Reklama

Jak chodí příspěvek na bydlení - Chomutov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ucinka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 28.08.18 21:25
Jak chodí příspěvek na bydlení - Chomutov?

Zdravím, zajímalo by mě, kdy chodí příspěvek na bydlení? Vždy mi chodil stejně s rodičákem 7. a tento měsíc stále nic :zed:
Papíry mám v pořádku, to už jsem se ptala a peníze prý přijdou do konce měsíce, ale už jsem z toho nervózní. :(
Přišlo to někdy někomu takhle pozdě už?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:41

Zdravím. A máte podané papíry? Bere se kolem toho sedmého, osmého a potom kolem dvacátého. Co znám,tak už všichni na bydlení dostali..

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 28.08.18 21:50
@Ucinka píše:
Zdravím, zajímalo by mě, kdy chodí příspěvek na bydlení? Vždy mi chodil stejně s rodičákem 7. a tento měsíc stále nic :zed:
Papíry mám v pořádku, to už jsem se ptala a peníze prý přijdou do konce měsíce, ale už jsem z toho nervózní. :(
Přišlo to někdy někomu takhle pozdě už?

Ve spravach si lidy ztezovali na to ze im chodi pozde prispevky. Chyba byla v ich systemu. Nekteri lidy cekali dyl nez mesic.Uz presne nepamatuji jak to bylo je tomu vic jak 6mes.

Ucinka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 28.08.18 22:11

Papíry podané mám a mám je i v pořádku. Pani na úřad jsem už volala a jediné co mi řekla,že peníze přijdou do konce měsíce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 11:46

@Ucinka Mě bylo řečeno že PnB chodí po 26. a taky stále ještě čekám :nevim:

Ucinka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 03.09.18 12:30

Jeste cekate? Ja teda penize stale nemam :zed: Volala jsem tam v patek a pry ve ctvrtek to odeslo od nich. Tak ja uz tomu nerozumím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:20
@Ucinka píše:
Jeste cekate? Ja teda penize stale nemam :zed: Volala jsem tam v patek a pry ve ctvrtek to odeslo od nich. Tak ja uz tomu nerozumím

Pokud to máte na účet,tak dnes byste to měla mít. Pokud na složenku tak ta jde pět dní,to znamená ve středu to budete mít..

Ucinka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 04.09.18 09:23

Ano,mám to na účet a včera jsem to na účtu neměla. Tak doufám,že dnes. Jinak tam jdu zase volat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >