Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
korinkovno jasně, že to zredukují na dvě, ale nevím, kde dávají 3 embryjka, skoro všude dávají jen 2. Pro jistotu. Hele třeba ještě budou // zatím nepřemýšlej nad dalším.
bavili jsme se o tom s kolegyní v práci.Ani nevím,že zavádějí jen dvě ![]()
Já toho nevím
…
Neznáte náhodou některá porodní terminologii? Asi mi začíná rodit kamarádka a psala,že si jí tam už nechaj,že jí klesaj ozvy
..co to jsou ozvy???
netuším
, já mám dneska otázky co?
Ráno jela na monitor , už asi 9 dní přenáší a psala,že se jim to nechce líbit,že jsou špatně slyšet ozvy.. Jen se čert vyznej v té terminologii..mám blbej pocit no…
Já myslím,že jak se mimiko už nemůže moc hýbat (přece jenom nejsme nafukovací) tak ho občas špatně slyšej a nechaj si jí tam na pozorování…jestli cítí pohyby tak je to v pohodě. Určitě to dobře dopadne ;o) ![]()
korinkovna píše:
Holky mám takovou možná nesmyslnou otázku. Když by mi zavedly tři oplodněné embrya (kvůli větší šanci)a náhodou se všechna ujala, dělá se nějaká redukce, třeba jen na dvě nebo ne?
Pravděpodobnost moc není,pokud by byla všechna emrijka jako blastocyty,možná by ti ani tři nezavedli,ale jinak myslím,že to jde ![]()
Dobrou kočandy.
Korinkovna jsem zvědavá na tvé další testiky-pokud budeš zkoušet.
kkamca - tak jsem testla a nic ani duch
. Za chvíli jdu na krev.tak třeba to zase zkusím zejtra nebo v sobotu dokud se nerozjede ms.
no dík
. Hele první nezdar,aspoň si to myslím a já mám náladu,že bych střílela. ![]()
Korinkovna je předčasné se ptát:ale já sem baba zvědavá..
Co dál když toto iuičko nevyjde? ![]()
Ahojky,začala jsem si píchat Cetrotide a nějak po tom otékám.Je to normální(červený pupen a strašně pálí).Jinak v SO jedu na druhý ultrazvuk,tak jsem zvědavá,jak se folíky vyvíjí
Byla jsem poprvé u doktorky Bydžovské,protože doktor Petr má dovču.Tedy byla jsem na ni naštvaná,nic mi pořádně nevysvětlila a pořád jsem se musela na něco ptát já
Přeji dobrou noc ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.