Daně. Jaký papír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.02.18 18:57
Daně.. papír

Ahojte potřebuji poradit :)

Minulý rok jsem nastoupila do nového zaměstanání, v předešlém zaměstnání jsem byla asi 14 dní.. Volala mi má účetní z nového zaměstnání, že mám donést nějáký papír pro daně ohledně příjmů, jenomže ona je tak trochu mimo ještě asi více než já takže mi to ani pořádně nevysvětlila co po mě chce, zítra chci jít pro ten papír do bývalé práce, ale já vlastně nevím co jim mám říct že po nich chci :lol: může mi to někdo prosím vysvětlit?
:think: :think: a radši anonym, kvůli té účetní :oops:

Reklama

Reakce:

Klanel
Kecalka 296 příspěvků 25.02.18 19:00

Že by Potvrzení o zdanitelných příjmech??

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti

Rive
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech?

Anonymní  25.02.18 19:03

:mrgreen: aha díky a to mi nemohla takhle nasat to je strašná k… ta to tak zaplantala, tohle jsem řešit nemusela ještě :D jsem :zed: :zed: :kytka: :kytka: děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama