Hledám kamarádku Brno 17. tt

Napsat příspěvek
Velikost písma:
142
6.5.15 19:45

Tak jeste jednou gratuluji, a co jinak, jak se citis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.15 23:42
@Kallis píše:
@Miroslava85Kdyby to byla uzavřená skupinka, tak sem fotku dám, ale jinak nééé. Nějak se nezveřejňuji.
Svatba byla krásná, vše nám krásně vyšlo. Byla to paráda :D

Tak to je super, tak to moc gratuluju :kytka: tak pak přineseš ukázat fotky, až se konečně setkáme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
11.5.15 07:50

Ahojky maminy, tak jak se citite, par tydnu pred porodem. Navstevujete nejaky predporodni kurzy? Ja teda tedka ne, radeji travim den venku, kdyz je tak krasne teploucko.

Jeste bych teda rada navrhla termin, abychom se mohli vsechny sejit a pokecat. Vyhovovalo by vam to radeji o vikendu nebo v tydnu? Budu rada kdyz se domluvime, protoze se doma docela nudim :) :) :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
471
11.5.15 17:43

Já mám volno cele dny, tak je mi jedno kdy se sejdeme. Ale preferovala bych někdy v týdnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
11.5.15 17:50

Me je to taky jedno ja se prizpusobim :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
13.5.15 09:21

Holky v týdnu se k vám ráda přidám. Mám vycházky od 14h do 19h, tak v tomto čase kdykoliv. Už je na čase, abysme se poznaly :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
13.5.15 11:00

Kallis- Super jeste pockame jak se vyjadri zbytek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
21.5.15 13:46

Tak co holky to setkání? Nějak se nám nedaří domluvit se :(
Napište, kdy můžete :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
471
21.5.15 13:50

Já bych byla pro. Ale daleko nedojdu. Sotva se vleču. Já bych preferovala něco ve městě a v týdnu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
21.5.15 20:33

@kalypsoooo

Jsem pro. Můžu kdykoliv ve všední den od 14h, teda mimo čtvrtku 28. 5. to se musím ukázat v práci a pátku 29. 5. Jinak mi to je jedno.

Co ostatní? Přidáte se?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
21.5.15 21:12

Ahojky holky videla bych to na pondeli v 15:00, a sesli bychom se na hlavase pod hodinama a pak se rozhodneme kam. Jste pro?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
21.5.15 21:31

Kallis- kdyz tak si me pridej na fb, jsem tam jako Katerina Eliasova, mam tam na sobe cerveny tricko a sedim v kresle :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
471
22.5.15 09:04

A víme kam půjdeme?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
22.5.15 09:14

@katanek

Přidáno :)

@kalypsoooo

Kam půjdeme? Vzhledem k tomu, že jste v těhotenství dál než já, tak určitě né nic náročného :lol: Můžeme zajít třeba někam na zahrádku do kavárny. Nebo povídejte, kam byste rády

Jinak souhlasím s pondělkem v 15h

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
22.5.15 09:33

No tak to jeste nevim, treba najdeme na hlavasu nejakou kavarnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová