Jak a kde znovu získat potvrzení o mateřské dovolené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.01.18 09:17
Jak (kde) znovu získat potvrzení o mateřské dovolené?

Prosím vás, jak a kde znovu získám potvrzení o mateřské dovolené? Potřebuji to na potvrzení kvůli brigádě, ale bohužel jsem ztratila při stěhování potvrzení, které přišlo z pracovního úřadu. To zřejmě bude stačit. Je možné si nějak zažádat on-line?
Mockrát děkuji!

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10424 příspěvků 28.01.18 09:22

Potvrzeni o materske na socialce

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.01.18 09:26

@Lekninka91 nevím jestli jsem to napsala srozumitelně. Vše už mám vyřízeno, dcerce je rok a půl, jen potřebuji znovu vytisknout doklad (nebo získat jiný) o tom, že pobírám rodičovský příspěvek

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 28.01.18 09:28
@Evca.St píše:
@Lekninka91 nevím jestli jsem to napsala srozumitelně. Vše už mám vyřízeno, dcerce je rok a půl, jen potřebuji znovu vytisknout doklad (nebo získat jiný) o tom, že pobírám rodičovský příspěvek

Tak to bych spíš řesila na pracáku, ne?

welovefashion
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 101 inzerátů 28.01.18 09:30

Normalne na úřadu práce odbor socialni v místě trvalého bydliště tam ti ho normálně vydají znovu. Možná tam zkusit zavolat třeba ti ho i pošlou..

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.01.18 09:32

@Russet @welovefashion vůbec se v tom právě nevyznám, v úřadech mám zmatek :( :think: děkuji za radu, zkusím tam zavolat, kdyžtak tam zajdu :-)

welovefashion
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 101 inzerátů 28.01.18 09:44

@Evca.St hlavne nemluv o mateřské, je to rodičovská, mateřská je jen tech prvních 28 týdnů, takže tu už určitě nepobiras

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.01.18 09:47

@welovefashion myslela jsem mateřskou dovolenou :)

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 28.01.18 09:49
@Evca.St píše:
@Russet @welovefashion vůbec se v tom právě nevyznám, v úřadech mám zmatek :( :think: děkuji za radu, zkusím tam zavolat, kdyžtak tam zajdu :-)

Já jsem v tom před porodem taky měla zmatek. Stačilo na internetu kliknout a najít si ten rozdíl. Lidi to většinou hromadně nazývají mateřskou, no :zed: Myslím, že by ti duplikát dopisu mohli poslat, abys tam nemusela. My to máme blízko, tak bych si tam radši zaběhla, pošta by ti vyřizovala týden :roll:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 101 inzerátů 28.01.18 10:17
@Evca.St píše:
@welovefashion myslela jsem mateřskou dovolenou :)

Chtěla jsem ti to vysvětlit ale celé se mi to ztratilo i s internetovým připojením takže pokud je holce rok a pul určitě pobiras rodicak a ne PPM=mateřská, takže určitě ten úřad práce odbor sociální…

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 28.01.18 10:55

Budeš muset osobně, taky jsem tam šla kvůli zdravotní pojišťovně. Dají ti to pouze na občanku. A už to nebude potvrzení o pobírání RP, ale přehled vyplácených dávek.

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 01.02.18 15:30

Mockrát všem děkuji za rady a vysvětlení, už mám vyřízeno. Vytiskli mi to na pracáku :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >