Hodně nepravidelná menstruace a otěhotnění

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3679
5.7.13 23:02

@Elen8 no prave! pritel vzdy rikal, kdyby to nahodou neslo-hlavne ne teplomer! A jak i psali nektere holky, negativni vysledek jim pak ovlivnil cely den a stala se z toho takova mensi zavislost! a co doktor na to ze si to mela-nemela!?a v kolikatem jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14062
5.7.13 23:10

Ja jsem prave chvilicku 8-9 tt zjistila jsem to na konci kvetna. Coz zavislost, nebo zklamani nevim, ja se tomu tolik nepoddala. Jsem celkem mlada (cerstve 25) tak jsem z toho nedelala vedu. Taky kdyz jsem si to spocitala tak jsem po sexu ze ktereho mam toho drobka v brise usla s nohama nahore :-D k ranu me probrala krec mela jsem je oprene o protejsi celo postele :-D tak mozna kombinace gynexu a nohou nahore zabrala :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
5.7.13 23:13

@Elen8 mluvis mi z duse, pritel vzdy rikal-kdyby to nahodou neslo tak hlavne ne teplomer! A par holek tady psalo ze jem to pak ovlivnilo cely den a stala se z toho mala zavislost! A kolikaty den cyklu si otehotnela?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
5.7.13 23:19

@Elen8 kolikaty den cyklu se to povedlo? takze ti stari mimca urcili na zaklade UTZ? A gratuluji:-) a preji prijemne a klidne teh.:-

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14062
5.7.13 23:25

Tak podle me to bylo 18 den. Jo, jo podle ult. Dekuji prave, ze jak jsem nehrotila snazeni, tak tohle nezvladam a vse hrotim a moc se bojim aby se nic nepokazilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
5.7.13 23:31

@Elen8 ne,neboj, bude to dobry! I kdyz to chapu, myslim ze ja se ted uz budu taky porat bat (kord po te kyretazi :-))!Ale ma se myslet pozitivne :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14062
5.7.13 23:41

To je jasne, snazim se, co to jde :-) hele rika se, ze kdyz se nepovede, tak se tim pohnoji a pak to jde samo. Tak pockej 2 mesice a pak na to hupsnete, zkus listovku, nebo ten gynex a to by bylo aby nebylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
6.7.13 08:57

@Elen8 listovku jim uz asi rok…cajiky, kontryhel…femigard…budu doufat ze to bude dobry a snad to vyjde! Ted mi bude 27, tak si rikam ze to jeste neni tak hrozny, ale cas leti…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.7.13 09:29

Gynex jsem brala 5 kapek 3× denně. Kontryhel jsem zkoušela, ani se mnou nehnul. O Femigardu jsem hodně přemýšlela hlavně z toho důvodu, že na rozdíl od Gynexu se dá brát i v prvním trimestru těhotenství, ale osobní zkušenost nemám. Zajímavé je, že manžel měl poslední měsíce příliš práce a skoro jsme spolu nebyli. Těhotenství mě hodně překvapilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
6.7.13 10:01

@mat110 tak ale je to krásné překvapení, ne?! :-)a to je první mimčo? jak dlouho jste se snažili?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14832
6.7.13 10:02

@AZzuzka Ono je to ffakt lepší neříkat, ségra nám to řekla hned a fakt zkušenosti jsou, že to pak kolikrát nedopadá dobře :,( a navíc všichni se furt vyptávají a ty musíš o to smutněji oznámit špatný konec :,( :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14062
6.7.13 10:11
to vis, ze mas cas, ja mam znaou te je 34 a nema ani chlapa a uz plasi, tomu se nedivim, ale my mame casu jeste na spoustu deti.@AZzuzka píše:
@Elen8 listovku jim uz asi rok…cajiky, kontryhel…femigard…budu doufat ze to bude dobry a snad to vyjde! Ted mi bude 27, tak si rikam ze to jeste neni tak hrozny, ale cas leti…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
6.7.13 10:16

@IvkaV my jsme to i neříkali z důvodu překvapení…naši rodiče nemájí žádného vnoučka ani vnučku, tak jsme jim chtěli udělat překvápko…bohužel překvápko měli, ale špatné! Ale věřím že jednou se zadaří, v dnešní době se dá řešit skoro cokoliv, ne?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3679
6.7.13 10:51

@Elen8 já mám taky spoustu holčin ve svém okolí, kterým je okolo 35 a jsou bohužel sami…nemůžou najít toho aspoň trošku správného! Vždycky jsem si říkala, že bych první mimčo chtěla do 30, ale už 25 mi něco chybělo…a naprosto přesně vím že je to mimísek!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14832
6.7.13 11:54

@AZzuzka To víš, že se brzy zadaří, když už se i teď zadařilo po nějaké době, chce to jen vytrvat a snažit se tím nestresovat :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová