Ze sestry se stala potvora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:04
Ze sestry se stala svine

Nevim jak zacit, tahne se to uz asi 13 let. Zijeme se sestrou obe v zahranici. Zaclo to tim, ze kdyz jsem chodila do prace, kde to moc nebylo ono, tak jsem si sestre obcas postezovala, rekla bych takove normalni klaboseni. Po case to zacla proti me otacet a zduraznovala, ze moje nespokojenost v praci jsem si zavinila sama a ze mam hledat vinu u sebe. Par mesicu dale jsme obe dve byly u matky v CR, kde jsem sestru nahodou zaslechla, jak rika matce, ze pry tam, kde zijeme delam jenom ostudu, prace stridam a pry jsem i psychicky nemocna a me manzelstvi je v troskach. Matka ji to vse zblafla a odpovidala tim stylem, ze nejlepsi pry bude, kdyz se vratim do CR a budu se lecit na Psychiatrii. Tohle byly jen utrzky jejich rozhovoru, zajimave, ze mi ani jedna nic do oci nerekly. Byla jsem v soku, protoze jsem do te doby myslela, ze mame se sestrou dobry vztah a take se ji i sverovala. Byla to pro mne studena sprcha.
V te dobe jsem byla vdana za starsiho muze, se kterym jsme si casem nerozumnely a navic se z nej vyklubal alkoholik. Casto jsem byla pracovne v CR, da se rict, ze jsem pendlovala mezi cizinou a CR. Pri jednom pracovnim pobytu v CR jsem se vratila domu za manzelem, byl jako vzdy normalni. Avsak moje sestra byla nejaka divna, skarede o nem mluvila a pochechtavala se tomu. Nevedela jsem, co do ni vjelo. Kazdopadne jsem se ji na to jednou zeptala a ona se zacla hroutit a brecet, pry v dobe me nepritomnosti byli spolu neco vypit, doma si potom spolu poustely hudbu a tancily a pote ji pry vlezl do postele, ze ktere ho vyhnala. Po te co mi toto oznamila, jsem ho s tim konfrontovala a on se riznal, pry byli uba dva popiti a pry ho pri tanceni svadela. Bylo mi z toho strasne. Presto jsem zustala a snazila se s obema vyjit. Po nejakem case, jsem byla zase v CR a sestra volala, strasne na me kricela do telefonu, s mym manzelem se nejak nepohodly. Kricela, urazela, proste hruza. Pry jsem matrace pro stareho chlapa aopet, ze pry jsem psychicky nemocna. Kontakt jsme potom prerusily asi na 2 roky. Potom se chtela sejit, ja se v tu dobu zrovna rozvadela. Vyrikaly jsme si to, on ji tehdy napovidal nejak prekroucene veci, co jsem o ni rekla. Myslela jsem, ze se da vztah se sestrou zpatky do poradku, dokonce jsem u ni zacala pracovat ( ma firmu). Naslibovala, ze budu pracovat jako jeji zastupce a skutek utek. Byla jsem v rozvodovem rizeni dost na dne a sestra se mnou zacla take v praci pekne vymetat. Dokonce mi neplatila ani zdravotni a socialni pojisteni. Pry jestli se mi to nelibi, ze v rade za mnou stoji dalsi lidi z pracaku.
V teto nejednoduche situaci do toho prijela matka a zacla, pry by chtela, aby se nas rodinny dum dal do poradku a, ze by nam ten vrch spolecne se sestrou napsala. ja se rozhodla, ze pujdu zpatky do CR. S tim planem jsem souhlasila. Zacly jsem to patro se sestrou spravovat, jak bylo po hrube zednicke, tak jsme rekly, ze budeme pokracovat az za cas. Ja se mezitim rozvedla, vratila do CR, ale po nekolika mesicich se kvuli pracovni nabidce odstehovala zpatky, ale do jineho mesta nez je sestra. Da se rici, ze jsem si zacla konecne zit po svem. Nasla jsem si noveho partnera a mame dve deti. Zacla jsem se z celyhc mych stresu diky partnerovi vyhrabavat. Pred rokem sestra zacala, ze pry si spravuje jeji polovinu spolecneho patra. Potom jsem jela domu do Cr a bylo vse opravene a pry ji mam dat 250 tisic az se mi to bude hodit. Byla jsem zrovna po porodu a ona zacla mit poznamky, ze pry pro ni by to nic nebylo, mit male deti( deti nema), pry mam stesti, ze mam takoveho partnera. No bylo toho vic, kydala solidne spinu, ja jsem citila, ze neco neni v poradku. takze cele patro doopravovala bez meho svoleni, vybrala drahe kachle, dvere, okna a bodova draha svetla. Vse bez toho, aby mne informovala. Matka take o vsem vedela a take me neinformovala. obe vedely, ze nastupuji na materskou a za nedluoho po mem odjezdu mi sestra poslala SMS, kdy ji ty penize konecne dam. Ja jsem s ni kontakt prerusila, s matkou je to taky nahle, uz ji vubec neduveruji. Zacla s tim at az dostanu materskou at to davam sestre. Taky se mi zhnusila. Vztah nikdy nebyl extra, detstvi jsem mely hodne tezke, otec alkoholik a matka byla vybusna hystericka zena, kera otce fyzicky napadala. Matka o vnoucata moc zajem nema, pri prvnim mem tehotenstvi byla v soku, ze pry neni ted vhodna doba, kdyz spravujeme ten rodinny dum. Pri druhem diteti, mi oznamila, ze doufa, ze nam 2 deti staci. Jsem velmi rozcarovana, vim, je to i moje chyba, nechala jsem na sobe stipat drivi prilis dlouho. Jsem z toho vseho hodne na dne. I kdyby se vse ustalilo, duvera uz je definitivne pryc. Matka drzi se sestrou, vzdy to tak bylo. Co stim? Smirit se, ze to tak je, odpustit a nebo prerusit kontakt uplne ( s matkou ). Citim, ze mi z tech dvou neni dobre, sestra se snazi jen ublizovat, mam toho plne zuby

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 27.09.14 19:09

Nic bych jim nedávala, když si to opravily a tys s tím nesouhlasila, nevidím k tomu důvod. Jinak s tebou tak zametají, protože jde z tebe cítit, jak jsi ke všemu svolná a pořád se jim snažíš/snažila ses vyjít vstříc. Určitá naivita až blbost.

Nina_M
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 27.09.14 19:10

Jojo…to ze jste pribuzne neznamena, ze jste ‚rodina‘. Vykasli se na ne. Urcite te to mrzi, ale mas manzela a dve deti. To je mnohem vic nez zavistiva sestra a hloupa mati.

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:13
@H8N2O4S píše:
Nic bych jim nedávala, když si to opravily a tys s tím nesouhlasila, nevidím k tomu důvod. Jinak s tebou tak zametají, protože jde z tebe cítit, jak jsi ke všemu svolná a pořád se jim snažíš/snažila ses vyjít vstříc. Určitá naivita až blbost.

mas pravdu, byla jsem z tech maminych vylevu uz jako dite zvykla slepe poslouchat, ale tohle byla uz posledni kapka.

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:14
@Nina_M píše:
Jojo…to ze jste pribuzne neznamena, ze jste ‚rodina‘. Vykasli se na ne. Urcite te to mrzi, ale mas manzela a dve deti. To je mnohem vic nez zavistiva sestra a hloupa mati.

ja vim, je mi to lito a uvnitr se tim sziram. Nechci se tim zabyvat, ale myslenky stale prichazeji

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 27.09.14 19:15

A je na vás napsaná část domu?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 27.09.14 19:18

Docela by mě zajímala nestranná verze tohoto příběhu. Ono je to vždycky všechno trochu jinak. Ale pokud to vnímáš takhle, bude lepší žít svůj život a na sestru se samozřejmě vykašlat.

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:18
@blecha72 píše:
A je na vás napsaná část domu?

Je na me i na sestru napsany ten vrch, matka bydli dole. ja jsem do toho investovala skorom 800 tisic a nemam z toho nic. Biju se do hlavy, jak jsem im mohla tak naletet

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:21
@hanka.br. píše:
Docela by mě zajímala nestranná verze tohoto příběhu. Ono je to vždycky všechno trochu jinak. Ale pokud to vnímáš takhle, bude lepší žít svůj život a na sestru se samozřejmě vykašlat.

To me taky. Nekdy na to nemyslim a je mi dobre. Mam svoji rodinu -deti a partnera a drzime pri sobe. Tak chvala Bohu za to

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 19:32
@hanka.br. píše:

Souhlasim. Vykaslat se na rodinu je tezka vec.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 27.09.14 19:37

Nic bych jim nedala a ba naopak chtěla po sestře aby me z patra bytu vyplatila když tam nebydlís ani nechceš

Tsss takova drzost ze ještě chce peníze bych s ni zatocila :lol:
Přijdeš mi moc hodna a oni toho využívají :cert:
Je na čase říct dost a ne!

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:39

Samozrejme je to tezke, sestru uz asi uzavru. Ale mati bydli sama, ja jsem v zahranici a ona take uz neni nejmladsi. Bohuzel, jsem ji kdysi hodne milovala, ale ted kdyz se zamyslim, co citim, k matce, tak ani nevim. Lasku jsem od ni nikdy nedostal a, ona je takovy studeny psi cumak, ktery si mysli, ze vse dela nejlepe. Pohlazeni a pusu jsem v detstvi nikdy nepoznala. Kdyz byly problemy, tak uz do predu hlasala, ze nechce nic slyset.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 27.09.14 19:44

@manoli
Je to těžký ale sestra ani mama uz jiný nebudou asi bych to nechala plavat protoze si myslím ze sestra bude manipulovat maminkou proti tobě.
Peníze svědomí hry na city atd

manoli
Kecalka 214 příspěvků 27.09.14 19:45
@Lana222 píše:
Nic bych jim nedala a ba naopak chtěla po sestře aby me z patra bytu vyplatila když tam nebydlís ani nechcešTsss takova drzost ze ještě chce peníze bych s ni zatocila :lol:
Přijdeš mi moc hodna a oni toho využívají :cert:
Je na čase říct dost a ne!

Mit trochu Tve kuraze, ja jsem takovy blbec, mlatim se sama do hlavy. Vis, ja myslela, ze to rodiny mysli vzdy dobre. Dojela jsem na to. Je mi z nich na bliti. Na tu financni stranku, popripade vyplaceni si budu muset vzit pravnika. sestra je strasne fikana a jde pres mrtvoly.

kacz
Kelišová 6106 příspěvků 27.09.14 19:47

@manoli navrhla bych sestře, ať odkoupí tvou polovinu, když si to tak pěkně opravila. A dál bych se s nimi nebavila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >