Reklama

Daně. Jaký papír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 18:57
Daně.. papír

Ahojte potřebuji poradit :)

Minulý rok jsem nastoupila do nového zaměstanání, v předešlém zaměstnání jsem byla asi 14 dní.. Volala mi má účetní z nového zaměstnání, že mám donést nějáký papír pro daně ohledně příjmů, jenomže ona je tak trochu mimo ještě asi více než já takže mi to ani pořádně nevysvětlila co po mě chce, zítra chci jít pro ten papír do bývalé práce, ale já vlastně nevím co jim mám říct že po nich chci :lol: může mi to někdo prosím vysvětlit?
:think: :think: a radši anonym, kvůli té účetní :oops:

Reklama

Reakce:

Klanel
Kecalka 316 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 19:00

Že by Potvrzení o zdanitelných příjmech??

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 25.02.18 19:01

Potvrzení o zdanitelných příjmech?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 19:03

:mrgreen: aha díky a to mi nemohla takhle nasat to je strašná k… ta to tak zaplantala, tohle jsem řešit nemusela ještě :D jsem :zed: :zed: :kytka: :kytka: děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama