Divné chování švagrové

Anonymní
11.11.20 22:44

Divné chování švagrové

Ahoj všichni. Je toho hodně, co se ve mne nahromadilo a budu vůbec ráda, když někdo k tomuto něco napíše. To, co mě trápí by bylo tak na tři témata..ale. zkusim to vtěsnat do jednoho 😁.Už jsem tady pár témat o švagrové zakládala (jen ať víte,)Hold náš vztah nebyl zrovna vřelý nikdy.Ale bohuzel bydlíme vedle sebe. S příchodem našeho miminka se jakoby zlepšil. Nicmene švagrová se angažovala do všeho kolem až moc a vyvolávala ve mne pocit, že jsem špatná matka.Ja měla první miminko, ona v té době už dvě. Ma často spory se svým bratrem tedy mým přítelem a já jsem samozřejmě na jeho straně a proto to napětí mezi námi. Po každé menší při se za pár dní nakonec vše urovnalo a dál jsme se občas viděli venku a trochu pokecaly.My.chodili k nim přát k svatkum, narozeninam.Oni zase k nám. atd…po jedné menší hadce přítele s ní,(opravdu menší rozepře)se švagrová asi zatvrdila vůči všem. Myslim tím mou roční dceru, mého přítele. V praxi je to tak, že když přijdou její děti s tchánem (tedy jejím otcem) k nám, tak si pro deti za hodinu přijde, že se mají jit koupat atd. Pritom na návštěvě u jiných jsou delší dobu a odcházejí mnohem později. Ted už je to tak, že přijde sám tchán, protože ona s dětmi je vždy odjeta pryč..nebo zrovna naplánuje návštěvu s dětma jinde atd.Na mou dceru se nezajde podívat, ani když začala chodít..najednou ji vůbec nic nezajímá. Priteli ani nepoprala k svátku, prostě uplna ignorace.Mne na tom nejvíc trápí to, že má dcera přichází o společnost bezva sestřenek. Jsou sice starší, ale i tak je dcera vždy ráda vidí a je šťastná v jejich společnosti. A nemluvím už o tom, že na nás nenechá nit suchou a pomlouvá nás kde může. Mam strach, že i na naši dceru se lidé díky tomu můžou dívat skrz prsty.Ja sama jsem ji teď týden nepotkala, už ani nevím zda odpoví na pozdrav.Jak by jste se k ní na mém místě chovaly vy? A jak mě to má přestat mrzet.?myslíte, že 15ti měsíčnímu chybi společnost děti? nebo že ji potřebuje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1525
11.11.20 22:58
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Je toho hodně, co se ve mne nahromadilo a budu vůbec ráda, když někdo k tomuto něco napíše. To, co mě trápí by bylo tak na tři témata..ale. zkusim to vtěsnat do jednoho 😁.Už jsem tady pár témat o švagrové zakládala (jen ať víte,)Hold náš vztah nebyl zrovna vřelý nikdy.Ale bohuzel bydlíme vedle sebe. S příchodem našeho miminka se jakoby zlepšil. Nicmene švagrová se angažovala do všeho kolem až moc a vyvolávala ve mne pocit, že jsem špatná matka.Ja měla první miminko, ona v té době už dvě. Ma často spory se svým bratrem tedy mým přítelem a já jsem samozřejmě na jeho straně a proto to napětí mezi námi. Po každé menší při se za pár dní nakonec vše urovnalo a dál jsme se občas viděli venku a trochu pokecaly.My.chodili k nim přát k svatkum, narozeninam.Oni zase k nám. atd…po jedné menší hadce přítele s ní,(opravdu menší rozepře)se švagrová asi zatvrdila vůči všem. Myslim tím mou roční dceru, mého přítele. V praxi je to tak, že když přijdou její děti s tchánem (tedy jejím otcem) k nám, tak si pro deti za hodinu přijde, že se mají jit koupat atd. Pritom na návštěvě u jiných jsou delší dobu a odcházejí mnohem později. Ted už je to tak, že přijde sám tchán, protože ona s dětmi je vždy odjeta pryč..nebo zrovna naplánuje návštěvu s dětma jinde atd.Na mou dceru se nezajde podívat, ani když začala chodít..najednou ji vůbec nic nezajímá. Priteli ani nepoprala k svátku, prostě uplna ignorace.Mne na tom nejvíc trápí to, že má dcera přichází o společnost bezva sestřenek. Jsou sice starší, ale i tak je dcera vždy ráda vidí a je šťastná v jejich společnosti. A nemluvím už o tom, že na nás nenechá nit suchou a pomlouvá nás kde může. Mam strach, že i na naši dceru se lidé díky tomu můžou dívat skrz prsty.Ja sama jsem ji teď týden nepotkala, už ani nevím zda odpoví na pozdrav.Jak by jste se k ní na mém místě chovaly vy? A jak mě to má přestat mrzet.?myslíte, že 15ti měsíčnímu chybi společnost děti? nebo že ji potřebuje?

Ona Vás pomlouvá kde může aj. a ty skoro řešíš, jak jí vlézt do zadku. Celkem mazec. Nevnucuj se jí, neřeš. Malá ještě bude mít kamarádek.
A kdyby někdo pomlouval mě, řekla bych mu od plic svoje a nazdar. Já se nikomu nevnucuji ani když je to rodina. :palec: Pokud třeba není vina na mé straně. A pokud se někdo uráží neustále dokola…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
11.11.20 23:14

Nevim no, chovani jak ve skolce proboha, vzdyt jste dospeli lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 23:17

@ocean.mama ale jak se zachovat teď? aby to bylo rozumné

• Citovat
  • Nahlásit
17499
11.11.20 23:30
@Anonymní píše:

Sednout s s ní k flašce vína a jako dospělý lidi si promluvit a vyjasnit situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
11.11.20 23:31
@Anonymní píše:

Tak zalezi na cem ste se nepohodli. Jestli se citi ukrivdena, tak je jasny ze nebude vyhledavat kontakt. Jestli ona ublizila vam, tak ji nechte proste byt. At tak ci tak, nedolejzala bych. Zivot je kratkej na tyhle zabomysi valky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15720
11.11.20 23:31
@Anonymní píše:

Nijak. V tuto chvíli nejlepší řešení. Žijte si svůj život. Když ji potkáš, pozdrav. Pomluvy neřeš. A kdo by se kvůli pomluvám díval skrz prsty na batole? Společní známí snad mají svůj rozum a nebudou podléhat pomluvám a ti ostatní by mi byli úplně buřt.

Ji nemůžeš změnit. Jediné, co můžeš ovlivnit je to, aby ti její chování nevadilo. Můj syn má o rok starší bratrance…dvojčata. Švagrová nás po rozchodu s bratrem úplně odstřihla. Jako, mrzelo mě to, klukům byly tři roky a k srdci mi samozřejmě přirostli, ale mému synovi nechyběli vůbec. Jemu to bylo fuk, jestli jsou děti, se kterými se stýkal z takové nebo makové rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2715
11.11.20 23:39

A o čem, že se teda pořád hádají? Hele nevím, já bych se snažila zůstat mimo jejich spory. Taky už jsem musela jedné kamarádce říct, že mám ráda jí i kamaráda a ať mě netahají do problémů, co mezi sebou mají. Pochopila to a už o něm přede mnou ošklivě nemluví. To je asi jediný způsob jak se to dá vyřešit aniž bys jednu nebo druhou stranu naštvala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
12.11.20 00:06

Myslím, že to moc hrotíš. A 15m dítěti je opravdu jedno, jestli pár týdnů neuvidí sestřenice. Hoď se trochu do klidu a tolik to neřeš, ono se to zas časem urovná. Nech přítele a jeho sestru, ať si to urovnají sami.
A rozhodně není žádný hřích, když se někdo nepřijde podívat na tvojí malou. Nech ty lidi trochu dýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4363
12.11.20 01:24

Hele kdybych ti napsala, jakou já mám svagrovou, tak bys běžela za tou svojí a objala ji. :lol: Holka, chápu že tome to trápí, ale s tím nic nenadelas. :nevim: A buď ráda, že máš klid. No tak až ji potkáš, tak ji pozdravís a je to. :lol:
Dceři bude jedno, zda-li si hraje s jejím holkama nebo s Pepinou od sousedů. ;)
Moje svagrova je typ člověka, co dělá peklo všude a pořád. A jeste má tu drzost intrikovat proti mě v našem domě. :cert: Chlap mi na to řekne, že takova je a ať to neřeším. :lol: Takze všem popreje k narozeninám a svátku a u mě asi zapomene. :lol: Ale fakt už mě takové kraviny a její intriky nebaví a vydržím dost.
Ale až můj pohár pretece, tak ji pošlu do sedacích míst a bude mi to jedno. At ma nějaký důvod proč mě pomlouvat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A tak to ber i ty. Pozdrav ji a tím to hasne. Ona tě nezivi a není tvá kámoška, tak co tě trápí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9923
12.11.20 06:47

Tak když o vás nestojí, tak s tím asi nic nezmůžeš a pokud je taková, že vás jen pomlouvá opravdu o ní stojíš?

Mám též takovou švagrovou, spíš horší kalibr. Ona mě a manžela totiž pomlouvala tím stylem, že jsem se úplně totální hovadinu záhy od někoho dozvěděla. Ale šťourala opravdu do věcí do kterých ji prd bylo. A jak to dopadlo? Už se asi deset let nestýkáme. Naše děti se vzájemně neznají. No a co…přeci nebude ty své manýry přenášet na ně…to budu raději dál dělat, jako že se neznámé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27694
12.11.20 07:16

Mne zaujalo, jak resis, kolik casu travi na jinych navstevach a kolik u vas. 8o Sledovat takovy veci, clovece, ze mas na to prostor… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3938
12.11.20 07:41

Na mě to působí tak, že ty bohužel ve vesnici nikoho neznás, ale ona tam kamarádky má a úplně vas nepotřebuje. Takže ty chceš, aby se dcera viděla se sestrenkama. Fakt to působí, že ji chceš za každou cenu vlézt do zadku :(

Neboj, ona se malá poradí, až povyroste. Najde si svoje místo ve školce. Ty si uvědom, že co s člověkem, který tě pomlouvá nic.

My jsme se taky přestali stýkat s rodinou (vzdálenější), maji dvě dcery a měla jsem stejný pocit, že se s nima musíme vídat kvůli malému. Jenže po každé návštěvě jsem měla hrozný pocit. Neustále nám bylo naznacovano, že my jsme ve všem špatní, že nejlepší je neustále dávat děti k babičkam atd. Za vše jsme byli litování. Netrapnejsi bylo naznacovani, že jsme chudáci, protože máme kluka. Nejlepší je prostě a jediné mít holky, protože kluk se na nás ve stáří vykašle 8o atd. No, a když jsme v těhotenství oznámili, že je druhá holčička tak to bylo zase špatně, že si páreček tak nerozumí a budeme mít smíšený pokojíček. My jsme teď bez nich taak spokojeni. Navíc oni teď začali vrchem spodem hrnout svoji lásku na fb, takže si myslím, že to je znamení, že tam něco nefunguje…

Netrap se tím vůbec. Jestli vás pomlouvá, sama na to dojede. Karma je zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14045
12.11.20 07:47

Tak nejdřív vadí, že se angažuje až moc, až v tobě vyvolává pocit špatné matky a teď zas vadí, že na vás háže bobek? Tak co vlastně chceš?

Myslím, že se vztahy v budoucnu urovnají, až se všichni začnete chovat jako dospělí lidi, a ne jak ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 07:49

A co tak strašnýho vykládá o vaší dceři, že by se cizí lidi na ní měli koukat skrz prsty??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama