Cyklisti v elastacích

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Lamicka
6.3.13 14:54

Příspěvek upraven 18.09.15 v 17:38

  • Citovat
  • Upravit
zichisek
6.3.13 14:55
@ynax píše:
Cyklistický dres vypadá příšerně na všech. Pokud ho má na sobě cyklista, zabývající se závoděním, budiž. Ale vidět to na cyklistech ostatních je naprostý děs a je jedno, jestli jsou to cyklisti co vyjedou 2× za rok nebo ti, co udělají 100km za víkend. A úplně nejhorší je vidět takto oblečenou komplet celou rodinku :mrgreen:
:jazyk: A letošní sezonu už má dres i dítě :jazyk:
  • Citovat
  • Upravit
4476
6.3.13 14:55

@Callie No ja nevim… hospoda je hospoda. Me teda obcerstvujici se sportovci v hospode nevadej, at maj na sobe cokoliv. Spis mi pripada usmevny, ze slapou sto kilaku a pak do sebe chrstnou tri piiiva.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
6.3.13 14:57

:think:..bože bože..každý dneska řeší jen jak kdo vypadá..ať si každý jezdí a chodí v čem chce..hlavně že se cítí dobře… :roll:…můj přítel taky jezdí na kole..má cyklistické kalhoty…ale umí to dobře vyladit, vždycky mu to sluší a vypadá sexy..není ani vychtlý ani obézní…sám říká že kašle na to jak vypadá, hlavně že má požitek z jízdy a dobře se mu jede…to je hlavní… :palec:..když se mi někdo v něčem nelíbí..tak na něj nekoukám a je to ne..

Příspěvek upraven 06.03.13 v 14:59

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3815
6.3.13 14:57

Tak já bych řekla, že záleží na postavě cyklisty :-) Když by byl moooc hubenej nebo naopak tlustej, tak to teda asi nic moc :mrgreen: Můj chlap ale závodil a jezdí v elasťácích, dresu atd. Má 95kg, sportovní postavu a vůbec mi to na něm blbý nepřipadá… Já mám taky komplet výbavu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K.Black
6.3.13 15:00
@ynax píše:
Cyklistický dres vypadá příšerně na všech. Pokud ho má na sobě cyklista, zabývající se závoděním, budiž. Ale vidět to na cyklistech ostatních je naprostý děs a je jedno, jestli jsou to cyklisti co vyjedou 2× za rok nebo ti, co udělají 100km za víkend. A úplně nejhorší je vidět takto oblečenou komplet celou rodinku :mrgreen:

to už jsem taky viděla :lol: :lol: hlavně paní to moc slušelo, ono na fakt ne štíhlé paní jsou elasťáky pěkné pokoukáníčko :roll:

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
6.3.13 15:01

Jinak nejsem cyklista, takže ohodnotit funkčnost a požitek z jízdy nemůžu, hodnotím jen vzhled.

  • Citovat
  • Upravit
775
6.3.13 15:01
@74paja píše:
@Callie No ja nevim… hospoda je hospoda. Me teda obcerstvujici se sportovci v hospode nevadej, at maj na sobe cokoliv. Spis mi pripada usmevny, ze slapou sto kilaku a pak do sebe chrstnou tri piiiva.

kdyby jen tři piva, pak se tam zlejou a válej v těch značkovejch hadrách a sandálech, co na nich za střízliva neuměj chodit, a úplně nejlepší jsou ti, co pak sednou na kolo s trojkou v krvi a tradá domů - postrach všech řidičů :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3894
6.3.13 15:02
@Callie píše:
tak já chápu, že pokud jezdíš, ok, já spíš narážím na ty, co zapíchnou kolo a jdou se někam vystavit elasťákách, jak je pán bůh stvořil. Nezlob se, ale já bych v potápěčským obleku do hospody třeba nešla :mrgreen:

I cyklisti musí jíst :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
6.3.13 15:03

Diskuzi nečtu. Ale připadá mi to stejné jako otázka : " Jaký máte názor na potápěče v neoprénu? " :roll:. Jaký bych asi tak měla mít názor na cyklisty v cyklistickém dresu? :nevim: Stejný jako na hokejisty v hokejové výzbroji, stejný jako na krasobruslaře v haleně a stejný jako na lyžaře v kombinéze..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3894
6.3.13 15:04
@Callie píše:
kdyby jen tři piva, pak se tam zlejou a válej v těch značkovejch hadrách a sandálech, co na nich za střízliva neuměj chodit, a úplně nejlepší jsou ti, co pak sednou na kolo s trojkou v krvi a tradá domů - postrach všech řidičů :cert:

Hele tak extrémní blbci se najdou v každý skupině, cyklisti, turisti, nesportovci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
6.3.13 15:05
@Dafné píše:
I cyklisti musí jíst :mrgreen:

Tak tak, to my se chodili najíst i v neoprenu a bundě a přilbě při sjíždění řeky. Jo a ještě s pádlem v ruce, aby nám ho někdo neukradl :cert:

  • Citovat
  • Upravit
Ariadne
6.3.13 15:06

Manžel je cyklista a neholí si teda nohy, ale je vysokej, štíhlej, takže na něm ty elasťáky vypadají dobře :-) náhodou, když má chlap vypracovaný nohy, tak je to sexy a ne přiteplený :oops:

  • Citovat
  • Upravit
Ariadne
6.3.13 15:12

Jinak k tý vycpávce v rozkroku - je tam plína, která to právě, takže by mě to nepohoršovalo a na druhou stranu to prádlo je funkční, takže když se člověk zpotí, nemá mokré tričko a kalhoty a při sjezdech nemrzne a nenastydne. Není nic nepříjemnějšího než mokrý bavlněný tričko a zima :palec:

  • Citovat
  • Upravit
775
6.3.13 15:14
@Dafné píše:
Hele tak extrémní blbci se najdou v každý skupině, cyklisti, turisti, nesportovci…
úplně vidím náš vánoční večírek, všeci vyfintění, ty slabší kusy dokonce ve večerní róbě a dorazí kolega s helmou v dresíku a střevíčkách. Ještě si tak nešťastně stoupl ke stolu, že nám ho flákl přímo mezi cukroví :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková