Klinické centrum Iscare

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2716
17.9.12 08:51

Alenka84: a utrogestan bereš? Na to špinění je dobrý ascorutin a nebo vymačkaný citron do vody.. každý den jeden citron. Schnutím se barva čátky mění, třeba se ten rozdíl zdá jen kvůli tomu. Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
17.9.12 09:05
@HanHa píše:
Alenka84: a utrogestan bereš? Na to špinění je dobrý ascorutin a nebo vymačkaný citron do vody.. každý den jeden citron. Schnutím se barva čátky mění, třeba se ten rozdíl zdá jen kvůli tomu. Držím palce :kytka:

beru 1-1-2, teď ráno jsem si vzala rovnou dva :roll: Ale po IUI jsem při utroši nikdy ani nezašpinila, MS přišla až pár dní po vysazení (čili po termínu), takže je mi to divné :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulllu
17.9.12 09:05

Alenka84 - nepila jsi hodne tekutin pred spanim, nebo nejak vecer, i proto carka muze byt slabsi a hcg se zdvojnasobuje kazdy 2-3 den :think:

  • Citovat
  • Upravit
19131
17.9.12 09:06

No přijde mi naopak že po zaschnutí není ten rozdíl tak velký…ale slabší pořád trochu je

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
17.9.12 09:07
@lulllu píše:
Alenka84 - nepila jsi hodne tekutin pred spanim, nebo nejak vecer, i proto carka muze byt slabsi a hcg se zdvojnasobuje kazdy 2-3 den :think:

Já piju hodně pořád :mrgreen: Moč se mi zdála stejně tmavá jak den předtím…no do pár dnů bude jasno, ještě máme kdyžtak dvě embryjka v mrazáku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14112
17.9.12 09:08

Alenko určitě je vše v pořádku moc držím palce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulllu
17.9.12 09:13

Ja si myslim, ze jsi vecer vypila vic tekutin a proto je slabsi…to spineni ma zpousta holek po otehotneni

  • Citovat
  • Upravit
15290
17.9.12 09:14

@alenka84 - skoč si do lékárny pro ascorutin 2-2-2 dokud špinění neustane - většinou to pomáhá do druhého dne, utroš zvyš an 2-2-2 (nebo si zavolej sestřičkám do iscare, řekni, že máš slabou druhou čárku a řeknou ti to samé nebo tě přepojí na dr. a řekne ti to samé)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
17.9.12 09:15
@lilia81 píše:
@alenka84 - skoč si do lékárny pro ascorutin 2-2-2 dokud špinění neustane - většinou to pomáhá do druhého dne, utroš zvyš an 2-2-2 (nebo si zavolej sestřičkám do iscare, řekni, že máš slabou druhou čárku a řeknou ti to samé nebo tě přepojí na dr. a řekne ti to samé)

ascorutin možná budem mít doma a zvýším dávku…ráno jsem si už vzala dva ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulllu
17.9.12 09:23

Alenka84-udelej test urcite zitra to by carka mela byt vyraznejsi…ale to Ti asi rikam uplne zbytecne :mrgreen: ja bych testovala kazdy den az do :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
19131
17.9.12 09:24
@lulllu píše:
Alenka84-udelej test urcite zitra to by carka mela byt vyraznejsi…ale to Ti asi rikam uplne zbytecne :mrgreen: ja bych testovala kazdy den az do :srdce:

tak to určitě udělám, ať mám jasno ;) Pokud bude slabší tak s testováním končím, testnu ještě jen pro jistotu ten 14 den a vysadila bych utroš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulllu
17.9.12 09:29

Skoda, ze jsi sem nedala foto, ale kdyz rikas, ze je slabsi jenom trochu, tak si myslim, ze to budou tekutiny, zitra by carka mela byt urcite silnejsi, ale to Ty vis, to rikam zbytecne ;)

  • Citovat
  • Upravit
496
17.9.12 09:54

@alenka84 holky nestresujte se testy, já si těhu test po ivf nedělala ani jednou, protože honit někde ducha mi přijde ještě víc stresující… šla jsem pokaždé po transferu za 14 dní na krev a bylo jasno :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lulllu
17.9.12 09:54

Holky prosim vas, mam na vas otazecku. Ja ted beru Yadine, a zhruba po po dobrati 13 tbl mam obcas slabou bolest v podbrisku jako pred MS…Tohle jsem mela, kdyz jsem antiko. nebrala :think:, ale nikdy kdyz jsem ji brala a to jsem ji brala 10 let, mala jsem mezitim 2 cca 4 mesicne pauzy. Dekuji

  • Citovat
  • Upravit
lulllu
17.9.12 09:55

Yasmi - sakra, to je rec! :D :dance:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.