Jak efektivně zhubnout - ruce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 12:22
Jak efektivně zhubnout ruce

Holky mám dotaz, nejsem nijak moc při těle, ale výrazně mě trápí silné ruce (zdědila jsem po mamince), teď jsem si objednala šaty na svatbu (jdeme jako hosté) a jsou naprosto úžasné, dlouhé roky jsem podobný stři sháněla a až teď se mi zadařilo. Šaty sedí jako ulité a po dlouhé době mi i sluší, ovšem jsou mi malé přes RUCE (konkrétně paže), nepříjemně to pne a táhne a bohužel to jde i vidět, že jsou tam ty ruce narvané k prasknutí.

Neznáte nějaké efektivní cviky na hubnutí paží? Nevím jestli když budu posilovat, byť i v kombinaci s kardiem, ruce spíš nenabydou svaly (i když nebudou vidět) a nedosáhnu opačného efektu.

Reakce:
t-jani
Neúnavná pisatelka 15927 příspěvků 14.03.19 12:29

Těžko říct, člověk když hubne, tak komplexně.. nejde hubnout jenom zadek..ruce nebo nohy.. někdo má dáno..že má silnější lýtka..někdo ruce..někdo větší zadek. Cvičením ruce zpevníš… možná zmizí trochu tuk..a mohou vypadat opticky lépe..ale není to něco..co máš za měsíc vyřešené..

Ufinka87
Kecalka 178 příspěvků 14.03.19 12:30

cvičit na ruce s malou vahou ale více opakování…ruce zeštíhlí…ale chce to dlouhodobě…Sama mám silné ruce…Vím co to je když si člověk veme tílko a vypadá jak rambo…:-( Ale pokud k tomu máš dispozice moc velkou změnu nečekej..Mě pomohlo zhubnout.ale mě jde váha první do Břicha a do rukou…

hopsalka
Kecalka 395 příspěvků 14.03.19 12:33

@Ufinka87 tak to máme stejně s tím ukládáním a hubnutí jde naopak, první prsa a zadek pak břicho a nakonec ruce. Jinak děkuji za tip, do svatby je cca 4 měsíce čas, to už musí být něco vidět.

Jinak se nahoře omlouvám za anonym, ale ten úvodní příspěvek už nejde editovat.

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 14.03.19 12:41

Nebuď líná a najdi si atlas anatomie, nahmatej si to a řekni mi, který sval potřebuješ, aby zhubnul, podle toho vyber cvik (viz. např youtube Jiří Vacek zásobníky viků pro ženy). Když ti dojde, že kosti a šlachy nevyřešíš, zbývá ti cca dva svaly, které se cvíčí samy během dne a proto je máš přirozeně silné.
A posilovat znamená proteosyntézu, tj. nárust svalů… nebo zkus HIT, jenže pak tu ubude svalová hmota a ty pro svou existenci potřebujš přirozenou míru svalů, takže tě tělo bude nutit jíst, aby bílkoviny doplnilo a začnou inzulinové orgie se všemi důsledky.

Rozinka24
Kecalka 236 příspěvků 15.03.19 08:33

Ahoj, tuk mi tedy nejde primárně do rukou, ale přesto - cvičím dámský kliky a potom cviky na tricepsy - opřu se o kraj postele a zadek dávám dolů (blbě to asi popisuju, ten cvik určitě najdeš) a s činkou - držím ji oběma rukama za hlavou (opět snad najdeš, kdyžtak napiš :-) Dělám co nejvíc opakování a cvičím pravidelně. Ty svaly se vyrýsují. Ale jak píšeš, když tam máš tuk, tak by to chtělo cvičit klasický kardio, aby se tuk spálil…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 15.03.19 10:39

Koukni na toto video - jedná se nejspíš o problém, který je tu výstižně nazván netopýří rukávy. Taky záleží na tvojí celkové postavě. Nepotřebuješ zhubnout trošku celkově? Nebo máš dojem, že jsi jinak v rámci normy a máš jen moc široké paže? Určitě bych zařadila i nějaké komplexnější kardio cvičení a posilování paží dala navíc. Tím, že si jdeš zaběhat, zabruslit apod. nikdy nic nezkazíš, naopak. :kytka:

hopsalka
Kecalka 395 příspěvků 16.03.19 11:57
@Tiger-lily píše:
Koukni na toto video - jedná se nejspíš o problém, který je tu výstižně nazván netopýří rukávy. Taky záleží na tvojí celkové postavě. Nepotřebuješ zhubnout trošku celkově? Nebo máš dojem, že jsi jinak v rámci normy a máš jen moc široké paže? Určitě bych zařadila i nějaké komplexnější kardio cvičení a posilování paží dala navíc. Tím, že si jdeš zaběhat, zabruslit apod. nikdy nic nezkazíš, naopak. :kytka:

Děkuji moc za odkaz. Na 172 cm vážím asi 65 kg, chtělo by to asi ještě tak pět kilo dolů ale nic extrémního. Trápí mě hodně boky (madla lásky ) a ty ruce. Díky tomu v šatech a tílkách vypadám jak korba a tak o deset kilo těžší, než jsem , k tomu hubený nohy… no děs :(

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 17.03.19 13:07
@hopsalka píše:
Děkuji moc za odkaz. Na 172 cm vážím asi 65 kg, chtělo by to asi ještě tak pět kilo dolů ale nic extrémního. Trápí mě hodně boky (madla lásky ) a ty ruce. Díky tomu v šatech a tílkách vypadám jak korba a tak o deset kilo těžší, než jsem , k tomu hubený nohy… no děs :(

Tak přidej cílené posilování zádových svalů, taky na youtube je dost videí. Většinou jde o jednoduchý princip - ležíš na břichu a zvedáš ruce, nohy, nebo obojí, přidávají se pohyby do stran. U tohoto cvičení je potřeba dbát hlavně na to, aby byla hlava v prodloužení páteře a netrpěla krční páteř. A taky vyzkoušej kliky proti zdi - postav se cca metr od zdi, na zeď dej ruce a klikuj. Posiluješ tím ty partie, kde jsou madýlka. No a ten celkový pohyb taky zařaď, nohy trochu zesílí a přebytečný tuk půjde pryč, takže se nesouměrnosti postavy vyrovnají. ;)

hopsalka
Kecalka 395 příspěvků 18.03.19 07:11

@Tiger-lily Díky moc :hug:

Váš příspěvek
Reklama