Cyklisti v elastacích

Napsat příspěvek
Velikost písma:
775
6.3.13 15:14
@Dafné píše:
Hele tak extrémní blbci se najdou v každý skupině, cyklisti, turisti, nesportovci…
úplně vidím náš vánoční večírek, všeci vyfintění, ty slabší kusy dokonce ve večerní róbě a dorazí kolega s helmou v dresíku a střevíčkách. Ještě si tak nešťastně stoupl ke stolu, že nám ho flákl přímo mezi cukroví :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
6.3.13 15:17

@K.Black No a to právě hodnotíš přesně tu věc ke které daný oděv neslouží. Zkus se vystajlovat do úhladných kalhot s kolíčkem, k tomu pohodlnou košili a vyšlápni si nějaký kopec.
Já jezdím občas, kraťísky mám, k tomu jsem si koupila merino šaty a vypadá to normálně. Dokonce vlastním i nacvakávačky, helmu a rukavice. Vše mám jednobarevné, dají se koupit i střízlivější modely.

Diskuze je tady úplně stejně fašistická, jako, když čtu na Módním pekle, že matky jsou husy, co oblíkaj děckám jenom růžovou/spidermana, šišlaj na ně, používaj mateřský plurál i na použití nočníku a vypadaj jako zanedbané nemyté tlusťošky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
6.3.13 15:18

Já to beru, že je to prostě oblečení určené na kolo ale jinak mě takový pání spíš berou na smích :mrgreen: :oops: Ještě když někteří mají nožky jak hůlky tělo vyzáblé a dme se jim to v rozkroku…
Ale prostě je to oblečení na kolo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Naima
6.3.13 15:20
@K.Black píše:
no je tam slovo PRCAT! :mrgreen: :mrgreen:

Oni nám teď používají jedno slovíčko… Šebková taky :lol: :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Naima
6.3.13 15:22
@Gina108 píše:
A v čem tedy jezdí ortodoxní cyklista? :think: Cykloelasťáky mám i já a to jezdím svátečně.
Ale ty nacvakávací boty - ty bych nedala, z toho mám strach. Párkrát jsem viděla, jak to frajerům nešlo odcvaknout a rozbili si hubu :roll: :mrgreen:

Ale on v tom jezdí taky, jen si dává ještě takové superlehké a trochu volnější na to (kvůli polstrování jsou ty spešl cyklo elasťáky k nezaplacení. Ale uznává, že s nohama jako záchodovej pavouk a mohutným rozkrokem vycpaným vatou, nevypadá dvakrát mužně ;)

  • Citovat
  • Upravit
12154
6.3.13 15:23

Tady aby člověk měl strach se přiznat, že kolo nebo koloběžka je v jeho domácí výbavě 8o :lol:. Nebo že jezdit je skoro trestný čin (viz. příspěvek o cyklistech, kteří jisté dámě připadají jako silniční vši 8o :roll: ).

K otázce zakladatele: přijde mi to normální, patří to k tomu. Jen ten, kdo jezdí na kolech - koloběžkách ví, jak mu tohle funkční prádlo pomáhá při jízdě.
Když jsem jezdila vodu, taky jsem šla s pádlem a ve „vodním“ ohozu na pivo. Komu to vadí, nechť si trhne nohou.
Mně taky vadí lidská blbost a netolerance, ale naučila jsem se tyto jedince respektovat a brát je jako součást naší společnosti :jazyk: :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6637
6.3.13 15:33

Líbí se mi když cyklisté chodí v cyklistickém oblečení ať mají 30kg nebo 150kg. Je to oblečení určeno pro sport nebo tady někdo chodíte plavat v džínách?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K.Black
6.3.13 15:37

@Faraya neber to tak vážně, rozhodně se ty nebo nikdo jiný nemusíte obhajovat, proč a co nosíte. Já na kole nejezdím, takže do diskuze jsem se zapojila jen proto, protože se zakladatel zeptal co si o tom myslíme. Pokud bych někdy v budoucnu na kole chtěla jezdit, myslím jako víc jak 5 km k rybníku :mrgreen: tak si to prádlo taky koupím, protože si nedovedu představit dřít si frndu o sedátko třeba 20 km, víc už by mi asi bylo jedno, protože bych na tuty chcípla :mrgreen:
Jediný na čem bych trvala, tak aby chlap kdyby se mnou jel, tak měl na elas´tákách kraťasy nebo něco :nevim:
Ale ono to asi nedopadne, protože bych se přidala ke skupině lidí, na kterou povětšinou nadávám, ne na všechny, ale na 90% ano, jezdím autem ;)

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
6.3.13 15:38
@Naima píše:
Oni nám teď používají jedno slovíčko… Šebková taky :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
K.Black
6.3.13 15:38
@Dobru píše:
Líbí se mi když cyklisté chodí v cyklistickém oblečení ať mají 30kg nebo 150kg. Je to oblečení určeno pro sport nebo tady někdo chodíte plavat v džínách?

jo cikáni :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14335
6.3.13 15:39
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
775
6.3.13 15:44
@K.Black píše:
@Faraya neber to tak vážně, rozhodně se ty nebo nikdo jiný nemusíte obhajovat, proč a co nosíte. Já na kole nejezdím, takže do diskuze jsem se zapojila jen proto, protože se zakladatel zeptal co si o tom myslíme. Pokud bych někdy v budoucnu na kole chtěla jezdit, myslím jako víc jak 5 km k rybníku :mrgreen: tak si to prádlo taky koupím, protože si nedovedu představit dřít si frndu o sedátko třeba 20 km, víc už by mi asi bylo jedno, protože bych na tuty chcípla :mrgreen:
Jediný na čem bych trvala, tak aby chlap kdyby se mnou jel, tak měl na elas´tákách kraťasy nebo něco :nevim:
Ale ono to asi nedopadne, protože bych se přidala ke skupině lidí, na kterou povětšinou nadávám, ne na všechny, ale na 90% ano, jezdím autem ;)
:potlesk: :potlesk: :potlesk: souhlasím, není třeba to tady nějak prožívat, :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4774
6.3.13 15:45

@Dafné @zichisek taky tak s přítelem jezdíme a co, když se to někomu nelíbí ať nekouká, no ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
775
6.3.13 15:45
@K.Black píše:
jo cikáni :mrgreen:

a do kašny :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2724
6.3.13 15:46

Asi nejsme cyklisti, ježdění jen pro jízdu nás prudí (a pro adrenalin a pro fyzičku, to je na jedno brdo). Kola používáme jako dopravní prostředek abychom toho více viděli nebo se dostali dále, jezdíme s dětmi, vždy preferujeme cyklostezky, výbavu si vozíme v batozích (včetně věcí na přioblečení, usušení a třeba na koupání).
Umělohmotné dresíky nepoužívám, nelíbí se mi. Muži v elastických oblečccích jsou mi slizce antipatičtí až mírně odporní.
Jako řidič upřímně nanávidím cyklomagory motající se po silnicích (nejlépe ve štrůdlech, rojnicích a s vozíkama), jako turistu mně děsí expanzivní šílenci na bicyklech řítící se po horských cestách (a učím děti bránit se střetu úskokem a šikovným umístěním větve do špic). Tož tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková