Jak zplodit dítě bez muže ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 23:44
Jak zplodit dítě bez muže ?

Chtěla bych se prosím zeptat je tu některá z vás která sehnala muže jen na darování spermie? Prala bych si aby mé první dítě nebylo jedinaček, jsem sama a čas běží. Nemohu čekat dalších 5,10 let jestli se objeví muž pro vztah.Deti by byli zabezčené a měli vše. Jen nevím kde nebo jak sehnat? Dekuji. Prosim která z vás do něčeho takového šla napište klidně zprávu děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Enmamma
Závislačka 2901 příspěvků 25.11.17 23:56

Nevím, jak bych se cítila, kdybych jako dítě zjistila, že můj otec je pán, co si ho vyhonil v předsíni a matka paní, co si to od něj koupila. Že jsem nevznikla z lásky tatínka a maminky, ale že šlo o obyčejný obchod.

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 26.11.17 00:09
@Enmamma píše:
Nevím, jak bych se cítila, kdybych jako dítě zjistila, že můj otec je pán, co si ho vyhonil v předsíni a matka paní, co si to od něj koupila. Že jsem nevznikla z lásky tatínka a maminky, ale že šlo o obyčejný obchod.

Uvazuji uplne stejne. Lasku tatinka a maminky bych neresila, nasi se nemaji radi do dnes ale aspon vim, ze jsem nevznikla jen na pozadani. Biologicke hodiny chapu, ale co jsi delala v dobobe kdy my rodily? :mrgreen:

Enmamma
Závislačka 2901 příspěvků 26.11.17 00:13
@helbell píše:
Uvazuji uplne stejne. Lasku tatinka a maminky bych neresila, nasi se nemaji radi do dnes ale aspon vim, ze jsem nevznikla jen na pozadani. Biologicke hodiny chapu, ale co jsi delala v dobobe kdy my rodily? :mrgreen:
Žen, které si takto pořizují dítě je hodně, ale považuji to za nefér vůči dítěti.

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 26.11.17 00:26
@Enmamma píše: Žen, které si takto pořizují dítě je hodně, ale považuji to za nefér vůči dítěti.

Je. Sice chapu, ze ty zeny maji treba materialni jistoty a to je moc dulezite ale ten pocit neupnosti…

quera
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 26.11.17 01:07

Musím říci, že bohužel asi to bude i můj případ. Ptát se na to, co jste dělala ve chvíli, kdy ostatní rodily, je neempatické. Každá prostě nemá v životě štěstí, že potká prvního kluka ještě ve škole a v 20 se vezmou a krásně mladá má děti. Nebo teda třeba později, ale vztah se vyvine dobře a vše je jak z červené knihovny. Já na toho pravého čekala fakt dlouho, ale celý život fakt čekat nemohu, možnosti mít děti se kvůli tomu naštěstí v dnešní době člověk vzdát nemusí. Mně do života bohužel přišla tahle hnusná nemoc, při které nebyla síla ani vylézt z postele, příbuzní vám skoro předžvýkávají jídlo a vynáší mísu místo záchoda, jak se nemůžete hýbat. A netrvá to měsíc, ale roky. V tomto stavu nepotká člověk fakt ani pošťáka. Mně osobně by bylo teda úplně jedno, jestli jsem ze zkumavky, z dohody, z lásky nebo nenávisti, či třeba z rozmaru, hlavně kdybych byla zdravá… A pokud jednou vysadím léčbu, která teda je hustá, ale funguje, no to budu řešit stejnou věc. I když už je naštěstí na internetu mnoho lidí, kteří nabízejí i neanonymitu a vztah s dítětem, pomoc finanční i starání se, nejen plození :-) což je pro mne přijatelnější. Taky si nemohu ve svém věku dovolit čekat, zda nějaký vztah bude rok dva fungovat, a když ne, tak zase nic… mezitím se mi nemoc může vrátit a další roky nebudu moct… A pak tu je spousta diskuzí na téma „nemůžu otěhotnět“, to prostě nejde přehlédnout :,( Za mne do toho jděte. Nemám osobní zkušenost, ale jste-li si jistá, že dítě zabezpečíte, nečekat, než přijde třeba takováhle nepřízeň osudu jako u mne. Pokud se objeví fajn chlap, tím líp, ale spoléhat na to se zkrátka nedá. Bezva, že už jedno dítě máte, to už člověka až tak asi netlačí biologické hodiny :-)

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 26.11.17 07:05
@Anonymní píše:
Chtěla bych se prosím zeptat je tu některá z vás která sehnala muže jen na darování spermie? Prala bych si aby mé první dítě nebylo jedinaček, jsem sama a čas běží. Nemohu čekat dalších 5,10 let jestli se objeví muž pro vztah.Deti by byli zabezčené a měli vše. Jen nevím kde nebo jak sehnat? Dekuji. Prosim která z vás do něčeho takového šla napište klidně zprávu děkuji

Odepřít plánovaně dítěti otce je sobecký čin hodný bestie.

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13435 příspěvků 26.11.17 07:08
„@Anonymní“ píše:
Deti by byli zabezčené a měli vše.

Lžeš si do kapsy. Neměly by zdaleka vše. Chyběl by jim OTEC.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 26.11.17 07:12

Je ti 27 a nemáš čas ćekat?

BohunkaP
Extra třída :D 14949 příspěvků 26.11.17 08:32

„@Anonymní“, také jsem naprosto nepochopila. Musela jsem si na profilu ověřit, že si z diskuse o antikoncepci a padání vlasů správně pamatuji Tvůj věk - je Ti přece teprve 27 let, co řešíš? 8o

Dítě už máš a dávno to není miminko - věkově extra blízkého sourozence mu tedy už stejně nepořídíš… tak na co takové šaškárny? 8o

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 22 inzerátů 26.11.17 08:58

„@Anonymní“ a proč nemůžeš čekat? Já měla první dítko ve 33, druhé v 36 a nic mi neuteklo :nevim: Ty děláš jak kdyby ti bylo 45 :nevim: Máš ještě dost času prosím tě.

Lucie_1986
Povídálka 25 příspěvků 26.11.17 08:59

@karkarka proboha a vite kolik je takovych chlapu, co chteji dite a po narozeni hodi zpatecku a dite pro ne neexistuje? Dotaz pani je o necem jinem a nepotrebuje byt poucovana.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 26.11.17 09:09

Tak to já jsem nemohla mít sex :( vůbec…takže nějaký muž byl pro mě tabu…neměla sjem ani na co čekat…Takže to takto muselo být…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 09:17

Já bych do toho šla. Sice nevím, jak se shání takový dárce, ale třeba tu někdo něco slušného poradí. Já se na to koukám z pohledu ženské, které je už 37 a touží po druhém dítěti a taky nemá s kým. Já už opravdu nemám čas čekat. Bohužel já dvě děti sama neuživím. Nemám ani podporu rodiny, jsem v tom sama. Druhé dítě se sen, který se mi už rozplývá… A kdoví, třeba se v životě zakladatelky objeví nějaký fajn chlap, který s ní bude vychovávat její děti.

warita
Echt Kelišová 7794 příspěvků 26.11.17 09:29

Ja vidim v okoli dost pripadu, kdy si mlada holka poridila dite a pak toho litovala. Vetsinou si ho poridi se stejne starym klukem, a v dnesni dobe jsou muzi pod 25 na deti nezrali. JE TO CHYBA CHYBA CHYBA. Takze si myslim, ze 27 az 35 je tak akorat vek na deti a za tech 8 let se proste nejaky vhodny tatinek najde, to by bylo aby ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >