Home-made tržiště na eMiminu. Pochlubte se svými výrobky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21593
24.10.19 11:32
@Dita0001 píše:
Je super! :palec: A ta fotka :potlesk: Nechceš mi taky nafotit výrobky :mrgreen:

dekuju, jses hodna. S fotkami taky bojuju…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
24.10.19 11:47
@Káťa19 píše:
@zuzikka @warita to jsme na tom holky stejně :D

já taky :lol: já ty nápady vlastně teprve objevuju, inspirace je důležitá, ta mě vlastně nakopla. Kamarádka hodila sirku a já malinko začla hořet. :oops: momentálně dělám už asi milion let tohle :lol: :palec:
mám tam chyby, ale tak dělám to poprvý.

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
24.10.19 11:49
@zuzikka píše:
@Lana25 Máš skvělej cit pro barvy! Macrame je taky jedna z technik, kterou bych chtěla umět. Nejradši bych se rozčtvrtila, abych všechny své plány vůbec stihla.

jee děkuju, jsi hodná. Ono to vypadá složitě, ale až zas tak není. chce to trpělivost a chytnout to do ruk, jak chytneš grif, jde to mnohem líp :palec:

  • Citovat
  • Upravit
21681
24.10.19 13:04

@Lana25 se třema malýma dětma fakt vůbec nestíhám :? ty děti ještě nemáš, vid? tak toho využij :palec:
a co to bude? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18304
24.10.19 13:14
@warita píše:
jezis, me to povidej. Mam tolik napadu a tak malo casu.

Ty lidi, co dokážou spát jenom tak 2-4 hodiny denně (mají nějaký spešl gen), tak ti se mají, mnohem víc toho stíhají :mrgreen:

Máte to všechny moc krásné holky :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18304
24.10.19 13:18
@Lana25 píše:
Přesně, jen se neboj, strach má velký oči :nevim: :hug: Kdo nic nezkusí, nic nemá..víš jak. :palec:

No právě jak nemám s ofic. prodejem čehokoli a vůbec s podnikáním žádné zkušenosti, tak jsem nevěděla, jestli se po všem jde fakt hodně přísně a do detailu nebo ne, proto se trochu bojím, nějakou obří pokutu platit, tak to bych byla na mašli.
Mě úplně vyděsila taková nějaká věta v zákoně, že i výrobek, který by mohl svou povahou odpovídat na hračku, musí mít ty všechny hračkové certifikáty. A pak koukám a vidím, že to prostě asi nějak jde a v praxi to doufám není zas až takový hon na čarodějnice..sbírám právě v tomhle názory a zkušenosti lidí, co už takto vyrábějí a prodávají - v malém, jen jako malý přivýdělek, dá se říct víc pro radost než pro peníze. Kdyby ti měli platit desetitísícové položky za certifikáty nebo pak za pokuty, asi by je to položilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
24.10.19 13:39

@Evulina už jsme si spolu o tom psaly a je to tak, děláme to pro potěšení, že nás to baví, žádného honu na čarodejnice se neboj ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
873
24.10.19 14:02

Můj poslední výrobek, klubíčkový věnec :) teď šiju postavičky na kolotoč nad postýlku a pak budu dělat vánočního skřítka. Jsem na neschopence těhotná, tak pak zase něco vymyslím :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
24.10.19 14:13
@martina289 píše:
Můj poslední výrobek, klubíčkový věnec :) teď šiju postavičky na kolotoč nad postýlku a pak budu dělat vánočního skřítka. Jsem na neschopence těhotná, tak pak zase něco vymyslím :)

Ten je kráásnej :potlesk: Tak, a od teďka mám Vánoce :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
24.10.19 16:16
@Káťa19 píše:
@Lana25 se třema malýma dětma fakt vůbec nestíhám :? ty děti ještě nemáš, vid? tak toho využij :palec:
a co to bude? :think:

jojo jsem single a no children :mrgreen: je to taková podložka :think: pod cokoliv

  • Citovat
  • Upravit
1204
24.10.19 21:15
@Káťa19 píše:
@Lana25 se třema malýma dětma fakt vůbec nestíhám :? ty děti ještě nemáš, vid? tak toho využij :palec:
a co to bude? :think:

S dětičkama je to mazec, viď :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1204
24.10.19 21:16
@Lana25 píše:
jojo jsem single a no children :mrgreen: je to taková podložka :think: pod cokoliv

Tak to tvoř co nejvíc :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
24.10.19 21:22

Já jsem asi divná. Mě jde tvoření i se třemi dětmi. Ale zas jsem problém já.
Když něco najdu, tak to hned začnu dělat. Takže pak mám hromadu rozdělených věcí, ale nic hotového :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
25.10.19 08:51

@Netopirek jako jo, já taky tvořím se třema dětma, ale jsou všechny dost malé 5m, 3r, 5r…
takže se jim i dost musím a chci věnovat a chci si je zároveň užít, vždyť rychle rostou. Ale s tím, že mám rozdělaných mraky věcí, jsem na tom stejně :zed: troufnu si odhadem říct, že ke dvaceti :think:
fajn bylo léto, šli jsme na hřiště a já si vzala háčkování s sebou, ted už to bude horší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
25.10.19 08:57

@Káťa19
Tak to máš maličké. Já mám 2,4,10. Přes týden jsou starší dvě v ústavech, 3.spí po obědě - cca hodina pro mě. A večer když po 22 hod už mám zase čas :mrgreen:

Já se rozhodla, že do konce roku chci dokončit co mám rozháčkované. No nedodělala jsem nic, ale rozdělala další dvě věci :mrgreen:

Edit. A na hřištích taky háčkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová