Informovat o nevěře?

Anonymní
5.1.21 08:36

Informovat o nevěře???

Jsem asi stará škola ale nenávidím nevěru, ikdyž se mě netýká. Teď to tak bohužel asi není. S mojí přítelkyni stále flirtuje její kolega, který je ženatý a má 3 starší děti. Zjistil sem to z smsek. Jednou mi přítelkyně přiznala že s ním sex měla na pracovišti asi měsíc před tím než se seznámila se mnou. To bylo před 2 lety. Musím říct že se mi to vůbec nelíbilo že měla sex se zadaným mužem. Nevím jestli to pokračuje, přítelkyně mi to samozřejmě neřekne. A já nechci doma čeřit zbitecne vodu, protože ji miluju a cítím to i z ní. Nevím moc co dělat, špatně spím, v hlavě má hrozný scénáře. Je nám prez 40 let. Ona je zdravotní sestra a ten co s ní flirtuje je doktor. Mám kontaktovat jeho nebo jeho ženu? Třeba anonimně? Snad přestane doktor prudit?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1584
5.1.21 08:40

Ty jses typickej “pachatel dobra” :roll: bez si radši nekam ven zabehat a nelez ženě do telefonu.

• Nahlásit
5038
5.1.21 08:41

Než s tím udáním začneš, tak zapracuj na pravopisu, nebo si ten doktor právem pomyslí, co za hlupáka to má doma… a nejen skrz to.

• Nahlásit
1339
5.1.21 08:42

Ty sam nevis, co mas delat, trapis se tim, nechces doma cerit vodu, tak zbabele potrapis i chudaka jeho zenu? Proc by to za tebe mela resit ona? Vyres si to s pritelkyni nebo doktorem sam. Nepraskala bych. A to s neverou nesouhlasim.

• Nahlásit
13250
5.1.21 08:42
@Anonymní píše:
Jsem asi stará škola ale nenávidím nevěru, ikdyž se mě netýká. Teď to tak bohužel asi není. S mojí přítelkyni stále flirtuje její kolega, který je ženatý a má 3 starší děti. Zjistil sem to z smsek. Jednou mi přítelkyně přiznala že s ním sex měla na pracovišti asi měsíc před tím než se seznámila se mnou. To bylo před 2 lety. Musím říct že se mi to vůbec nelíbilo že měla sex se zadaným mužem. Nevím jestli to pokračuje, přítelkyně mi to samozřejmě neřekne. A já nechci doma čeřit zbitecne vodu, protože ji miluju a cítím to i z ní. Nevím moc co dělat, špatně spím, v hlavě má hrozný scénáře. Je nám prez 40 let. Ona je zdravotní sestra a ten co s ní flirtuje je doktor. Mám kontaktovat jeho nebo jeho ženu? Třeba anonimně? Snad přestane doktor prudit?

Ne. Ver svoji partnerce.
O nevery druhych, kdyz se netykaji tebe, se nestarej.

• Nahlásit
8332
5.1.21 08:43
@Anonymní píše:

Vyřiď si to s panem doktorem a pokud s tím nepřestane řekla bych mu že se to nějakým záhadným způsobem může dozvědět jeho žena.

• Nahlásit
6417
5.1.21 08:44

A co když pošle manželka doktora k šipku a on tak bude mít volnou cestu k tvé přítelkyni a ta pak kopne do zadku tebe? To te nenapadlo? Zameť si před svým prahem a neřeš cizí lidi.

• Nahlásit
3784
5.1.21 08:45

Podle mě to pro manzelku nebude žádná novinka. V nemocnici chrápe každej s každym,…Nemíchej se do toho, mohl bys přijít o přítelkyni..ona z toho ještě může mít problémy. Je to věrná, udělala chybu, že s tebou řeší ex. To se nedělá, akorat tě to teď trápí. Spíš se jí svěř, že se tím zabýváš. Třeba ti to pomůže.

• Nahlásit
2395
5.1.21 08:46

Proč to rozjíždíš ve více diskuzích současně? :think:

• Nahlásit
8332
5.1.21 08:48

@JancaS84 Raději kopnout do zadku než za zády podvádět. :nevim:

• Nahlásit
13250
5.1.21 08:49
@sediza píše:
Podle mě to pro manzelku nebude žádná novinka. V nemocnici chrápe každej s každym,…

A na to jsi prisla jak? :nevim:

• Nahlásit
3784
5.1.21 08:51
@cecetka píše:
A na to jsi prisla jak? :nevim:

Praxí v nemocnici. Samozrejme jsou oddelení, kde to jde…ale nekde jsem byla opravdu znechucená :)

• Nahlásit
6904

Takze sis nabalil babu, ktera spala na pracovisti se zenatym a ted bys byl rad, protoze ti cvakaji pulky a nestacis na to, aby si toho zenace manzelka pohlidala, ze jo :mrgreen:?

• Nahlásit
3672

V poho, Ráďo, napraš ho manželce. Ta ti jistě poděkuje, se třemi dětmi na krku tohle jistě chce vědět. A ta tvoje ti jistě poděkuje za zlepšení vztahů na pracovišti. :palec:

• Nahlásit
6417
5.1.21 08:56
@Annabela11 píše:
@JancaS84 Raději kopnout do zadku než za zády podvádět. :nevim:

Tak on, ale neví jestli ho podvadi nebo ne. Buď ji věří a nebo nemá jejich vztah smysl tak jako tak.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat