Hledám kamarádku Brno 17. tt

Napsat příspěvek
Velikost písma:
142
24.7.15 14:21

Ahojky devcatka ja jsem zrovna na vikend u mamky, v Trebici, ale v pondeli se budu vracet, tak klidne muzeme v tydnu, jinak nam se dari fajn, akorat v tech vedrech se mi moc nechce chuderu vlacet ven.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
24.7.15 14:23

Staci kdyz takhle se mnou cestuje a jak se dari vam :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
24.7.15 14:28

Ja jsem po porodu, taky docela v pohode, akorat jsem jeste trochu unavena ale to se poda, jeste stale kojite nebo uz jste presli na umelou stravu a jak vam mimca spinkaji, ta nase mala dokaze vydrzet spinkat tak 4 5 hodin :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
30.7.15 11:50

Ahijky devcatka, tak kdy vyrazime na prochajdu kocarkama :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
2.9.15 14:05

Ahojky děvčátka zda se, ze nás ty mimca hodně zaměstnávají, ale rada bych se sešla kdy by vám to vyhovovalo? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová