo to vždy skoro rok, takže tři měsíce jsou jak nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
17.11.18 11:44

Já vysadila antikoncepci a otěhotněla až někdy po roce a půl :D Takže tři měsíce jsou fakt málo. Každopádně jsem v posledních 2-3 měsících brala kyselinu listovou a přítel bral asi měsíc Kotvičník .. každopádně se nakonec zadařilo - netuším, zda psychikou, ale pak už jsem to tak nějak neřešila a teď jsem v 26 týdnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10851
17.11.18 13:11

Po 3 měsících doporucim aby ses uklidnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
17.11.18 13:53

Anonymko, zkus aplikaci na mobil! :hug: Jsou rady i tipy, jak poznáš svoje plodné dny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
17.11.18 14:09

Ahoj, tri mesice jsou v pohode, to neni na trapeni, i kdyz chapu, ze se tesis :)

Uzivala jsem kyselinu listovou, po par mesicich (3,4?) pridala bylinu kotvicnik a kvuli cestovani partnera jsem si nechala parkrat na gynde zmerit ovulaci, abychom meli vetsi sanci, ze ji trefime - pred ca 6lety bylo nekolik mereni rocne na pojistovnu. Merilo se 2× nebo 3×, vickrat nebylo treba. Tehotna jsme byla asi za 5 -6 cyklu snazeni.

Listovku je lepsi brat v nastepene podobe (pripravky s obsahem metafolinu, metafolatu, jsou ruzne obchodni nazvy) kvuli v ceske populaci caste geneticke mutaci MTHFR, kdy je spatne stepena kys. listova. Ja osobne vim, ze tuto mutaci po jednom z rodicu mam.

Kotvicnik lze uzivat v podobe caju nebo i kapsli, kapsle jsou silnejsi, clovek se nemusi tak nalevat, me bylo porazeno si je koupit v podobe prodavane ve fitnesshopech pod latinskym nazvem kotvicniku tribulis terestris (pozor, musi byt cisty, ne ve smesi s jinymi latkami! ), uzivala jsem denne mimo obdobi menses, ma gynekolozka o tom vedela. Ale tohle i mereni ovulace bych nechala byt, pokud zkousite teprv tri mesice. Netlacit, uzivat spolecnou pohodu.

Da se rict, ze ja jsem „spechala“ vic kvuli muzi nez sobe, muz mel pocit, ze nam uzijzdi vlak, byli jsme pozdni tricatnici, on se nervoval (tim pak ovlivnoval me), ale ja proste vedela, ze mimco prijde a taky ze ano. Hlavne se nenervuj, my jsme si synka taky spichli nejspis na dovce v termalech. Kamoska mela dite z umeleho oplodneni a kdyz se sla po letech domluvit, co s dalsimi „mrazacky“, tak ji jen rekli, ze je tehotna od prirody. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
17.11.18 14:22
@Anonymní píše:
@BaraRed no já právě poslední dva dny mám v hlavě jen DÍTĚ,DÍTĚ A DÍTĚ. Sotva vstanu a už na to myslím :,(

Chapu te, ale fakt to chce klid, zamer se treba na neco noveho, co ti zaplni myslenky. Zacni se ucit novy jazyk, chod cvicit, predelavej nabytek, proste cokoliv. Drzim palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
17.11.18 16:36

Dovolená!!!!A jedině dovolená.My se snažili skoro rok a odjedeme si takhle v létě k moři a šup,už čekáme Matějíčka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.20 14:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co vám pomohlo k otěhotnění? Já s manželem se snažíme už přes rok a furt nic. Na prohlídky gynekologickě chodím pravidelně a vše v pořádku, ted jsem brala ultrogestan dva měsíce ale nebylo mi po něm dobře tak jsem ho vysadila. Paní doktorka chtěla posílat manžela na vyšetření plodnosti ale chci ještě počkat a zkusit něco jiného.
Možná je problém v tom že na to furt myslím :nevim:
Budu ráda za vaše rady. Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
8.3.20 14:56

@Silviekell Ahoj! Já sice šla na IVF, ale měsíc předem jsem začala užívat Jetelovou směs od Dědka kořenáře a zadařilo se. Jsou to jen bylinky, tak tím člověk snad nic nezkazí ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
8.3.20 15:44

Ahoj, nám tři měsíce nic a pak jsem koupila a použila gel na početí Conceive a bylo to tam :palec: nevim jestli za to může, ale tak za zkoušku nic nedáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama