Jak chodí příspěvek na bydlení - Chomutov?

Anonymní
28.8.18 21:41

Zdravím. A máte podané papíry? Bere se kolem toho sedmého, osmého a potom kolem dvacátého. Co znám,tak už všichni na bydlení dostali..

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1671
28.8.18 21:50
@Ucinka píše:
Zdravím, zajímalo by mě, kdy chodí příspěvek na bydlení? Vždy mi chodil stejně s rodičákem 7. a tento měsíc stále nic :zed:
Papíry mám v pořádku, to už jsem se ptala a peníze prý přijdou do konce měsíce, ale už jsem z toho nervózní. :(
Přišlo to někdy někomu takhle pozdě už?

Ve spravach si lidy ztezovali na to ze im chodi pozde prispevky. Chyba byla v ich systemu. Nekteri lidy cekali dyl nez mesic.Uz presne nepamatuji jak to bylo je tomu vic jak 6mes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
647
28.8.18 22:11

Papíry podané mám a mám je i v pořádku. Pani na úřad jsem už volala a jediné co mi řekla,že peníze přijdou do konce měsíce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.8.18 11:46

@Ucinka Mě bylo řečeno že PnB chodí po 26. a taky stále ještě čekám :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
647
3.9.18 12:30

Jeste cekate? Ja teda penize stale nemam :zed: Volala jsem tam v patek a pry ve ctvrtek to odeslo od nich. Tak ja uz tomu nerozumím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.9.18 14:20
@Ucinka píše:
Jeste cekate? Ja teda penize stale nemam :zed: Volala jsem tam v patek a pry ve ctvrtek to odeslo od nich. Tak ja uz tomu nerozumím

Pokud to máte na účet,tak dnes byste to měla mít. Pokud na složenku tak ta jde pět dní,to znamená ve středu to budete mít..

  • Citovat
  • Upravit
647
4.9.18 09:23

Ano,mám to na účet a včera jsem to na účtu neměla. Tak doufám,že dnes. Jinak tam jdu zase volat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová