Přítel tráví příliš mnoho času u počítače

Anonymní
17.12.20 01:46

Přítel tráví příliš mnoho času u počítače

Ahoj holky, mám přítele s kterým jsem moc šťastná, když něco od něj potřebuji, hned jde a udělá to. Je na mě hodný a pozorný, dokáže se o mě postarat a určitě vím že kdybych sním měla děti, rodinu by zabezpečil, dokáže se o sebe postarat sám je soběstačny a umí dokonce i výborně vařit, ale trápí mě jedna věc že tráví příliš mnoho času na počítači takže jsi nejsem jistá jestli je on to pravé ořechové. Myslíte že když budeme mít rodinu že se počítače vzdá? A pomůže mi v domácnosti s výchovou našich dětí? Děkuji všem za názory a rady ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
17.12.20 02:30

Jo, tak to je ve hvězdách, co bude až to bude.. A co na tom počítači dělá?
Musíte doufat, že vás miluje a bude milovat rodinu natolik, aby se toho počítače „vzdal“ a pomáhal vám. Záleží jak se mu změní priority
Ještě je ale varianta, že na ten počítač bude utíkat aby měl svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
17.12.20 05:05

Každý máme něco, lepší než kdyby třeba chodil každý večer do hospody :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62224
17.12.20 05:13

Věštit neumím.. Takže těžko říct.
Může se vzdát pobytu na pc a nemusí.. Popř může být časem hůř..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
17.12.20 07:20

Stejný problém, stejný čas, takže troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
17.12.20 07:42

Já teda upřímně nevím, co máte všichni proti počítači. Nesedí na něm většina uživatelek emimina skoro celý den? :think:
Zakladatelko nikdo z nás neumí predikovat, jak se bude váš vztah vyvíjet a kolik času bude v budoucnu trávit přítel u počítače. Pokud už nyní tě kvůli počítači nezanedbává, je spíše pravděpodpobné, že i s dětmi to bude OK. Nechápu ale, proč by se měl počítače vzdávat. Ty se ho vzdáš taky?
Když jsem potkala svého manžela, hrál na počítači hodně, klidně i víkend v kuse. Ale nebyl problém podnikat věci společně, jít do kina nebo na výlet. Dnes máme dvě děti, staršímu dítěti je 14 let. Na počítači je manžel stále pro některé místmí uživatelky neakceptovatelně často (tedy každý večer několik hodin). Ale od malička pomáhal s dětmi, věnoval se jim a je to tak stále.
Pokud ti ale tak strašně vadí počítač, najdi si nějakého alternativního přítele, který žije v chajdě v lese bez elektřiny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
17.12.20 07:54

Myslíte že když budeme mít rodinu že se počítače vzdá? A proč by to dělal? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2198
17.12.20 08:15

Většina v mém okolí to omezila nejde jen o počítač ale o jakýkoliv koníček. A pár to neomezilo a ještě vlastně utíkal od rodiny no pak je to průser..
A je jedno jestli to je PC nebo kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
17.12.20 08:20

Resis kraviny. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33424
17.12.20 08:26
@nozu píše:
Já teda upřímně nevím, co máte všichni proti počítači. Nesedí na něm většina uživatelek emimina skoro celý den? :think:
Zakladatelko nikdo z nás neumí predikovat, jak se bude váš vztah vyvíjet a kolik času bude v budoucnu trávit přítel u počítače. Pokud už nyní tě kvůli počítači nezanedbává, je spíše pravděpodpobné, že i s dětmi to bude OK. Nechápu ale, proč by se měl počítače vzdávat. Ty se ho vzdáš taky?
Když jsem potkala svého manžela, hrál na počítači hodně, klidně i víkend v kuse. Ale nebyl problém podnikat věci společně, jít do kina nebo na výlet. Dnes máme dvě děti, staršímu dítěti je 14 let. Na počítači je manžel stále pro některé místmí uživatelky neakceptovatelně často (tedy každý večer několik hodin). Ale od malička pomáhal s dětmi, věnoval se jim a je to tak stále.
Pokud ti ale tak strašně vadí počítač, najdi si nějakého alternativního přítele, který žije v chajdě v lese bez elektřiny…

Svým způsoben chápu, jak to myslíš, ale toto je silně zracionalizovany pohled, protože mu to nemůžeš zakázat a nic s tím prostě neuděláš. Na hrách se může vytvořit závislost, na sociálních sítích taky. Četla jsem různé studie, příznivci sociálních sítí vidí větší nebezpečí ve hrách a naopak.
Hodně uzivatelek emimina píše dnes z mobilu s predikcí ve svém volném čase, děti u toho ani nemusí být, i když často mít mobil v ruce vnímají taky. Kdezto chlap, který sedí u PC i přes den, dává špatný příklad dětem. A čím jsou starší, tím je to horší a je pravděpodobné, že tento vzorec preberou.
Nemám nic proti některým hrám ani sociálním sítím, ale tak jak Ty to nevnímám. To nebezpečí závislosti si uvědomuji na obou stranách a je dobře, že si to uvědomuje i zakladatelka a chce to řešit. Jen by to neměla probírat na emiminu, ale s tím dotyčným.
Uvědomovat si riziko závislosti na technologiích není to samé jako běžte zpátky na stromy. To je jen Tvůj zracionalizovany pohled, protože s tím nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5292
17.12.20 08:37

Jak to máme vědět? Manžel taky tráví cca 2-3 hodiny denně na PC, ale vím, že až bude dítě, že se na něj můžu spolehnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60164
17.12.20 09:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám přítele s kterým jsem moc šťastná, když něco od něj potřebuji, hned jde a udělá to. Je na mě hodný a pozorný, dokáže se o mě postarat a určitě vím že kdybych sním měla děti, rodinu by zabezpečil, dokáže se o sebe postarat sám je soběstačny a umí dokonce i výborně vařit, ale trápí mě jedna věc že tráví příliš mnoho času na počítači takže jsi nejsem jistá jestli je on to pravé ořechové. Myslíte že když budeme mít rodinu že se počítače vzdá? A pomůže mi v domácnosti s výchovou našich dětí? Děkuji všem za názory a rady ☺️

spis ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 09:05

Já mám spíš špatnou zkušenost. Manžel klidně vydrží u počítače celý den, postupem času se to zhoršuje. Dřív s dětma pomáhal, sice míň než bych si. predstavovala, ale teď je to bída. Asi jak jsem byla dlouho na mateřské tak zlenivěl. On to má teda i po tchýni, ta zas takhle vydrží u televize. I když jsou u ní vnoučata, tak prostě po obědě zalehne k TV a celé odpoledne kouká a pospává u toho a nic s ní nehne.
Já jsem si, nevím proč, myslela, že manžel bude spíš po akčním tchánovi.

• Citovat
  • Nahlásit
60164
17.12.20 09:06
@nozu píše:

taky nechápu, proc je to takový problem, ja jsem na nem taky porad :D
Se divim, ze se mnou vůbec někdo byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60164
17.12.20 09:08
@Anonymní píše:
Já mám spíš špatnou zkušenost. Manžel klidně vydrží u počítače celý den, postupem času se to zhoršuje. Dřív s dětma pomáhal, sice míň než bych si. predstavovala, ale teď je to bída. Asi jak jsem byla dlouho na mateřské tak zlenivěl. On to má teda i po tchýni, ta zas takhle vydrží u televize. I když jsou u ní vnoučata, tak prostě po obědě zalehne k TV a celé odpoledne kouká a pospává u toho a nic s ní nehne.
Já jsem si, nevím proč, myslela, že manžel bude spíš po akčním tchánovi.

a to jsi nepoznala, ze moc akcni není? To chce nějakého akčního sportovce, ale ten zase bude porad pryč, tak nevím, jestli je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat