Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Catalina123 píše: Více
Ale nikto po nom nechce aby divadlo hral 200 dni do roka… to chapem ze sa nemusi naucit kazdy.
Ale tu rozoberame nieco uplne ine, ta navsteva je raz za cas a nevyzaduje sa od neho ziadne skvostne privitanie, obdivovanie ohozu, vlasov… staci jednoduche „dobry den“ a „dakujem“. Naucit 10r dieta povedat „dobry den“ a „dakujem“ je podla mna rovnako obtiazne ako ho naucit jest priborom. To druhe zvladol, tak nech sa popasuje aj s tym prvym.
@Cizinka 999 spíš se tiše v koutku bude užirat. Ani u mě není sdílný, dlouho trvalo, aby řekl, že má nějaký problém - hlad, zima. To už zvládá.
@IcePlanet7 některé děti zdraví v roce a u některých to nefunguje. On ví, že má pozdravit, ale řekne mi, že tam bylo hodně lidí, že to nešlo. Když se loučí, tak nemá problém. Pokud na něj nebudou všichni vejrat, tak i poděkuje.
@Cizinka 999 píše: Více
V tomhle má dítě nevýhodu, rádo sedí při obědě samo a hned je divné. Ja když půjdu v práci na oběd a sednu si sama, tak je to každému fuk. Pro introverta je dětství nejtěžší období. Je, ale pravda, ze je potreba stydlivému dítěti pomoci, jedna věc je nepotřebovat lidi, druha vec mít z lidí fobie.
@Alušáček fóbii z lidí opravdu nemá. Sám nesedí vždy. Jsou dny, kdy mu to nevadí, ale pak jsou dny, kdy potřebuje klid. Nebo sedí sám, ale domů jde s klukama.