Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Elen8 no prave! pritel vzdy rikal, kdyby to nahodou neslo-hlavne ne teplomer! A jak i psali nektere holky, negativni vysledek jim pak ovlivnil cely den a stala se z toho takova mensi zavislost! a co doktor na to ze si to mela-nemela!?a v kolikatem jsi?
Ja jsem prave chvilicku 8-9 tt zjistila jsem to na konci kvetna. Coz zavislost, nebo zklamani nevim, ja se tomu tolik nepoddala. Jsem celkem mlada (cerstve 25) tak jsem z toho nedelala vedu. Taky kdyz jsem si to spocitala tak jsem po sexu ze ktereho mam toho drobka v brise usla s nohama nahore
k ranu me probrala krec mela jsem je oprene o protejsi celo postele
tak mozna kombinace gynexu a nohou nahore zabrala ![]()
@Elen8 mluvis mi z duse, pritel vzdy rikal-kdyby to nahodou neslo tak hlavne ne teplomer! A par holek tady psalo ze jem to pak ovlivnilo cely den a stala se z toho mala zavislost! A kolikaty den cyklu si otehotnela?
@Elen8 kolikaty den cyklu se to povedlo? takze ti stari mimca urcili na zaklade UTZ? A gratuluji:-) a preji prijemne a klidne teh.:-
Tak podle me to bylo 18 den. Jo, jo podle ult. Dekuji prave, ze jak jsem nehrotila snazeni, tak tohle nezvladam a vse hrotim a moc se bojim aby se nic nepokazilo…
@Elen8 ne,neboj, bude to dobry! I kdyz to chapu, myslim ze ja se ted uz budu taky porat bat (kord po te kyretazi
!Ale ma se myslet pozitivne ![]()
To je jasne, snazim se, co to jde
hele rika se, ze kdyz se nepovede, tak se tim pohnoji a pak to jde samo. Tak pockej 2 mesice a pak na to hupsnete, zkus listovku, nebo ten gynex a to by bylo aby nebylo.
@Elen8 listovku jim uz asi rok…cajiky, kontryhel…femigard…budu doufat ze to bude dobry a snad to vyjde! Ted mi bude 27, tak si rikam ze to jeste neni tak hrozny, ale cas leti…
Gynex jsem brala 5 kapek 3× denně. Kontryhel jsem zkoušela, ani se mnou nehnul. O Femigardu jsem hodně přemýšlela hlavně z toho důvodu, že na rozdíl od Gynexu se dá brát i v prvním trimestru těhotenství, ale osobní zkušenost nemám. Zajímavé je, že manžel měl poslední měsíce příliš práce a skoro jsme spolu nebyli. Těhotenství mě hodně překvapilo.
@mat110 tak ale je to krásné překvapení, ne?!
a to je první mimčo? jak dlouho jste se snažili?
@AZzuzka Ono je to ffakt lepší neříkat, ségra nám to řekla hned a fakt zkušenosti jsou, že to pak kolikrát nedopadá dobře
a navíc všichni se furt vyptávají a ty musíš o to smutněji oznámit špatný konec
![]()
to vis, ze mas cas, ja mam znaou te je 34 a nema ani chlapa a uz plasi, tomu se nedivim, ale my mame casu jeste na spoustu deti.@AZzuzka píše:
@Elen8 listovku jim uz asi rok…cajiky, kontryhel…femigard…budu doufat ze to bude dobry a snad to vyjde! Ted mi bude 27, tak si rikam ze to jeste neni tak hrozny, ale cas leti…
@IvkaV my jsme to i neříkali z důvodu překvapení…naši rodiče nemájí žádného vnoučka ani vnučku, tak jsme jim chtěli udělat překvápko…bohužel překvápko měli, ale špatné! Ale věřím že jednou se zadaří, v dnešní době se dá řešit skoro cokoliv, ne?!
@Elen8 já mám taky spoustu holčin ve svém okolí, kterým je okolo 35 a jsou bohužel sami…nemůžou najít toho aspoň trošku správného! Vždycky jsem si říkala, že bych první mimčo chtěla do 30, ale už 25 mi něco chybělo…a naprosto přesně vím že je to mimísek!
@AZzuzka To víš, že se brzy zadaří, když už se i teď zadařilo po nějaké době, chce to jen vytrvat a snažit se tím nestresovat ![]()