Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky devcatka ja jsem zrovna na vikend u mamky, v Trebici, ale v pondeli se budu vracet, tak klidne muzeme v tydnu, jinak nam se dari fajn, akorat v tech vedrech se mi moc nechce chuderu vlacet ven.
Ja jsem po porodu, taky docela v pohode, akorat jsem jeste trochu unavena ale to se poda, jeste stale kojite nebo uz jste presli na umelou stravu a jak vam mimca spinkaji, ta nase mala dokaze vydrzet spinkat tak 4 5 hodin ![]()
Ahojky děvčátka zda se, ze nás ty mimca hodně zaměstnávají, ale rada bych se sešla kdy by vám to vyhovovalo? ![]()