Reklama

Dá se tolerovat nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Raspusha
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 18.08.17 19:29
@samá práce píše:
@Pavca3492 no jo holka. Třikrát zdrávas marie a za každý výron semene svalovce na tvé bříško jeden otčenáš s růžencem v ruce a bude ti odpuštěno. Ámen. ;)
:potlesk: :potlesk:

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 18.08.17 19:39

Já nechápu že Tě to před tím nevadilo a teď najednou ano? Co se změnilo?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18235 příspěvků 18.08.17 19:49
@Anonymní píše:
Dekuju za rychle reakce…odejít nemám kam. Jedině k rodičům. Jelikož dům je psaný na přítele, hypotéka taky. Sama s mateřské bych nájem neutáhla. Nebo možná ano, ale neměla bych si být z čeho zařídit. Účet máme společný. Nasetrene peníze taky spolecne…nevím jaká by byla jeho reakce při mem odchodu, jestli by mi dal polovinu :( jenomže se bojím toho, ze by chtěl syna do své pece, přítel má mnoho vlivných známosti a bojím se ze by případný soud vyhrál. Dítě jsem neplanovala s tím, ze se změní. Proste jsme ho oba chtěli, přítel možná víc než já. Ale teď mi teprve dochází, jestli si mě tím nechtěl pojistit. Jak říkám, o neverach jsem věděla dávno, ale teď mi proste dochází energie na jejich toleranci. Je to začarovaný kruh, vim ze se nezmění. Jsem rada, ze se tady můžu vypovídat…ani nevíte jak moc.

Víc než nevěra mě na tvém příběhu zaráží to, že ty ho popisuješ jako úžasného bezvadného dokonalého a současně jsi ochotná připustit, že by byl taková svině a připravil tě o dítě. Ve finále se celé to „nechci o něj přijít“ zdrclo na „nemám kam jít a jsem na něm závislá a bojím se ho“. Poradit ti nedokážu, snad jen - začni se stavět na vlastní nohy a chrň své zdraví.

Pavca3492
Povídálka 25 příspěvků 20.08.17 12:37

Já má nevěru povolenou. A občas tohle povolení i využívám. Asi to bude znít bláznivě. Já můžu, ale kdyby mi byl miláček nevěrný, jí bych vyškrábala oči a jemu nachystala zbalený kufr za dveře.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 20.08.17 13:16
@Pavca3492 píše:
Já má nevěru povolenou. A občas tohle povolení i využívám. Asi to bude znít bláznivě. Já můžu, ale kdyby mi byl miláček nevěrný, jí bych vyškrábala oči a jemu nachystala zbalený kufr za dveře.

Zajímavé. A proč to nemá povoleno Tvůj protějšek nebo proč Ti takovou povolenku dal, když ji sám nemá?

nostress
Extra třída :D 13171 příspěvků 20.08.17 13:58
@Anonymní píše:
Ahoj všem, otevírám starou diskuzi a prosím anonym…Jsem s přítelem skoro osm let, máme ročního chlapečka. Přítel je velice charismatický a ženy po něm doslova jdou…on po nich bohužel taky. Je mi nevěrný. Řekla bych ze byl cely náš vztah, nemá jen jednu milenku, to vim jistě. Je jich mnoho. Doma je ale zlatý, stará se o malého, o dům, je pozorný ke mě. Miluju ho celým srdcem. Nás sexuální život je taky bezvadny. Vše proste klape, až na ty neustále nevěry. Zavírala jsem celou dobu oči, teď mi ale dochází síla. Už nemůžu. Problém je v tom, ze o neho nechci přijít, ale dal se trápit taky nechci. Jsem zoufalá…nevím co dělat :,(

Chápu tě. Musí to být velmi zraňující a ponižující. Nicméně, to jsi mu dovolila ty sama, že se k tobě může takto chovat.On se nezmění, a tebe má celkem dobře pojištěnou. Tady je každá rada drahá. Jedině si vymínit, že budeš mít taky kdykoliv milence. Začala bych šetřit, a hned jak to půjde, si najdi práci. Založ si svůj účet. Trvala bych na přepsání poloviny baráku, nebo peníze na tvůj účet, aby jsi v případě rozchodu nezůstala i s dítětem bez prostředků. Ale neznám tvého partnera, třeba by nebylo dobré se ohledně financí před ním odkopat, aby se to ještě nezhoršilo. Možná bych se poradila s právníkem, co by se s tím dalo dělat. A doporučuji návštěvu nějakého psychologa. Každopádně, vidíš sama, že takto se dlouhodobě bez újmy na psychice a zdraví žít nedá. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 23:47
Švagr má milenku

Ahoj všem. Omlouvám se za anonym, ale jistě chápete…
Před několika týdny, ještě před Vánoci jsem viděla švagra s cizí ženou, hodně se k sobě měli a tak nebylo pochyb. Tohle je něco co v sobě dusím pokaždé když jedu za švagrovou na kafe. Do vztahů se nikdy nikomu nepletu, vyslechnu si a případně sdělím názor, ale nikdy neuděluji rady a nedělám soudy. Tohle mnou ale zamávalo a nevím, zda to mám švagrové říci. Mám ji ráda a nechci, aby trpěla a proto váhám s tím ji to říct… Jejich vztah nikdy nebyl ideální když byli mladí ona se spustila s jiným a on je nachytal. přešel to, ale zanechalo to na jejich vztahu následky a taky si na 98% myslím, že ji to v té době oplatil. Od té doby spolu jsou spíše kvůli dětem, štěkaji na sebe, ona je podezrivava on taky. Ale svým způsobem mezi nimi láska pořád je, jen narušena. Nicméně trvá to už 15 let. V práci se mu mezitím zadarilo, má drahé auto začal o sebe pečovat a ona ho stále podezriva, že někoho má a občas se z toho hroutí… Bohužel má pravdu. Časem ač to není úplně přívětivé pro ni, přibrala a začala mít ze sebe komplexy, což jejich vztahu také nepridava. Má pocit, že ji ujel vlak a on je naopak na koni díky penězům a tomu, že spíš stárne do krásy.. Máme se svagrem dobrý vztah a tak jsem ho konfrontovala s tím, že o tom vím, byl velice překvapen a kal se. Vysvětlil mi to ale logicky, že prostě ho ta druhá vůbec nenahani, udělá mu večeři, nevycita mu, chová se k němu hezky a dává mu pocit, že ho někdo chce (milenka je zhruba stejně stará jako on, není to tedy žádná mladá zlatokopka). Pro mě znaleho jejich vztahu ho na jednu stranu chápu, ale na druhou odsuzují, protože tohle udělat mě rozkopla bych mu cifernik. Hlavně proto že se krizi nesnaží řešit s manželkou ale rovnou nevěrou. Nicméně na druhou stranu vím, že to mezi nimi s rozhovory je téměř nadlidský výkon, ani jeden z nich to neumí. Jemu na vše stačí tři slova ona na druhou stranu okamžitě začne brečet a vyčítat mu jeho chyby. Mám ji ale radaa nechci aby byla za blbce, ale zase nechci aby si něco udělala, je opravdu poslední dobou na nervy že svého podezření. co byste udělali v mé situaci mám ji to říct nebo ne? On ji nic prý říkat nebude… Nechal to na mě :think:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 23:53

Rozhodně bych se do toho nepletla. Píšeš, že je švagrová špatná, že by si mohla něco udělat. Nechtěla bych ji mít na svědomí. Manžel to ví?

nostress
Extra třída :D 13171 příspěvků 12.01.18 23:57
@Anonymní píše:
Před několika týdny, ještě před Vánoci jsem viděla švagra s cizí ženou, hodně se k sobě měli a tak nebylo pochyb. Tohle je něco co v sobě dusím pokaždé když jedu za švagrovou na kafe. Do vztahů se nikdy nikomu nepletu, vyslechnu si a případně sdělím názor, ale nikdy neuděluji rady a nedělám soudy. Tohle mnou ale zamávalo a nevím, zda to mám švagrové říci. Mám ji ráda a nechci, aby trpěla a proto váhám s tím ji to říct… Jejich vztah nikdy nebyl ideální když byli mladí ona se spustila s jiným a on je nachytal. přešel to, ale zanechalo to na jejich vztahu následky a taky si na 98% myslím, že ji to v té době oplatil. Od té doby spolu jsou spíše kvůli dětem, štěkaji na sebe, ona je podezrivava on taky. Ale svým způsobem mezi nimi láska pořád je, jen narušena. Nicméně trvá to už 15 let. V práci se mu mezitím zadarilo, má drahé auto začal o sebe pečovat a ona ho stále podezriva, že někoho má a občas se z toho hroutí… Bohužel má pravdu. Časem ač to není úplně přívětivé pro ni, přibrala a začala mít ze sebe komplexy, což jejich vztahu také nepridava. Má pocit, že ji ujel vlak a on je naopak na koni díky penězům a tomu, že spíš stárne do krásy.. Máme se svagrem dobrý vztah a tak jsem ho konfrontovala s tím, že o tom vím, byl velice překvapen a kal se. Vysvětlil mi to ale logicky, že prostě ho ta druhá vůbec nenahani, udělá mu večeři, nevycita mu, chová se k němu hezky a dává mu pocit, že ho někdo chce (milenka je zhruba stejně stará jako on, není to tedy žádná mladá zlatokopka). Pro mě znaleho jejich vztahu ho na jednu stranu chápu, ale na druhou odsuzují, protože tohle udělat mě rozkopla bych mu cifernik. Hlavně proto že se krizi nesnaží řešit s manželkou ale rovnou nevěrou. Nicméně na druhou stranu vím, že to mezi nimi s rozhovory je téměř nadlidský výkon, ani jeden z nich to neumí. Jemu na vše stačí tři slova ona na druhou stranu okamžitě začne brečet a vyčítat mu jeho chyby. Mám ji ale radaa nechci aby byla za blbce, ale zase nechci aby si něco udělala, je opravdu poslední dobou na nervy že svého podezření. co byste udělali v mé situaci mám ji to říct nebo ne? On ji nic prý říkat nebude… Nechal to na mě :think:

Vzhledem k tomu, jak ten vztah „funguje“ už od začátku, se tomu ani nedivím, že to takto dopadlo. Vůbec bych se na tvém místě do toho nepletla. Ještě by se to mohlo nakonec obrátit proti tobě.

Emimin7
Echt Kelišová 8703 příspěvků 13.01.18 00:02

Za me ne. Nikdy bych se nepletl do vztahu druhym.

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 13.01.18 00:20

Také bych to nechala na nich, ať si to vyřeší sami..stejně na to třeba časem přijde sama a ono by se to mohlo obrátit i proti tobě. Tvůj muž o tom také ví?

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 13.01.18 00:24

Nevím, jestli by to od tebe vědět měla, nebo ne. ALe pokud už bych se rozhodla jí to říct, tak jen za podmínky, že u ní někdo následující týden dva neustále bude, právě proto, aby si nic neudělala. Jestli to nejsi schopná zajistit asi bych to nechala spát. Nicméně jestli jednou přijde na to, že je jí nevěrný, ty jsi to věděla a nic si jí neřekla, tak to mezi vámi asi nebude dobré a rochodové psychice to nedodá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 00:40

Můj manžel to ví a ví toho o jeho avantýrách víc než já. Vím, že toto není první případ, ale nevím detaily. Neříká mi to, je to mezi nimi bratry, což chápu také si se sestrou svěřujeme věci, které jsou jen mezi námi a jemu to neřeknu. Nicméně tohle je něco co jsem přímo já zjistila a tak je mi líto, že ji takhle tahá za nos. Můj manža právě zástava názor, že je to jejich život a já takhle beru také spoustu lidí co nám říkají své vztahove problémy, prostě se do toho nepleteme. Ale je mi ji líto. Muž říkal, že to mám nechat plavat a asi to na 99% udělám právě kvůli jejímu psychickému stavu. Na druhou stranu je to skvělá ženská, i když trochu labilní, nezaslouží si to, I když má také máslo na hlavě. Z pohledu ženy bych to ale třeba já taky ráda věděla ač je to jakkoliv psychicky těžké, není nic horšího než že to všichni kolem ví, jen ne dotyčná. A také jestli jednou zjistí, jak se tu psalo, bude mě nenávidět, že jsem to věděla, ona se mi sverovala a já ji to neřekla. Ale zase opět pravdou je, že ji nechci mít na svědomí právě z důvodu její podlomene psychiky. Je mi to prostě moc líto, oba jsou skvělí, ale asi se v životě už dávno měli vydat každý jiným směrem…

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 13.01.18 00:49

Nedělej to. Nevěru nesnáším, ale tohle by si měl vyřešit on, potažmo oni. A i kdyby to zjistila, ze to víš a hroutila se, tak ji řekni, vidíš, a právě proto jsem ti to neřekla. Nebo ze SIS myslela, ze přestane.. Atd. Nic nerikej. Treba se z toho dostanou. Treba on přestane. A jestli ne tak dřív nebo později to sám nevydrží. V této situaci bych si promluvila pouze s ním, rekla bych mu na to svůj názor, ale že se do toho nebudeš plést. Tvoje podmínka je, ze pokud s nekdy přizná nebo to rozsekne, prosís ho o to, aby nikdy nepřiznal, žes to věděla, ze by ji tim ublížil vic nez je treba a přišla by tim prakticky o celou rodinu a úplně zbytečně. Takhle bych to řešila já.

KristynaTita
Kecalka 431 příspěvků 13.01.18 01:03
@Anonymní píše:
Před několika týdny, ještě před Vánoci jsem viděla švagra s cizí ženou, hodně se k sobě měli a tak nebylo pochyb. Tohle je něco co v sobě dusím pokaždé když jedu za švagrovou na kafe. Do vztahů se nikdy nikomu nepletu, vyslechnu si a případně sdělím názor, ale nikdy neuděluji rady a nedělám soudy. Tohle mnou ale zamávalo a nevím, zda to mám švagrové říci. Mám ji ráda a nechci, aby trpěla a proto váhám s tím ji to říct… Jejich vztah nikdy nebyl ideální když byli mladí ona se spustila s jiným a on je nachytal. přešel to, ale zanechalo to na jejich vztahu následky a taky si na 98% myslím, že ji to v té době oplatil. Od té doby spolu jsou spíše kvůli dětem, štěkaji na sebe, ona je podezrivava on taky. Ale svým způsobem mezi nimi láska pořád je, jen narušena. Nicméně trvá to už 15 let. V práci se mu mezitím zadarilo, má drahé auto začal o sebe pečovat a ona ho stále podezriva, že někoho má a občas se z toho hroutí… Bohužel má pravdu. Časem ač to není úplně přívětivé pro ni, přibrala a začala mít ze sebe komplexy, což jejich vztahu také nepridava. Má pocit, že ji ujel vlak a on je naopak na koni díky penězům a tomu, že spíš stárne do krásy.. Máme se svagrem dobrý vztah a tak jsem ho konfrontovala s tím, že o tom vím, byl velice překvapen a kal se. Vysvětlil mi to ale logicky, že prostě ho ta druhá vůbec nenahani, udělá mu večeři, nevycita mu, chová se k němu hezky a dává mu pocit, že ho někdo chce (milenka je zhruba stejně stará jako on, není to tedy žádná mladá zlatokopka). Pro mě znaleho jejich vztahu ho na jednu stranu chápu, ale na druhou odsuzují, protože tohle udělat mě rozkopla bych mu cifernik. Hlavně proto že se krizi nesnaží řešit s manželkou ale rovnou nevěrou. Nicméně na druhou stranu vím, že to mezi nimi s rozhovory je téměř nadlidský výkon, ani jeden z nich to neumí. Jemu na vše stačí tři slova ona na druhou stranu okamžitě začne brečet a vyčítat mu jeho chyby. Mám ji ale radaa nechci aby byla za blbce, ale zase nechci aby si něco udělala, je opravdu poslední dobou na nervy že svého podezření. co byste udělali v mé situaci mám ji to říct nebo ne? On ji nic prý říkat nebude… Nechal to na mě :think:

Asi bych mu dala ultimatum. Bud to do 2 napr.do 2 mesicu vyresi, nebo ji to reknes. Jednoho dne by se mlčení mohlo otocit proti tobě, protože nerict ji to neni nic, co by bylo fér zase vuci ni. Kdyby zjistila, zes to vedela, mohla by Te za to i zavrhnout. Ja bychpravdu vedet chtela a brala bych to od Tebe jako zradu.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >