Daně. Jaký papír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 18:57
Daně.. papír

Ahojte potřebuji poradit :)

Minulý rok jsem nastoupila do nového zaměstanání, v předešlém zaměstnání jsem byla asi 14 dní.. Volala mi má účetní z nového zaměstnání, že mám donést nějáký papír pro daně ohledně příjmů, jenomže ona je tak trochu mimo ještě asi více než já takže mi to ani pořádně nevysvětlila co po mě chce, zítra chci jít pro ten papír do bývalé práce, ale já vlastně nevím co jim mám říct že po nich chci :lol: může mi to někdo prosím vysvětlit?
:think: :think: a radši anonym, kvůli té účetní :oops:

Reakce:

Klanel
Kecalka 318 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 19:00

Že by Potvrzení o zdanitelných příjmech??

elpiska
Závislačka 2590 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti

Rive
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 19:03

:mrgreen: aha díky a to mi nemohla takhle nasat to je strašná k… ta to tak zaplantala, tohle jsem řešit nemusela ještě :D jsem :zed: :zed: :kytka: :kytka: děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >