Jak zvýšit klukovi sebevědomí

Anonymní
25.8.21 17:08

Jak zvýšit klukovi sebevědomí

Zdravim, mam kamarada(zatim) oba dva do budoucna nechceme jen kamaradstvi mezi nama, protoze uz ted je to takovy jak ve vztahu, ale zatim to nechcem nijak urychlovat nebo neco takoveho, davame tomu cas. Nebudu lhat, je to presne muj typ kluka je krasnej, hodnej, starostlivej, slusnej, zajima se o me, dava mi pozornost a vsechno, proste je to takovej spravnej kluk, jen co mi na nem fakt vadi je jeho male sebevedomi, ze se vecne nejak shazuje a podobne, me samotnou to trapi, protoze on neni nekdo kdo by si o sobe musel myslet, ze je nejaky nepekny ci neco takoveho. Ja samozrejme mu to dokazuju, ze se mi libi takovy jaky je a on to sam moc dobre vi, ze se mi libi se vsim vsudy, jen porad si nemuze odpustit nejake narazky na sebe vim, ze za male sebevedomi nemuze proto se chci zeptat jak na to, jak mu dokazat, ze je fakt uzasnej clovek ktery muze mit rad sam sebe a vazit si sam sebe a ne se vecne nejak shazovat a proste mu to celkove nejak zvysit a dokazat jeste vice, predem mockrat dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9741
25.8.21 18:06

A to se vše točí jen ohledně vzhledu nebo i třeba má malé cíle v životě, zaměstnání, kde se taky shazuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
25.8.21 18:28

Ja bych mu zrcadlila všechno, co mu jde a co je na něm super. Něco dela a ty to jen reknes nahlas, když si zrovna vzpomenes. Zdržela bych se častého prostého chvaleni a hodnocení jeho samotného „jsi šikovný, chytrý..“ pak ho jen manipulujes a on si o sobě nic neuvědomí, jen si řekne, že ho tak vnímáš ty. To je taky dobře, ale nezvyšuje to trvale sebevědomí. Pokud se zrovna shazuje tak to úplně ignoruj, moc nevyvracej, neupozornuj (pozornosti to jen podporujes) a spíš odved řeč jinam. Nebo to vyuzij a zrcadli nesoulad, jaky vnimas - „říkáš, že jsi neschopný, ale…a doplň cokoliv co se mu naposled povedlo nebo co hezkého udelal“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
25.8.21 19:51

Jedinkrat bych mu v dobrem řekla: ‚promin, tohle je dulezite. Kdyz se shazujes, tak mi to hrozne vadi. Ja te vnimam jako meho vysneneho úžasňaka a nikym horsim bych nechodila, ale jestli budes pokracovat, tak me o tvem pohledu na sebe nakonec presvedcis. A ja to takhle nechci, chci s tebou byt. Mohl by sis to napeti uvolnovat nekde mimo?‘

Je jedno, jak si to naformulujes, ale melo by zaznit: vadi mi, co delas, necitim se tak dobre.

Jinak bych se zdrzela jakychkoliv naznaku psychoterapie, on neni pacient, on je tvuj chlap ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.8.21 17:12

Dej mu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
26.8.21 20:03

Měla jsem a nepodarilo se mi to zlomit. A ocividne ani žádné jine po mne.. Dela to pořád :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat