Reklama

Daně - přeplatek už v lednove výplatě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:52
Daně - přeplatek už v lednove výplatě?

Ahoj holky, je možné, že už v práci zpracovali daně ( podepisovala jsem je 23.1. ) a už teď s lednovou výplatou poslali přeplatek? Ne to vůbec možné? Už mám výplatu na učte, došla o dost vyšší částka než normálně ( vyšší o to, co by mi měli vracet z daňového vyrovnání ), ale přijde mi to strašně brzo :think:. Výplatní pásku ještě nemam, tak to nemám s čim skontrolovat. Bojím se, aby někdo v práci neudělal chybu a já pak nemusela peníze vracet. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11473 příspěvků 11.02.17 17:02

Teoreticky to možné je. No a pokud se bojíš, že někdo udělal chybu, tak není nic jednoduššího než ty peníze nechat přes víkend na účtu a utratit je, až budeš mít v ruce výplatní pásku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:14

@nozu : neboj, utrácet je nebudu, ale je to přesně suma, co nás bude stát zimní dovolena, na kterou jedeme za 14 dní, tak by to ho mě, už ty peníze mít teď a ne až za měsíc až 2 ( a nemusel si převádět naspořené peníze

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:18

:zed: proč není celý text, ach jo :(
Výplatní páska je u nás jedna neznámá, posílají ji poštou, už se i ztratila a musela jsem si ji nechat znova vytisknout :pocitac: ( mám zažádání o posílání mailem, ale kdy to bude, to ví asi jen na personalnim :zed: ). Tak si teda ještě chvilku počkáme na rozuzlení ;)

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 11.02.17 17:27

Pokud jsi podepsala a vše doložila, klidně může mzdovka poslat přeplatek tak brzy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:45

@Hanula1212 : ano, 23.1. jsem podepsala a vse doložila. Jen jsem to nečekala tak brzy, většinou to bylo až v březnu ( s únorovou výplatou ). Byla jsem do září na RD, jsem v práci od října, proto jsem věděla, že mi budou vracet, ale takovou rychlovku jsem nečekala. Pokud to tak je, tak je to příjemné překvapení.

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.02.17 18:10

Ano, já jsem účetní a dávám to všem lidem už do výplaty teď. Důvod? Chci to mít jednoduše z krku a vyřízené. Už roky vím, kdo mi co doloží a vše mám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:15

@Naomina : děkuji, tak už jsem trochu klidnější.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:31

Taky jsme vraceli preplatky uz ted. :) Rada mam veci hotove s predstihem.

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 12.02.17 18:11

No já teda jak u koho. Může se stát, že 15.2. přijde zaměstnanec s nějakým zapomenutým potvrzením a pak se musí dělat oprava.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama