Daně. Jaký papír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 18:57
Daně.. papír

Ahojte potřebuji poradit :)

Minulý rok jsem nastoupila do nového zaměstanání, v předešlém zaměstnání jsem byla asi 14 dní.. Volala mi má účetní z nového zaměstnání, že mám donést nějáký papír pro daně ohledně příjmů, jenomže ona je tak trochu mimo ještě asi více než já takže mi to ani pořádně nevysvětlila co po mě chce, zítra chci jít pro ten papír do bývalé práce, ale já vlastně nevím co jim mám říct že po nich chci :lol: může mi to někdo prosím vysvětlit?
:think: :think: a radši anonym, kvůli té účetní :oops:

Reakce:
Klanel
Kecalka 320 příspěvků 25.02.18 19:00

Že by Potvrzení o zdanitelných příjmech??

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti

Rive
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 19:03

:mrgreen: aha díky a to mi nemohla takhle nasat to je strašná k… ta to tak zaplantala, tohle jsem řešit nemusela ještě :D jsem :zed: :zed: :kytka: :kytka: děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >