Existují supermámy?

40
1.8.13 12:00

Existují supermámy?

AHojky holky, no co Vám budu povídat, dnes se jistě mezi supermámy neřadím a začínám pochybovat, že vůbec existují:) Den jak vystřižený z hororu: ráno se probudím a zjistím, že mám nějakou střevní virózu a bylo mi fakt blbě, moje děti (3 měsíce a 2a půl roku) nikdo hlídat nemůže, všichni pracují. Smůla. Navíc kojím, takže malou vždy u sebe. Když otevřu dveře, že půjdeme pověsit ven prádlo, zjišťuji, že se nám pejsek vyčural před vchod a zajelo to až pod lino a šíleně to smrdí( což normálně takhle nečůrá). Nu což na rychlovku utřu..pořádně až přijdeme z venku, malá už pláče v kočárku. Při věšení mi kluk třikrát uteče na silnici i přes osmero varování- takže dostal na zadeček plácanec. Jdeme do obchůdku, že si koupíme v tom horku nanuk, který synek moc od rána chtěl, no koupili jsme si ho, ale: Já že mu spadne z ruky a nebude nic mít, že mu po budu dávat já. Ne on prostě ja ho chci držet a chci a chci. Tak dobře, říkám důrazně, jestli ti spadne jiný už nedostaneš drž ho pořádně. Jenže samozřejmně je horko, takže mu po pár metrech spadl na zem na silnici. Říkám vidíš to, jak to dopadlo a nemáš nic. Začal brečet a vztekat se. Z dobré vůle jsem mu ho vzala a olízla to co bylo špinavé(naštěstí jsem to rychle zvedla) a dala mu aspoň půlku, jenže za chvíli mu to teklo po prstech, protože nelízal a byl celý od hlavy až patě špinavý a békal, že už to nechce. DO toho malá začne plakat v kočárku, že má hlad a začíná se vzpínat. uff…to už jsem, toho ale měla dost, dvakrát jsem ho varovala, ať se přestaně vtekat, že doma umyjeme a po třetí stáhla kalhoty a dala 3 plácance na holou (mezi paneláky, to máte vidět ty oči- hotovej případ na sociálku). Do toho nám tekl všude nanuk a my šli umounění domů. Doma se mi povalil na zem a dostal šílený záchvat vzteku a křiku, takže opět varování(už jen jedno)a opět tři plácance na holou… dnes nepomohlo ani po dobrým ani po zlým…takže usnul umouněný z křiku a vztekání na gauči v obýváku. Ne, vzdávám to, neumím to bez plácnutí.. teď supermámy, co vám to jde jen po dobrém slovu bez plácnutí raďte, ráda se přiučím. Je vidět, že v tomhle ohledu mám fakt mezery…jak jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14857
1.8.13 12:03

Mama je taky jen clovek :nevim:, jen ty kalhoty bych nestahovala, me taky casto ujede ruka na placanec, bo toho je uz „Zu Viel“, ale na holou ne, je to silene ponizujici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
1.8.13 12:04

Já si myslím, že výchovnej plácenec s tebe nedělá špatnou mámu asi bych nedávala na holou to je fakt zbytečný

• Nahlásit
  • Citovat
2929
1.8.13 12:05

Jsem šťastná jako blecha, že mám haranty už celkem velký a že si můžu chodit odpočinout do práce. Jsem supermáma, zvládám to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
1.8.13 12:06

Tak to by mě taky zajímalo jak na to, já syna teda neplacam, ale ono by to nemělo ani smysl, ještě mu nejsou ani 2 roky a jelikož nemluví, tak je s ním domluva těžká :roll:
Každopádně tě chápu i mě někdy fest tečou nervy :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.8.13 12:07

JOjo, tak na holou, ještě nikdy nedostal…dnes poprvé, ale jestli je to ponižující…takhle nad tím, přemýšlet…myslím, že mu to ve dvouletech ještě takhle nedojde. Mě to teď taky mrzí… ale já už toho měla nějak moc. Však jen do mě. Zasloužím si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
1.8.13 12:07

:mrgreen: V noci jsem skoro nespala, máme druhou, 6 týdenní, náročnou a špatně spící holčičku. Starší - 21 měsíců - od rána kňučí, fňuká, vzteká se. Do obchodu a zpátky jdeme hodinu s neustálým pobouzením, ať jde… doma opět fňukání, divím se, snědla polívku. Miminko nosím v šátku, jinak neusne… takže mokrá, zpocená, ještě si na mě ublinkla…
Hele všude je něco :mrgreen:
A supermáma??? Až někdo vymyslí definici, tak uvidíme, kdo takový je a kdo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 12:09

@Bobese supermámy existují, myslím že se tu brzy objeví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24409
1.8.13 12:09

A bude huuuur :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 12:10
@wildcherry píše:
A bude huuuur :mrgreen:

co ji děsíš, už takhle je na prášky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
23860
1.8.13 12:12

Zdravím, :mavam: jsme na tom podobně, moje děti mají od dvou do tří let období vzdoru jak vyšité - něco jako tvůj chlapeček. No jenže já už v tom umím chodit. Tedy bohužel nemám žádný trik aby přestal řvát, ale naučila jsem se to ignorovat. :pankac: :mrgreen:
Mám děti s podobným věkovým rozdílem a s miminem a vzteklounem to byl teda záhul, joo, na to docela vzpomínám :roll: :mrgreen: Ale teď s předškolákem a vzteklounkou mám už celkem veget, pěkně si spolu občas vyhrajou. I když tuhle se mně nějaká cizí postarší paní zcela vážně ptala, když byla svědkem vzteklého batolete válejícího se v prachu, jestli s ní chodím někam na psychiatrii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takže neboj, bude líp 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Reňulín

Žádná máma to nemá s dětma jednoduchý, neboj. Jen plácat na holou mi přijde nevhodné, ono to i fakt dost bolí. Plácat ho ale doma mi přijde už zbytečné, to bych ho nechala v pokojíčku se vyvztekat a nevšímala bych si ho. JInak s tím nanukem, to je klasika :roll:, to znám, takže utřela bych pusu a ruce vlhčenýma ubrouskama (které s dětma tahám zkrátka pořád) a na zbytek by musel počkat až domu a vztekat se může jak chce, ale musí při tom jít.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
@Jasněnkaa píše:
@Bobese supermámy existují, myslím že se tu brzy objeví :mrgreen:

Chachá, už jsem tadyyyyyy :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
joaska
1.8.13 12:13

Některý dny prostě stojí za to. Vím, o čem mluvíš. Mám naprosto stejně starý děti. Do toho manžel staršímu neuváženě slíbil kotě. No a jak to dopadá? Manžel celý den v práci. Já, kojenec, batole, kotě. :zed: :zed: Kolikrát se mi chce brečet a tlouct hlavou o zeď.
Supermáma je ta, u níž se její děti cítí v bezpečí - a to i přes občasné plácnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
10762
1.8.13 12:13

Rozumím ti, tyhle situace zažívá každá máma, je hic, synek hotovej, unavenej. Asi bych jen na závěr postavila dítě pod sprchu a umyla ho. Tři efekty - bude čistý, bude zchlazený, tudíž se mu bude líp spát, a za třetí uklidní se. Ve vzteku omýt obličej u nás funguje vždycky, on ten nervovej systém mezi druhým a třetím rokem dostává zabrat, nějak to ventilovat musej (ale my máme taky nervy jen jedny) Na holou nebiju, připadá mi to nejen ponižující, ale zbytečný, plácnout na oblečený zadek má stejný efekt.

se supermámou tyhle situace nemají vůbec co dělat. vychováváš jak umíš :) Ty ses zachovala podle sebe nedokonale. A tvoje dítě je dokonalý? chová se dokonale? :) oba jste jen lidi a musíte spolu vyjít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama