Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj dík žes mi poradila určitě něco skusím sem u pěstounů ale o některých věcech jim nechci říct k těm typům vzaly jsme si psa z útulku
to jsem si vždy přála ale vyskousim i jiné dík za rady ![]()
@Leontyna335 píše:
Ahoj dík žes mi poradila určitě něco skusím sem u pěstounů ale o některých věcech jim nechci říct k těm typům vzaly jsme si psa z útulkuto jsem si vždy přála ale vyskousim i jiné dík za rady
jsi mladicka, tve moznosti jsou prece jen omezene dospelymi v tvem okoli, ale verim ze kdyz budes potrebovat, tak te i pestouni podpori (pes z utulku je super
)
a ne, nemusis se jim sverovat, tohle uz je ciste na tobe, jak ty se budes citit, prijde to, nebo to neprijde nikdy…stejne jako tvoje moznosti co zkusit z toho co jsem ti psala…
bud prosim akorat opatrna co se tyka tech sebeobran, ono to zni hezky naucit se branit, ale kdyz te partak v souboji povali a znehybni, muze to vratit zpatky vzpominky
drzim ti palce, mej se ![]()