Dilema - brzy rodím a je problém s tchýní a exkou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1074
7.10.14 16:33

No tomu říkám dospělé jednání! ženská, co dluží svému synovi a snaše, je začne pomlouvat na sociální síti, když potřebují vrátit hotovost na výbavu pro děcko! Za co ty peníze dluží? Proč je potřebovala?
A exka se naštve, že musí mít své dítě o jeden večer o víkendu déle a jde udat na sociálku, že bývalý jde do práce - no to je mi gauner! co s ním asi sociální pracovnice udělají?!
K pláči, že si to u zakladatelky vůbec lajznou! Tchýni bych na facebooku zablokovala, neumím si představit, že by si někdo po takovémto extempore dovolil mi dolézt na oči. A o exku a dítě mého manžela se nestarala a už vůbec ne pár dnů před porodem, ať si to vyřídí sami a tebe nechají v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová