Jak byste se zachovaly vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 08:02
Jak byste se zachovaly vy?

Holky, jak byste na tuto situaci zareagovaly vy? Píšu anonymně, schválně neuvádím, která osoba jsem.
Situace: dcera, manžel (bezdětní), matka dcery. Vztah matka - dcera velmi dobrý, matka - manžel zdvořilostní (respektují se, nevyhledávají). Matka požádá dceru, zda by s nimi (+ její kamarádka) mohla jet na dovolenou (spíš aktivní, ne válečka u moře), tj. stejný zájezd, hotel (přes CK). Tam by fungovala jako samostatná jednotka (ale např. půjčení auta kvůli financím by bylo dohromady, výlety místní dopravou spíš také). Důvod je matčina i kamarádčina jazyková bariéra, atraktivnost destinace. Dcery s manželem je to jediná zahraniční dovolená v létě, matky druhá. Na dovolené takto společně nikdy ještě nebyli.
Dcery, vzaly byste matku (či tchýni) s sebou, vzhledem k tomu, že by to byla její jediná možnost se tam třeba podívat? Matky, jezdíte takto se svými dětmi, případně požádaly byste je o něco takového?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12751 příspěvků 22.07.19 08:06

Ježíš to je zmatený. Kdo se v tom má vyznat? Takže matka s kámoškou potřebujou dceru jako tlumočnici? Jo, já bych svojí mámu klidně vzala, ale musela by to být destinace, která se bude líbit i mně.

Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 22.07.19 08:07

Ne, na jedinou dovolenou bych jela bez matky. Ale teda příště to napiš normálně, v tomhle aby se prase vyznalo.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 22.07.19 08:08

Jo, jezdím s našima - ale až od tý doby, co mám dítě, takže jezdí v roli babička/dědeček, jinak by mi to přišlo divný. Kdybych chtěla jet s manželem sama, tak bych tam mámu a její kámošku spíš nechtěla. Mámu by to teda nejspíš ani nenapadlo :mrgreen:

Tomkins
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 22.07.19 08:08

Se vší úctou, pokud se vyjadřuješ takhle blbě i v normálním životě, tak bych tě nikam nevzal.

Pro ostatní přeložím do češtiny: Máma chce jet s kamarádkou na dovolenou do zahraničí, ale bojí se, že ani s cestovní kanceláří si neporadí, protože neumí žádný cizí jazyk. A tak chce vzít dceru, aby za ni tyhle věci vyřizovala (např půjčení auta). Dceři se ale pochopitelně nechce.

Denisa56
Kelišová 6859 příspěvků 22.07.19 08:11

Já jako matka bych se svým dospělým dcerám na jejich dovolenou s partnerem nesáčkovala, pokud bych nebyla jimi výslovně pozvána.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 22.07.19 08:12

Nechápu situaci. Každopádně jakákoli kombinace pouze za souhlasu všech zůčastněných. Dovolená rozhodně není k tomu za situace, kdy tam kdokoli bude s někým, koho tam nechce. To není dovolená.

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 22.07.19 08:12

Já nějak nechápu, co řešíš? Prostě vezmi mamku na dovolenou, jeď s dcerou, nebo se přidej ke kamarádce a její dceři. Buď ráda, že se do té destinace podíváš a neřeš kraviny… a pokud je nějaký problém, buď více konkrétnější a napiš, kdo je kdo a nepiš stylem „hádej, kdo jsem“…

Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 22.07.19 08:13
@Tomkins píše:
Se vší úctou, pokud se vyjadřuješ takhle blbě i v normálním životě, tak bych tě nikam nevzal.Pro ostatní přeložím do češtiny: Máma chce jet s kamarádkou na dovolenou do zahraničí, ale bojí se, že ani s cestovní kanceláří si neporadí, protože neumí žádný cizí jazyk. A tak chce vzít dceru, aby za ni tyhle věci vyřizovala (např půjčení auta). Dceři se ale pochopitelně nechce.

Aha, já myslela, že chce jet zakladatelka s manželem,, chce sebou vzít matku. Ale manžel tam tchýni pochopitelně nechce. :think:

janoma
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 22.07.19 08:13

Klidne bych jela. S mamku s sebou bereme bezne. :srdce:

BublinaL
Stálice 93 příspěvků 22.07.19 08:14

Asi je to celkově o tom jakej máte všichni vztah :nevim: my třeba jezdili běžně na dovolenou s našima i bráchou a jeho partnerkou. Dokonce jsme jednou vzali mámu na prodlouženej víkend do Paříže. Ale chápu, že mladí chtěj být samy a ne mít na dovolené mámu za zadkem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 08:15

Pardón, snažím se psát nezaujatě :roll: Dcera s manželem si vymysleli dovolenou, její mámě se líbí a chtěla by jet taky, aby nedělala křena, tak s kámoškou. Stejně by ale s nima jezdily na výlety, určitě by neseděly samy v hotelu. (A jo, jsem dcera :lol: )

viky23
Neúnavná pisatelka 17193 příspěvků 22.07.19 08:22
@Anonymní píše:
Pardón, snažím se psát nezaujatě :roll: Dcera s manželem si vymysleli dovolenou, její mámě se líbí a chtěla by jet taky, aby nedělala křena, tak s kámoškou. Stejně by ale s nima jezdily na výlety, určitě by neseděly samy v hotelu. (A jo, jsem dcera :lol: )

Ja treba nevim co ti na tom vadi jet na vylet spolecne :nevim: Becer v posteli vam snad krena delat nebude n :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 18393 příspěvků 22.07.19 08:23
@Anonymní píše:
Holky, jak byste na tuto situaci zareagovaly vy? Píšu anonymně, schválně neuvádím, která osoba jsem.
Situace: dcera, manžel (bezdětní), matka dcery. Vztah matka - dcera velmi dobrý, matka - manžel zdvořilostní (respektují se, nevyhledávají). Matka požádá dceru, zda by s nimi (+ její kamarádka) mohla jet na dovolenou (spíš aktivní, ne válečka u moře), tj. stejný zájezd, hotel (přes CK). Tam by fungovala jako samostatná jednotka (ale např. půjčení auta kvůli financím by bylo dohromady, výlety místní dopravou spíš také). Důvod je matčina i kamarádčina jazyková bariéra, atraktivnost destinace. Dcery s manželem je to jediná zahraniční dovolená v létě, matky druhá. Na dovolené takto společně nikdy ještě nebyli.
Dcery, vzaly byste matku (či tchýni) s sebou, vzhledem k tomu, že by to byla její jediná možnost se tam třeba podívat? Matky, jezdíte takto se svými dětmi, případně požádaly byste je o něco takového?

Tchýňku bych vzala, už jsme na dovolené spolu byly. Stejně jsem v naší rodině překladatelka já :nevim: Kdyby s námi nechtěli být na pokoji a trávit s námi každý večer, neviděla bych problém.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 22.07.19 08:23
@Anonymní píše:
Pardón, snažím se psát nezaujatě :roll: Dcera s manželem si vymysleli dovolenou, její mámě se líbí a chtěla by jet taky, aby nedělala křena, tak s kámoškou. Stejně by ale s nima jezdily na výlety, určitě by neseděly samy v hotelu. (A jo, jsem dcera :lol: )

Myslela jsem si, že se ptá dcera. Nechápu, kde je problém. Buď vám nevadí jet s mámou a pojede taky a nebo vadí a tak jí řekněte, že chcete jet sami :nevim:

Mimochodem já bych s námi svou či manzelovu mámu klidně vzala, i kdyby měla jet s námi sama. Natož s kamarádkou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama