Domácí poukazy pro přítelkyni

14
17.12.20 13:19

Domácí poukazy pro přítelkyni

Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat spíše mladých žen.
Jedna se o domácí poukazy něco ve stylu snídaně do postele, večeře dle jejího přání a tak dále.
Je to pro přítelkyni ve věku 22let.
Co by jste chtěly vy?
Děkuji moc :oops: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5320
17.12.20 13:23

1. úklid celé domácnosti
2. výlet dle jejího přání
3. masáž…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
17.12.20 13:24

Sice nejsem ve veku tve pritelkyne, ale podobne darky ve mne vzdy evokovaly snahu usetrit. Takze za me plati, ze kdyz poukaz, tak do Sephory ;) (ci jake ma zajmy), protoze snidane do postele, masaz nebo vecere jsou (alespon dle meho nazoru) neco, co patri k beznemu zprijemnovani partnerskeho vztahu i bez poukazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.12.20 13:25

@ontarova.stara To určitě ano taky bych tam chtěl dat třeba nákup spodního prádla a tak ale nevím jak bych to mel napsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
17.12.20 13:27

Udělalo by mi to radost, přijde mi to romantické. Za mě výlet dle mého přání, generální úklid bytu, Netflix And chilli opět dle mě,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9097
17.12.20 13:29

Výlet na Maledivy, novy auto, vilu ve Španělsku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
17.12.20 13:31
@Bitcoiner píše:
@ontarova.stara To určitě ano taky bych tam chtěl dat třeba nákup spodního prádla a tak ale nevím jak bych to mel napsat

Aha, tak to jsi mel napsat rovnou. V tom pripade si myslim, byla bych (ja ;) ) spis potesena tim, ze si mohu vybrat dle sveho vkusu. Tady asi pujde spis o to, jak na to nahlizi partnerka. Pro nekoho to muze byt v hezkem provedeni romanticky darek od srdce, druhy by byl treba zklamany, protoze by mu prislo, ze sis nedal praci s vyberem konkretni veci.
Tady vazne tezko soudit, ale pokud to nebude darek jediny, tak proc ne. Nakonec se rika, ze nejvetsi darek je spolecne straveny cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1832
17.12.20 13:35

Snídaně do postele je fajn, ale dostat „jen“ snídani do postele je docela slabota pokud jde o nějaké výročí nebo narozeniny :mrgreen: Takže spíš bych to viděla na takový JEJÍ den, začneš snídani do postele, třeba s nějakým malým dárečkem, pak výlet dle jejího přání a den zakončíš romantickou večeři u nějakého pěkného filmu a zakončiš to nějakým hlavním dárkem :mrgreen: Generální úklid bytu podle mě dělat fakt nemusíš :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
17.12.20 13:48
@PeBa12 píše:
Snídaně do postele je fajn, ale dostat „jen“ snídani do postele je docela slabota pokud jde o nějaké výročí nebo narozeniny :mrgreen: Takže spíš bych to viděla na takový JEJÍ den, začneš snídani do postele, třeba s nějakým malým dárečkem, pak výlet dle jejího přání a den zakončíš romantickou večeři u nějakého pěkného filmu a zakončiš to nějakým hlavním dárkem :mrgreen: Generální úklid bytu podle mě dělat fakt nemusíš :roll: :lol:

Tak zpravidla těch kartiček dostaneš víc. Třeba 30. A je to o tom, že vedle klasického partnerského soužití máš „biankošek“ na rozhodování, co se bude v daný moment dít.
Ta poukázka na snídani má jinou hodnotu o víkendu, když se na pohodu vstane v 10 a jinou, když ji máš udělat partnerovi, který vstává v 5 do práce, když ty vstáváš až v devět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
17.12.20 14:02
@ontarova.stara píše:
Sice nejsem ve veku tve pritelkyne, ale podobne darky ve mne vzdy evokovaly snahu usetrit. Takze za me plati, ze kdyz poukaz, tak do Sephory ;) (ci jake ma zajmy), protoze snidane do postele, masaz nebo vecere jsou (alespon dle meho nazoru) neco, co patri k beznemu zprijemnovani partnerskeho vztahu i bez poukazu.

V sephore je kulovy a to kulovy jeste predrazeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
17.12.20 14:06

Tak jestli máte představu, kde přítelkyně nakupuje, tak jí tam kupte poukaz. Tu snídani udělejte ten den automaticky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
17.12.20 14:06
@Pavlik Morozov píše:
V sephore je kulovy a to kulovy jeste predrazeny.

Rekl odbornik :mrgreen:, nekdo si priplati za original, jiny si koupi veci nejasneho puvodu na notinu. Kazdemu, co jeho jest a co mu penezenka dovoli. Nicmene cenova politika Sephory asi neni predmetem dotazu zakladatele.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 14:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24001
17.12.20 14:10

Přihodila bych tam něco, co se ti fakt běžně nechce dělat, aby to byl opravdu dar, co uvítá.
Třeba umytí oken :lol:

Pak mě napadá masáž, uvaření večeře při svíčkách, poukaz na „vypnu fotbal a budu se věnovat jen tobě“ :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
17.12.20 14:12

Ja bych brala uklid cele domacnosti, dlouhou romantickou prochazku, masaz, v pripade ze mate deti, tak vikend, kdy si muzu prispat a partner obstará deti. Pak by nebyl od veci i den klidu, az budu mit naladu na samotu, ze se partner zdekuje nekam pryc :mrgreen: pak poukaz na veceri, kterou ovsem prichysta parner doma a pozor vcetne úklidu nadobi a kuchyně po vareni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1832
17.12.20 14:16
@riccius píše:
Tak zpravidla těch kartiček dostaneš víc. Třeba 30. A je to o tom, že vedle klasického partnerského soužití máš „biankošek“ na rozhodování, co se bude v daný moment dít.
Ta poukázka na snídani má jinou hodnotu o víkendu, když se na pohodu vstane v 10 a jinou, když ji máš udělat partnerovi, který vstává v 5 do práce, když ty vstáváš až v devět.

Jaaaj, já jsem to asi špatně pobrala co? :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.12.20 v 14:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat